r Rabobank 6-daagse Rotterdam Vrouwen Zesdaagse Masters of Sprint Rabobank www.zesdaagserotterdam.nl Geld verdienen met werk in en rond het huis? Weet hoe het werkt! Entertainment 2 - 7 januari 2009 0900-2352469 AHOY ROTTERDAM Topsport Tickets: Kassa Ahoy 402 Of u zich nu wilt aanbieden als hulp in de huis- houding, hondenuitlater, tuinhulp of kinderop- pas: met de regeling 'Dienstverlening aan huis' bent u beter uit. Als particuliere dienstverlener kunt u zich met de regeling 'Dienstverlening aan huis' een- voudig en volgens de regels laten inschakelen door andere particulieren. Degene die u De regeling 'Dienstverlening aan huis' geldt alleen voor particulieren onderling. Een intermediaire organisatie mag een opdrachtgever aan een dienstverlener koppelen. Maar als de tussenpersoon meer doet dan vraag en aanbod bij elkaar brengen, zoals het uitbetalen van de dienstverlenerdan komen zowel de opdrachtgever als de dienstverlener niet in aanmerking voor de regeling. inhuurt, betaalt namelijk geen loonbelasting en premies. Voor u betekent deze regeling dat u recht heeft op minimaal het minimumloon, vakantietoeslag en doorbetaling bij ziekte. Veel zekerheid, dus. U bent wel verplicht een admin- stratie bij te houden. Om te profiteren van de regeling 'Dienstverlening aan huis' moet u aan enkele voorwaarden vol- doen. U mag voor meerdere particuliere opdrachtgevers per week werken, maar per werkge- ver op maximaal drie dagen in de week. Een voorbeeld. Als u werkt als kinderoppas, kunt u bijvoorbeeld op dinsdag, woens dag en vrijdag werken voor mevrouw A, op maandag en donderdag voor meneer B en op zaterdag voor mevrouw C. Jan klust drie keer per week bij als tuinhulp. Om te profiteren van de regeling 'Dienst verlening aan huis' mag u per opdrachtgever op maximaal drie dagen per week werken, waarbij het niet uitmaakt hoeveel uur u per dag werkt (1 uur op een dag geldt dus ook als 1 werkdag) en hoeveel opdrachtgevers u per week heeft. De uurprijs hangt af van de afspraken die u met uw opdrachtgever maakt. Bij toepassing van de regeling 'Dienstverlening aan huis' moet uw opdrachtgever wel ten minste het wettelijk minimumloon voor het uitgevoerde werk betalen. Het geld dat u verdient met particuliere hulp aan huis telt mee voor het inkomen voor het vaststellen van de hoogte van uw toeslag. Heeft u kinderen? Dan heeft u mogelijk recht op kinderopvangtoeslag. Kijk voor meer in- formatie op www.toeslagen.nl. De regels random 'Dienstverle ning aan huis' staan vermeld op de site www.dienstverleningaanhuis.nu. Hiernaast vindt u er alvast een paar. Meer vragen en antwoorden Kijk voor meer vragen en antwoorden op www.dienstverleningaanhuis.nu. Daar kunt u ook aan de hand van een check controleren of u aan de voorwaarden van de regeling voldoet. Belastingdienst S^-w woensdag 26 november 2008 - TX06 MAASSTAD WEEKBLADEN 0,45 p/m) Alleen voor particulieren onderling Weten hoe het werkt Hoeveel dagen per week mag ik werken per adres? Welke uurprijs mag ik vragen? Wat gebeurt er met mijn toeslagen? -

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 58