Prijzen voor De Nieuwe Harg en Abbenbroeksestraat Burgemeester Verver opent Toorman Architecten Schiedam Uitnodiging informatiebijeenkomst sloop ziekenhuis Bestellen Regiotaxi voor de feestdagen Sluiting ROGplus rond de feestdagen www.schiedam.nl Gemeenteberichten Verkeersbesluiten Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend, gelet op het he- paalde in artikel 26 BABW, dat zij op 12 november 2008 op basis van artikel 12 BABW in het algemeen belang van het verkeer hebben besloten: 1de strook aan de westzijde van de Aleidastraat (3117), ter hoogte van de panden nrs 59 en 61, aan te wijzen als een laad- en loshaven, gedurende periode ma. t/m vrijdag 08 tot 15 uur door het aanbrengen van het bord model E7 RVV met onderbord en een kruismarkering; 2a. de status van woonerf in te trekken van de volgende straten door het verwijderen van de borden model G5 en G6 bijlage I RVV: Ploegstraat, Steenstraat, Visserstraat en Zalmstraat (3114); 2b. de maximum snelheid van de volgende straten vast te stellen op 30 km/uur, aangegeven door de borden model E10(A1) en El 1(A1) RVV: Ploegstraat, Steenstraat, Visserstraat en Zalmstraat (3114); in deze straten zijn aparte voet- paden aangebracht/gehandhaafd en is de verkeersdrempel gehandhaafd; Wij wijzen u erop dat u op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht (art. 7:1) tegen deze besluiten binnen zes weken na de dag van deze bekend- making een gemotiveerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders (adres: postbus 1501, 3100 EA Schiedam) kunt indienen. Een bezwaarschrift moet worden ondertekend en bevat in ieder geval: 1naam en adres van indiener 2. dagtekening 3. omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt 4. de gronden van het bezwaar Indiening van een bezwaarschrift schorst niet de werking van het bestreden besluit. Als u dat wilt bereiken, bestaat de mogelijkheid in geval van onver- wijlde spoed en gelet op de betrokken belangen een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de president van de Arrondisse- mentsrechtbank, d.t.v. de sector Bestuursrecht, postbus 3981, 3003 BB Rotterdam. Informatie kan worden ingewonnen bij de heer Braam, tel.nr. 2191862. Het besluit kan worden ingezien op het Gemeentelijk Informatiepunt in de Stads- winkel van het Stadskantoor gedurende een termijn van 6 weken na de dag van deze bekendmaking. Schiedam, 19 november 2008 namens burgemeester en wethouders van Schiedam, het hoofd van de afdeling Beheer Openbare Ruimte Mr. J.W. Spruijt Wet bodembescherming Ontwerpbeschikking (Groeneweg ongenummerd, perceel R 140)) Onderwerp Naar aanleiding van de ontvangst van de resultaten van een nader bodemonder- zoek voor de locatie locatie Groeneweg ongenummerd te Schiedam (postcode 3123 KA), kadastraal bekend onder sectie R, nummer 140 (gedeeltelijk), nemen burgemeester en wethouders van de gemeente Schiedam op grond van artikel 29, lid 1 en artikel 37 van de Wet bodembescherming een besluit inzake de ernst van een geval van bodemverontreiniging en of het uitvoeren van een spoedige sanering noodzakelijk is. Burgemeester en wethouders van Schiedam zijn voornemens om op basis van het nader bodemonderzoek te besluiten dat: - op de locatie sprake is van een geval van ernstige bodemverontreiniging als bedoeld in artikel 29, lid 1 van de Wet bodembescherming; - geen sprake is van zodanige risico's als bedoeld in artikel 37, lid 1 van de Wet bodembescherming dat spoedige sanering noodzakelijk is; - wijzigingen in het gebruik van het perceel gemeld moeten worden aan het bevoegd gezag Wet bodembescherming. Inzage U kunt de ontwerpbeschikking en de overige van belang zijnde stukken vanaf woensdag 26 november 2008 gedurende 6 weken op de volgende plaatsen inzien: - bij de balie Bouwen Wonen en Milieu, Stadswinkel, Stadserf 1 maandag 12.00 uur tot 16.00 uur, dinsdag, woensdag en vrijdag van 08.00 tot 16.00 uur en donderdag van 08.00 tot 20.00 uur, telefoon 010 - 2465565. De beschikking is ook digitaal te bekijken op de website van de gemeente Schiedam. Zie hiervoor www.schiedam.nl. Vervolgens klikt u onder het kopje 'snel naar' op vergunningen en bekendmakingen Zienswijze Belanghebbenden kunnen gedurende de bovengenoemde termijn hun ziens wijze over de ontwerpbeschikking zowel schriftelijk als mondeling kenbaar maken aan burgemeester en wethouders van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer Korving van de afdeling Ruimtelijk Gebruik telefonisch bereikbaar op: 010-2191 795. Wbb-code: SC060601228 De Stichting Woonpromotie Schie dam heeft de Rabo Woonkwaliteit- prijs 2008 toegekend aan het nieuw- bouwproject De Nieuwe Harg. De bekendmaking vond plaats tijdens de jaarlijkse vergadering van alle aangeslotenen van de stichting op donderdag 20 november in Biblio- theek Waterweg. Verder krijgt het project Abbenbroek sestraat een bijzondere vermelding van de jury. De projectontwikkelaar heeft op deze locatie niet gekozen voor de gemakkelijkste oplossing van sloop en nieuwbouw, maar voor re- novatie van de woningen. Dit ver- nieuwde complex verhoogt de sfeer van deze specifieke wijk. Door de renovatie zijn bovendien woningen van de bekende Schiedamse architect Piet Sanders behouden. Bijschrift: Van links naar rechts: Karin van Dreven, directeur van Woonplus, G. Schipper, directeur Rabobank Schiedam Vlaardingen en de heer Ruoff, architect. Foto: Jan van der Ploeg Foto: Jan van der Ploeg tecten Schiedam. Burgemeester Verver-Aartsen open- de vorige week vrijdag 21 november het pand aan Plein Eendragt 11B. Het voormalige veilinggebouw is omgetoverd tot een modern bedrijfs- verzamelgebouw. Links op de foto Bert Toorman van Toorman Archi- Dinsdag 2 december vindt een in formatiebijeenkomst plaats over de sloop van het Vlietland ziekenhuis en opstallen aan de Burgemeester Knappertlaan. De bijeenkomst start om 19.30 uur (inloop 19.00 uur) en zal worden gehouden in 'Franke- land, centrum voor verzorgd wonen, verpleging en welzijnaan de St. Liduinastraat 10 in Schiedam. Op deze informatiebijeenkomst zal uitsluitend worden ingegaan op de as- pecten rondom deze komende sloop- werkzaamheden zoals de wijze van slopen, routes van het bouwverkeer, planning, veiligheid en bewaking en dergelijke. Door het bureau In Vision, die de voorbereiding van de sloopac- tiviteiten namens de Stichting Samen- werkende Schiedamse en Vlaardingse Ziekenhuizen (SSVZ) en de gemeente uitvoert, zal een presentatie worden gegeven en samen met de gemeente zullen uw eventuele vragen over de sloop worden beantwoord. Tijdens de feestdagen in december heeft de Regiotaxi te maken met extra drukte. Toch willen we onze clienten zo goed mogelijk van dienst zijn. Daarom is besloten de ritten en- kele dagen van tevoren in te plannen. Voor het bestellen van de Regiotaxi gelden daarom de volgende regels: - voor ritten op le en 2e kerstdag: uiterlijk 22 december 2008 voor 18.00 uur bestellen. - voor ritten op oudjaar en nieuw- jaarsdag uiterlijk 29 december 2008 voor 18.00 uur bestellen. Dit betekent dat we ritten voor die dagen die na 22, respectievelijk 29 december 2008 besteld worden niet kunnen uitvoeren. Op oudejaarsavond en nieuwjaarsdag rijdt de Regiotaxi op aangepaste tijden: op oudejaarsdag tot 20.00 uur's avonds en op nieuw jaarsdag vanaf 9.00 uur's ochtends. donderdag 25 december 2008 Kerstmis vrijdag 26 december 2008 2e Kerstdag donderdag 1 januari 2009 vrijdag 2 januari 2009 Nieuwjaarsdag 26 november 2008 nummer 47 Pagina 2 Colofon Gemeentelijk informatiepunt Stadskantoor Tel.: (010) 246 55 55 Fax: (010) 473 70 21 Stadswinkel, Stadserf 1 Tel.: (010) 246 53 04 E-mail: info@schiedam.nl Postadres Postbus 1501 3100 EA Schiedam Informatienummer stadswinkel: (010) 246 54 57 Eindredactie Gemeente Schiedam

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 5