1 Schiedam krijgt 'kinderlintje' Sportgala Schiedam Aanvraag eenmalige uitkering van 50,- voor huishoudens met een laag inkomen gemeente Schiedam Voor volwassenen bestaan al drie onderscheidingen in Schiedam: de MCM de Grootspeld, de Aleida- penning en de Koninklijke onder scheidingen die met de viering van de verjaardag van Hare Majesteit de Koningin worden uitgereikt. Voor kinderen die een bijzondere prestatie verrichten op maatschap- pelijk, sociaal of cultureel vlak bestaat er nog geen onderscheiding. Maar daar gaat volgend jaar veran- dering in komen! Drie jonge kunstenaars uit Schiedam is gevraagd een ontwerp te maken voor een 'kinderlintje'. Vorige week nam een speciale kinderjury bestaan- de uit zes leerlingen vanuit het Schie- damse basis- en voortgezet onderwijs o.l.v. voorzitter burgemeester Verver - Aartsen een kijkje in het atelier van drie kunstenaars. Nadat zij van de kunstenaar uitleg hadden gekregen over het ontwerp is er beraad ge- weest over wat zij gezien en gehoord hadden. De ontwerpen zullen in de maand januari worden geexposeerd in de Stadswinkel. Gedurende de tentoon- stelling kunnen kinderen uit de stad hun stem uitbrengen middels stembil- jetten. Die stemmen tellen mee bij de beoordeling door de kinderjury. Het winnende ontwerp wordt bekend gemaakt tijdens een feestelijke bij- koto: Gemeente Schiedam eenkomst aan het eind van de duur van de tentoonstelling. Dat moment zal ook de start zijn van de campagne om jonge Schiedammers te vinden die in aanmerking komen voor een onderscheiding. Uitnodiging Sport en Recreatie Schiedam Sport en Recreatie van de gemeente Schiedam nodigt u graag uit voor het Sportgala Schiedam op vrijdag 28 november aanstaande in The ater aan de Schie. Alle sportkampioenen van Schiedam van het seizoen 2007-2008 worden op deze feestelijke avond gehuldigd. Verder worden de Schiedamse sportman of sportvrouw van het jaar 2008, de sportploeg, het sporttalent en de vrijwilliger van het jaar bekendgemaakt. De winnaars zijn gekozen door de Schiedamse sportpers. Naast de sporters staat onder andere de absur- distische cabaretier Eric Roller op het podium en sluit DJ Kevin Brouwer het gala af met een swingend feest tot in de late uurtjes. Gratis toegangskaarten zijn te bestellen via 1 sport@schiedam.nl of 010 - 208 23 23. Alle gemeenten van Nederland hebben eenmalig de mogelijk- heid om mensen met een laag in komen 50 euro extra te geven. De gemeente Schiedam wil zoveel mogelijk burgers die hiervoor in aanmerking komen deze een malige uitkering uitbetalen. Voor wie? Voor iedereen waarvan het inkomen niet hoger is dan 120% van het mi nimum inkomen. Dit kan een inko men zijn uit salaris of een uitkering. Op de website van de gemeente www.schiedam.nl kunt u, via het programma bereken uw recht kijken of u in aanmerking komt. Wat gaat de gemeente doen Iedereen die een (aanvullende) uitkering van de afdeling Inkomen heeft of wie in 2008 een aanvraag voor bijzondere bijstand heeft ge- daan krijgt begin december auto- matisch 50,- uitbetaald. Alle burgers die niet bekend zijn bij de afdeling Inkomen en die denken wel recht te hebben op de 50,- kunnen een aanvraag indienen. Hoe kunt u aanvagen? U kunt het aanvraagformulier downloaden via de gemeentelijke website www.schiedam.nl U kunt bellen dan sturen wij u een aanvraagformulier toe U kunt langskomen om de aan vraag in te dienen bij de inko- mensbalie in het Werkplein, Satti- onsplein 79. Neemt u dan wel een kopie van uw laatste salarisstrook of uitkeringsspecificatie mee. De inkomensbalie is geopend van maandag tot en met vrijdag van 10.15 tot 12.15 uur. Het kan zijn dat u even moet wachten want we werken niet met afspraken. Voor meer informatie Afdeling Inkomen Stationsplein 79 Postbus 197 3100 AD Schiedam Telefoonnummer 010 - 246 61 80 Bouwzaken Geinteresseerden kunnen over het onderstaande en voor inzage in (archief-)stukken nadere informatie verkrijgen bij de balie Bouwen, Wonen en MilieuStadswinkel, Stadserf 1, maandag van 12.00 tot 16.00 uur, dins- dag, woensdag en vrijdag van 08.00 tot 16.00 uur en donderdag van 08.00 tot 20.00 uur, telefoon (010) 2191252. Ingekomen bouwaanvragen van 13 november 2008 t/m 18 november 2008 Burg. Knappertlaan 33, 3116 BB Lange Haven 74-76, Rotterdamsedijk 269B, 3112 AM Bresser BV Het Jenevermuseum ROGplus Verleende bouwvergunning Verzonden 18 november 2008 Broersveld 68, D-Winkels 3111 LJ kelder plaatsen gevelaanzicht veranderen scootermobielsafe plaatsen 9 woningen bouwen en supermarkt verbouwen (2e fase) N.B. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belang- hebbenden tegen een besluit (verleende/ geweigerde bouw- en sloopvergunning of -melding) binnen zes weken na de verzenddatum van het besluit (schrifte- lijk) een gemotiveerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders indienen. U wordt verzocht om tegelijkertijd met het indienen van het bezwaarschrift een afschrift van het bestreden besluit mee te zenden. Omdat het indienen van een bezwaarschrift de werking van het besluit niet schorst, kan de belanghebbende, indien hij/zij van mening is dat de behan- deling van zijn/haar bezwaren onverwijlde spoed vereist, verzoeken om een voorlopige voorziening (waardoor het besluit wel geschorst kan worden). Een verzoek om voorlopige voorziening dient te worden gericht aan de Rechtbank Rotterdam (sector Bestuursrecht), t.a.v. Voorzieningenrechter, Postbus 50951 3007 BM Rotterdam. Een dergelijk verzoek kan pas worden gedaan nadat een bezwaarschrift is ingediend. Sloopzaken Geinteresseerden kunnen over het onderstaande en voor inzage in (archief-)stukken nadere informatie verkrijgen bij de balie Bouwen, Wonen en Milieu, Stadswinkel, Stadserf 1, maandag van 12.00 tot 16.00 uur, dins- dag, woensdag en vrijdag van 08.00 tot 16.00 uur en donderdag van 08.00 tot 20.00 uur, telefoon (010) 2191252. Ingekomen sloopaanvraag van 7 november 2008 Plein Eendragt 19, 3111 AR R. Tournier bedrijfspand met bijgebouwen slopen Verleende sloopvergunning Broersveld 68, 3111 LJ D-Winkels gevel slopen N.B. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belang- hebbenden tegen een besluit (verleende/ geweigerde bouw- en sloopvergun ning of -melding) binnen zes weken na de verzenddatum van het besluit (schriftelijk) een gemotiveerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethou ders indienen. U wordt verzocht om tegelijkertijd met het indienen van het bezwaarschrift een afschrift van het bestreden besluit mee te zenden. Omdat het indienen van een bezwaarschrift de werking van het besluit niet schorst, kan de belanghebbende, indien hij/zij van mening is dat de behan- deling van zijn/haar bezwaren onverwijlde spoed vereist, verzoeken om een voorlopige voorziening (waardoor het besluit wel geschorst kan worden). Een verzoek om voorlopige voorziening dient te worden gericht aan de Rechtbank Rotterdam (sector Bestuursrecht), t.a.v. Voorzieningenrechter, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Een dergelijk verzoek kan pas worden gedaan nadat een bezwaarschrift is ingediend. Concept vergunning Drank- en Horecawet, Schiedamse Sportvereniging Asvion Namens het bestuur van Schiedamse Sportvereniging Asvion, Parkweg 411, 3121 KK Schiedam een paracommerciele instelling (stichtingen of verenigin- gen, die zich richten op activiteiten van recreatieve, sportieve, sociaal-cultu- rele, educatieve, levensbeschouwelijke of godsdienstige aard) is een aanvraag ingediend in verband met de wijziging van de leidinggevenden op de Drank- en Horecawetvergunning. De concept vergunning op grond van artikel 3 van de Drank- en Horecawet ligt vanaf donderdag 27 november 2008 gedurende zes weken ter inzage bij het Gemeentelijk Informatiepunt aan het Stadserf 1Gedurende deze periode bestaat voor belanghebbenden de mogelijkheid mondelinge of schriftelijke zienswijzen naar voren te brengen. Schriftelijke zienswijzen kunnen wor den gericht aan het college van burgemeester en wethouders van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Een leven tang sporten en bewegeni

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 6