Thuiszorg Ouderen Frankelandgroep Medewerkers huishoudelijke dienst Verzorgenden niveau 3 2 HALEN 1 BETALEN! TUINCORRECT Annelies de Jong hOteL De Zalm Advertentie rADW5E$fl4QEM Onder de naam Thuiszorg Ouderen Frankelandgroep (TOF) biedt de Frankelandgroep extramurale zorg aan zelfstandig wonende 55+ers in Schiedam en Vlaardingen. Voor ons TOF-team zijn wij op zoek naar De extramurale zorg omvat o.a.: Hulp bij het huishouden Persoonlijke verzorging en verpleging Ondersteunende begeleiding voor minimaal 15 uren per week voor het uitvoeren van de huishoudelijke verzorging bij extramuraal zelfstandig wonende ouderen in Schiedam en Vlaardingen. een klantgerichte en flexibele instelling; goede communicatieve en sociale vaardigheden; gevoel voor humor; 16 - 20 uren per week uitvoeren van de totale verzorging van zelfstandig wonende 55+-ers op basis van de in het zorgplan vastgelegde afspraken; eerstverantwoordelijke zijn voor een aantal clienten en bijhouden van het zorgdossier. een klantgerichte instelling waarbij het respecteren van privacy, oog voor welbevinden van de client en het leveren van kwaliteit voorop staan; een diploma op kwalificatieniveau 3; flexibel inzetbaar zelfstandig kunnen werken; vakbekwaam, betrouwbaar en klantvriendelijk. tactvol en hulpvaardig in de omgang met clienten; enthousiasme, inzet, betrouwbaarheid en zelfstandigheid; bereidheid om zowel in Schiedam als in Vlaardingen te werken. een uitdagende functie in een kwaliteitsbewuste organisatie die in beweging is en alle ruimte biedt voor ontplooiing; een prettige, collegiale en open werksfeer; salariering medewerker huishoudelijke dienst volgens de CAO VVT op basis van kennis en ervaring in functiegroep 15 (min. 1.352,28 en max. 1.904,12 voor 36 u/week); salariering verzorgende niveau 3 volgens de CAO VVT op basis van kennis en ervaring in functiegroep 35 (min. 1.590,58 en max. 2.308,90 voor 36 u/week); vele secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een gratis lid- maatschap van de Sport- en Recreatieclub, fietsenplan en goede opleidingsfaciliteiten. Frankelandgroep Voor meer informatie kunt u terecht op onze website: www.frankelandgroep.nl BEL NU VOOR GRATIS 0FFERTE!! 1 PROFITEER NU VAN ONZE NAJAARS- KORTING!!!!!! Computer training nodig? Training Centrum Eemhaven Tel: 010-5119966 - www.tc-eemhaven.nl Culinaire feestdagen bij Hotel-Restaurant De Zalm! net even anders RESERVEREN? Bel 0181 - 41 33 88 Vul nu super voordelig J uw garderobe aan. Kies twee stuks uit onze perfect passende wintercollectie en u betaalt er slechts een. HAASSTAD woensdag 10 december 2008 - WX04 Wij vragen: Uw werkzaamheden: Wij bieden: Uw profiel: Thuiszorg Ouderen Frankeiandgroep is de vlag waaronder Frankeland, Jacobs Gasthuis, Harg- Spaland, Schiewaegh en Vaartland zelfstandig wonende ouderen van dienst zijn. De Frankelandgroep heeft regionaal en landelijk een goede naam. De afgelopen jaren hebben wij diverse landelijke onderscheidingen gekregen, waaronder het gouden keurmerk in de zorg en de Food is Care Award 2006. Wij hechterr grote waarde aan het welbevinden van onze klanten en medewerkers. Hiertoe be- schikken wij over een Sport- en Recreatieclub (met o.a een zwembad, fitnessruimte, midgetgolf- en jeu de boulesbanen), een internetcafe, een brasserie en twee vakantievilla's aan zee, zowel in Rockanje als in Benissa (Spanje). De tevredenheid van onze klanten is vooral te danken aan de geweldige inzet en het grote enthousiasme van onze medewerkers en vrijwilligers. Die vorrnen een team waarin en waarmee het prettig werken is. Sollicitatie en informatie Bent u gei'nteresseerd en wilt u nadere informatie? Belt u dan met mevrouw Esther Schijff, manager extramurale dienst, telefoon 010-4264925. Uw schriftelijke sollicitatie met cv kunt u zo spoedig mogelijk sturen naar de afdeling Personeel Organisatie van Frankeland, Sint Liduinastraat 10, 3117 CS Schiedam of per e-mail naar: m.bootsma@frankelandgroep.nl Acquisitie naar aanleidmg van deze advertentie wordt met op prijs gesteld Wilt u meer/nieuwe computerkennis op doen of een volledige beginnerscursus volgen (MS Windows- Vista, MS Word, MS Excel, MS Outlook). Zowel overdag als in de avonduren. Belt u voor informatie: fL.TCmie HOTELGROUP Geen boodschappen doen? Niet urenlang in de keuken staan? Laat u dan culinalr verwennsn tijdens de eestdagen in het restaurant van Hotel-Restaurant De Zalm. Wij reserveren graag een tafel voor u op Kerstavond, Eerste of Tweede Kerstdag en op Oudejaarsavond. Tijdens de feestdagen staan onder andere de volgende heerlljkheden op het menu: Kerstavond Glas mousserende wijn Gemarineerde Schotse zalm op een bedje van frisse salade Garnalen spies met een licht pikante saus Huisgemaakte Hazenpeper Trio van chocolade Koffie met eigen gemaakte versnapenng Oudejaarsavond* Feesteiijk oudjaar cocktail Salade van gerookte eenderjporst en appeltjes met een frambozen vinaigrette 3 van schaal eh schelpdieren Spoom van sorbet ijs met citroengras Uit de oven gebakken zalmfilet met een krokant If van korstdeeg met een botersaus ot Licht gesauteerde fazant met puree en winterse groenten Oudjaar dessert Het oude jaar wordt afgesbten met champagne en feestdijke hapjes en dbboden Molenvliet 121-123, Rotterdam-Lombardijen, tel. (010) 4193057 Tramlijn 20 v.a. Centraal Station stopt voor onze deur. Maandag en koopavond gesloten. www.anneliesdejongmode.nl Voorstraat 6-8 3231 BJ Brielle www.hoteldezalm.nl material 36 t/m 56 korte maten 17 t/m 25 taille-plus maten

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 21