Opening nieuw Shell Station Kalfsbeek Ontbijt, koffie, lunch 4, Kung Fu Panda en Anubis in Filmhuis Rolling Stones fanmeeting weer een groot succes t vodj*p Brand in kwekerij Onderzoek naar mishandeling hS Vervelen hoeft niet in de kerstvakantie! Politie maasstad Schiedam/wijk&streek weekbladen SCHIEDAM - De politie heeft zondagavond een 48-jarige Schiedammer aangehouden na een brand in een hennep- kwekerij aan het Noordvest. De brand was ontstaan in een garagebox onder een woning waar, naar later bleek, een hennepkwekerij was met 400 planten en 434 hennepstekken. De electri- citeit bleek illegaal te zijn afgetapt. SCHIEDAM - Een 33-jarige man uit Amsterdam raakte zater- dagavond rond kwart voor twaalf gewond nadat hij door drie mannen was mishan- deld bij station Schiedam- Centrum. De Amsterdam- mer liep vanaf het Stations- plein in de richting van de Singel. Vervolgens werd hij door drie mannen geslagen en geschopt. Hierop rende hij terug het station in. Tij- dens de mishandeling stapte de Amsterdammer over een zwarte, wat langharige hond heen. De hond werd uitgela- ten door een man met zwarte kleding. De politie wil graag in contact komen met deze, mogelijk belangrijke getuige, via nummer 0900-8844, of via 0800-7000 (anoniem). SCHIEDAM - Vervelen hoeft absoluut -niet in de kerst vakantie. De ijsbaan op het Stadserf is dan lekker open, maar wie liever warm bin- nen wil zitten kan terecht in het Filmhuis waar speciaal voor de jeugd weer twee kas- krakers worden vertoond. Dit keer staan Anubis, het pad der zeven zonden' en 'Kung Fu Panda' op de rol. Van zaterdag 20 tot en met 23 december is 'Anubis, het pad der zeven zonden' te zien. De bewoners van het Huis Anubis belanden tijdens een schoolreis in een klein spookdorp in Kroatie waar op het dorpsplein onver- wacht de toegangspoort tot het Pad der 7 zonden is ge- metseld. Fabian spreekt's nachts met Nienke af om de boel te on- derzoeken maar als.hij daar aankomt blijkt Nienke ver- dwenen. Zou dat iets te maken heb- ben met de harteloze graaf Rohan die in de buurt rond- hangt en op zoek is naar zijn verloren geliefde? Alle bewo ners moeten het Pad bewan- delen en hun eigen zonden overwinnen. Van 27 tot en met 30 decem ber is 'Kung Fu Panda' aan de beurt, een film die zich in de bioscoop afgelopen zomer al ruimschoots heeft bewezen. De weerbarstige pandabeer Po houdt ernstig veel van kung fu, maar 00k ernstig veel van eten. En dat wil zijn oogtandcoordinatie nog wel eens dramatisch verstoren. Maar dat moet allemaal ver- anderen als hij plotseling de Gekozene blijkt te zijn om een eeuwenoude profetie te vervullen. Kaarten reserveren voor de films kan via VW Schie dam, te bereiken via num mer 473 30 00 of via www. filmhuisschiedam.nl. Keith's Birthday Bash 4 SCHIEDAM - Voor de vierde maal organiseerde de Rot- terdamse tributeband Un dercover afgelopen zondag weer een verjaardagsfeest- je voor Keith Richards, gi- tarist en boegbeeld van de Rolling Stones. In de jaren zeventig stond hij nog bovenaan het lijstje met popsterren die de 40 niet zouden halen, maar Mr. Richards viert op 18 december gewoon zijn 6se yerjaardag. Onder de noemer 'Keith's Birthday Bash 4' geno- ten ruim 300 mensen in het Schiedamse Total Mu sic van de muziek van een heuse Keith Richards tri bute, gespeeld door de for- matie X-Pensive Barbari ans, en van Undercover, de band die zich toelegt op het spelen van nummers van de Rolling Stones. Undercover startte met een akoestische set, waarna de X-Pensive Barbarians een uur lang knalden met de songs van Keith himself. Tussendoor waren exclu- sieve beelden van The Sto nes te zien op een groot scherm en konden bij ver- schillende stands allerhan- de Stones-artikelen wor den aangeschaft. De dag werd afgesloten met een spetterende set van Undercover, waarbij het publiek natuurlijk werd ge- trakteerd op de hits, maar 00k op de minder bekende songs van de Rolling Sto nes. i. Belegde luxe broodjes en croissants Koopje: Shell Station Kalfsbeek 'Anubis, het pad der zeven zonden' is van 20 tot 23 december om 14.00 uur te zien. woensdag 17 december 2008 - XQ84 De bezoekers gingen in Total Music uit hun dak bij de muziek van de Rolling Stones door Undercover. EPfri 'M 10 december opent Shell Station Kalfsbeek haar nieuwe shop aan de Nieuwe Haven 233. Deze shop is een volledig nieuw Time Out winkelconcept in frisse en opvallende kleursteiling en met een uitgebreid assortiment. Nieuw in de shop van Kalfsbeek zijn de echte franse roomboter- croissantjes, de vers belegde broodjes van Sofi de France en geurige koffie van vers gemalen bonen in een grote, handige mee- neembeker. Noodle Go verzorgt de heer- lijkste noodles met groenten, vlees en kroepoek in een handige mee- neembox. Heerlijk voor tussen door of als warme maaltijd. Daarnaast is het assortiment in diverse productgroepen verder uitgebreid. Zo kunt u nu 00k voor cadeau- artikelen, speelgoed en verse bloemen bij Kalfsbeek terecht. Vers belegde broodjes en vers gebakken croissants van Sofi de France, lekkerder kunt u niet onbijten of lunchen. Ook heerlijk voor een hapje tussendoor. Heerlijke Noodles met groenten, vlees en kroepoek ^0(iLS/ in handige meeneembox WP i Uit onze cadeaushop mooie kaarsen in herfstkleuren, 7 cm dik 7 cm hoog I," 12 cm hoog 2/' 18 cm hoog 2^' Nieuwe Haven 233 - 3117 AB Schiedam - (010) 2469199

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 13