Zoek de overeenkomsten EEN VRIENDELIJK GEZICHT M. DE KONING Als verplegende op vakantie? Ga mee met de Zonnebloem! m u dienstverlener met technische affiniteit fhuk in VolfcStva^n de Zonnebloem Cordaid O Advertentie ZELFDE WERK, ...ANDEREZ GELOVEN DAT HET KAN Schiedam, 11 december 2008. Prolance projecten interieurs en Ten Hoorn projectstoffering houden op n december 2008 een "house-warming party" voor klanten en leveranciers. Beide bedrijven zijn vanaf 1 juli 2008 gevestigd in Schiedam aan de Adm. Trompstraat 9. De reden voor dit samenwonen was een heel logische stap als vervolg op de overname van Ten Hoorn Vloeren vorig jaar augustus. Dit bedrijf heeft toen al haar naam gewijzigd om zo wat meer op haar zusje te lijken. Beide bedrijven waren gevestigd in resp. Vlaardingen en Delft en nogal klein behuisd. De directeur Danny Voerman, zelf geboren en getogen Schiedammer en al 12 jaar succesvol met Prolance waarvan de medewerkers vooral werkzaam zijn in nieuwbouw- en renovatie- projecten, is bijna direct uit gaan zien naar een locatie van waaruit beide bedrijven konden gaan opereren. De keuze Schiedam is dus weloverwogen gemaakt. Een andere belangrijke aanvulling is onze showroom waarin onze klanten op hun gemak het project kunnen doorpraten. We bieden gespecialiseerde diensten maar ook een totaal- concept is mogelijk.Beide bedrijven zijn druk bezig met diverse projecten en af en toe ook in de particuliere sector. MAASSTAD WEEKBLADEN woensdag 17 december 2008 - X013 Op de foto's hierboven zie je drie mensen, aan het werk in verschillende omgevingen: het restaurant, het garage- bedrijf en de winkel. Succes in deze verschillende functies wordt voor een groot deel bepaald door de overeenkom sten, die er ondanks de verschillen zijn. Het gaat om gastvrijheid, vriendelijkheid, betrouwbaarheid, luisteren, doen wat je belooft en helder communiceren. Natuurlijk speelt ook de vakkennis een rol, maar of het nu om een goed glas wijn, een auto of een paar sokken gaat; als de dienstverlening niet 'in de genen verankerd' is, zal het resultaat nooit optimaal zijn. M. de Koning Autobedrijven BV, met vestigingen in Capelle a/d IJssel, Rotterdam en Krimpen a/d Dssel, is 'groot' geworden door geen concessies te doen aan de service: dat was bij de oprichting in 1960 het motto en daaraan is in feite nog steeds niets aan veranderd. Voor M. de Koning zijn wij op zoek naar Je hoeft geen techneut te zijn (mag wel) om als serviceadviseur goed te functioneren. Veel belangrijker is het, dat je persoonlijke eigenschappen, zoals hierboven omschreven, in orde zijn. En dat je gestructureerd werkt, ener- giek en stressbestendig bent. En ais je daarnaast ook nog beschikt over commercieel inzicht, oog voor cijfers, affiniteit met automatisering en (toch ook wel) techniek, ben jij de juiste 'man' (m/v). De inhoudelijke vakkennis word je 'on the job' en met trainingen bijgebracht. Een serviceadviseur is het 'gezicht' van het bedrijf. Wij dagen mensen, die dit op een 'koninklijke' manier vormge- ven, uit om hun kwaliteiten aan ons te presenteren. Een serviceadviseur bij M. De Koning krijgt een drukke baan met leuke collega's in een zeer gezond bedrijf en daarbij een goed salaris. Geintereseerd? Mail dan snel naar drspim@pe.nl en vertel hem waarom jij de kandidaat bent. Wil je eerst even afstemmen? Bel dan met Pirn Epping van PE Advies BV (0621-244299). m PE PWMKWtr- txjXt Ben jij verpleegkundige of ziekenverzorgende en wil je langdurig zieken en gehandicapten de vakantie van hun leven bezorgen? Sluit je dan aan bij ons supergemotiveerde team vrijwilligers. Bel (076) 564 65 65 of kijk op www.zonnebloem.nl to O 5

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 28