www.mijnmaasstad.nl Spectaculaire Kerstshow! ntdekschiedam.nu BSE Familieberichten I 49 stad Donderdag 25 en vrijdag26 december All we want for Christmas is you! Directeur Promotie Schiedam Advertentie MAASSTAO WEEKBLADEN woensdag 17 december 2008 - TX10 Met grote droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van CONNIE DE BOS Connie was een fijne en toegewijde medewerker en collega die naast haar werk ook deelnam aan het gemeentelijke EHBO-team. We zullen ons haar blijven herinneren als een warme en hartelijke persoonlijkheid. Wij wensen haar ouders, broers en zussen en verdere familie veel kracht toe bij het verwerken van dit verlies. De gemeenteraad Het college van burgemeester en wethouders De directie, de griffie, de ondernemingsraad en de medewerkers van de gemeente Capelle aan den IJssel Een goed mens is van ons heengegaan Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze collega CONNIE DE BOS Wij hebben haar leren kennen als een toegewijde medewerkster die zich ruim 34 jaar heeft ingezet voor onze gemeente, waarvan de laatste 11 jaar bij de afdeling Administraties. Wij wensen haar ouders, broers, zussen en verdere familie veel kracht en sterkte bij het verwerken van dit verlies. Alex, Anita, Annemieke, Astrid, Bram, Charon, Conny, Corlina, Ellen, Ellen, Ewa, Frans, George, Gert, Hans, Hans, Ingrid, Isabel, Jan, Jeet, Lita, Margaret, Melvin, Matthijs, Ronald, Steph, Suzan, Vicky, Yvonne afdeling Administraties gemeente Capelle aan den IJssel Wij zijn heel verdrietig omdat onze moeder, oma en omama is overleden. Toch zijn we blij voor haar omdat zij in haar slaap is gestorven, zonder pijn of angst. Zij heeft altijd aan ons gedacht en wij blijven voor altijd aan haar denken. GEERTRUI KORBIJN-VERRIJP vanaf 2001 weduwe van Jan Korbijn Numansdorp, 13 mei 1917 Rotterdam, 13 december 2008 De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 18 december 2008 om 14.30 uur in het Crematorium "Rotterdam", Maeterlinckweg 101, 3084 KD Rotterdam-Zuid. Vertrek van "Sonneburgh" om 14.00 uur, waar voorafgaand aan het vertrek vanaf 13.15 uur gelegenheid is om afscheid te nemen van onze moeder. Na de plechtigheid is in het crematorium gelegenheid tot condoleren. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: J. Korbijn, Steekkant 113, 2993 DB Barendrecht. Wekelijks zijn alle edities van Maasstad weekbladen ook on-line te vinden op www.mijnmaasstad.nl. Alle redactionele artikelen, foto's en advertenties kunt u tot een jaar na verschijning, terug vinden op de website. Wekelijks wat je wilt weten! Sfi Kom donderdag 25 of vrijdag 26 december naar het Paleis van de Melodie (Heksenkethel) en geniet van een waar kerstspektakel. U, uw kinderen, collega's of schoonfamilie, gaan smullen van het exquise diner, op de grond rollen van het lachen met de superquiz en verrast de cadeautjes uitpakken die we speciaal voor uw groep in de kous gestopt hebben. Zing mee met al die mooie oude en nieuwe kerstliedjes en u zal zich een kerstster voelen onder onze gigantisch kerstboom. Reserveringen kunt u plaatsen via www.PaleisvandeMelodie.ni of bellen met 010 - 21 30 330. Pr'js vanaf P-p raJ inclusivel Onze opdrachtgever, Stichting Promotie Schiedam, zoekt een De Directeur Promotie Schiedam is een enthousiaste bruggen- bouwer die vanuit een brede marketingervaring zich inzet om het product Schiedam te promoten en het gebruik van het Schiedamse vrijetijdsaanbod te stimuleren. Voor meer informatie over deze functie kijkt u op onze website: www.leisureresult.nl Tel: 010 - 2890250 www.star-mdc.nl Op 24 december en 31 december a.s. heeft Star-MDC GEEN avondspreekuren voor bloedafname en medisch onderzoek. Tijdens de kerstdagen op donderdag 25 en vrijdag 26 decem ber 2008 en op nieuwjaarsdag donderdag 1 januari 2009 zijn we GESLOTEN. Vrijdag 2 januari 2009 zijn we open en staan we weer voor u klaar. De Raad van Bestuur en medewerkers van Star-MDC wensen iedereen fijne feestdagen en een goed en bovenal gezond 2009 toe. weekbladen 2239MHN 2E1 t i Reaches to! uiterlijk 6 januari sturen naar: Leisure Result T.a.v. de heer drs. J.P. Neuteboom Neuteboorn0leisureresutt.nl Tel: 0182 686-683

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 30