stad IJsselland opent polikliniek in Nesselande Woontoren aan de Wijnhaven nnnnnn Win een Canvas Holidays Cheque! F Casfss 8-DAAGSE AUT0VAKANT1E IN TSJECHIE VJL 99,- Unieke lezersaanbieding CARAVANS stad puzzel www.marcoleer.nl MARCO I I I L 0909 - 50 50 344 weekbladen maasstad weekbladen Gezond en wef In multifunctioneel centrum De Kristal draaien bijna al- le specialismen spreekuur en het afnamelab voor o.a. bloedprikken is geopend van 7.30 tot 18.00 uur. De buitenpolikliniek is niet al- leen bedoeld voor de bewo- ners van Nesselande en om- geving. Voor ieder die dat wil, is de keuze aanwezig om een afspraak voor locatie Capelle a.d. IJssel of voor lo catie Rotterdam Nesselande te maken. Natuurlijk is dit wel afhankelijk van de aan- wezigheid van het specialis- me en de betreffende arts in Nesselande. Bijna alle specialismen draaien een spreekuur in Rotterdam Nesselande. Pa- tienten kunnen terecht bij: het afnamelaboratorium (voor bloedprikken), chi- rurgie, dermatologie, geri- atrie, gynaecologie, interne geneeskunde, kinderge- neeskunde, KNO, de lac- tatiekundige, longziekten, orthopedie, orthopedisch schoenmaker, pijnpolikli- niek, preoperatief spreek uur, radiologic (rontgen) en revalidatie. Polikliniek Nesselande be- vindt zich in het multifunc tioneel centrum 'De Kristal'. De Kristal is voorzien van al le gemakken en diensten op het gebied van wonen, infor- matievoorziening, gezond- heidszorg, dienstverlening, ontspanning en welzijn. In de Kristal zijn o.a. geves- tigd: IJsselland Ziekenhuis, Gezondheidscentrum Nes selande, Stichting Humani- tas (zorghotel, restaurant en woningen), Bibliotheek Rot terdam, Stichting Buurtwerk Alexander, wijkorganisatie Nesselande (WONIO) en SONOR/Opbouwwerk Nes selande. De Stichting Oude- renhuisvesting Rotterdam verhuurt de 182 huurappar- tementen voor 55-plussers. Meer informatie Speciaal voor de nieuwe po likliniek heeft het IJsselland Ziekenhuis een nieuwe web site gebouwd. Hiervoor is al jaren geleden de ludieke naam www.buitenpoli.nl ge- reserveerd. Op deze website vinden belangstellenden in formatie over bijvoorbeeld de spreekuren, de artsen, de polikliniek en activiteiten op de locatie. Op het jarenlang braak gele gen terrein tussen Oudeha- ven en Verlengde Willems- brug wordt momenteel pro ject Wijnhaeve ontwikkeld. De eerste fase bestaat uit een L-vormig gebouwencomplex op de hoek van de Verlengde Willemsburg en de Wijnha ven. Op de hoekpunt komt een 70 meter hoge alzijdige toren. Deze staat georien- teerd op de Maas, waardoor die gedraaid in zijn omge- ving lijkt te staan. Het ont- werp van de toren kent een aantal klassieke kenmerken, zoals een trapsgewijze op- bouw en de lange verticale stroken aan de gevel. Ge legen op een steenworp af- stand van waar in vroeger tijden de dam in de Rotte moet hebben gelegen wordt hiermee aansluiting gezocht bij het historische karakter van het gebied, maar ook met de periode uit de we- deropbouw. De toren krijgt waarschijnlijk een bakste- nen gevel in een lichte, war- me kleur. In project Wijnhaeve komen in totaal 63 appartementen in de prijsklasse tussen 240.000 en 550.000. De toren krijgt drie ingangen en een lobby van ongeveer vijf meter hoog. Aan de kant van de Verlengde Willems- brug komt een binnentuin. Onder het complex komt een parkeergarage met 118 plaatsen. Project Wijnhaeve is onder- deel van de plannen om het Oudehavengebied af te ma ken. Op de hoek van de Ver lengde Willensbrug en de Blaak staat voor de toekomst een 70 meter hoge kantoor- toren gepland, met een hotel tussen deze toren en de Ku- buswoningen. Hierdoor ont- staat een pleinruimte aan de Oostzijde van de Oudeha- ven. Op de begane grond van Wijnhaeve staat een horeca- gelegenheid gepland. Info: www.wijnhaevd.nl www.corolie.nl GOED DOEL UW LEREN BANKSTEL WEER ALS NIEUW! BEL 0186-603268 VOOR PRIJS0PGAVE T T T Zo doet u mee! service journaal -SV ii §B B S! i. U verblijft in het familie- en sporthotel Bohemia gelegen in het plaatsje Rokytnice midden in het prachtige natuurgebied van het Tsjechische Reu- zengebergte. Het hotel is compleet ingericht en beschikt onder meer over een ruime lounge, lift, bar, kleine kinderspeel- zaal, 2 restaurants, een fitnesszaal en een terras. Uw kamer is voorzien van douche,toilet en televisie en u heeft keuze uit een 2-, 3- en zelfs een aantal 4-persoons-familiekamers. Vanuit Rokytnice zijn mooie autotochten te maken. Uiteraard door het Reuzengebergte waarbij u beslist een bezoek moet brengen aan het romantische Spindleruv Mlin (leuke vakwerkhuisjes). Een must is ook een tocht naar en door het 'Boheems Para- dijs', een prachtig (wandel)gebied met bijzondere rotsformaties. Vrchlabi herbergt een mooi museum en in Ceska Lipa kunt u bij- voorbeeld een bezoek brengen aan een authen- tieke glasblazerij, waar u voordelig het bekende Boheemse glaswerk kunt kopen. Een uitstapje naar Praag, de unieke Gouden Stad is ook een echte aanrader. Kortom, genoeg te zien en te beleven! Aankomstdata reissom p.p. April 18 April 25 Mei 2-9 Mei 16-23-30 Juni 6-13-20-27 Juli 4-11-18-25 99,- 119,- 99,- 109,- €109,- €119,- Aankomstdata Aug. 1-8-15 Aug. 22-29 Sept. 5-12-19-26 Okt. 3-10 Okt. 17-24 Okt. 31 reissom p.p. 119,- €109,- €109,- 109,- 119,- 99,- Inbegrepen: - 8 dagen/7 nachten verblijf in 2 pk met douche, toilet en televisie - dagelijks uitgebreid ontbijtbuffet Toeslagen: -1-persoonskamer 35,- p.p. - reserveringskosten 20,- per boeking per telefoon en 10,- per boeking via internet (reiscode BEA7351) - calamatiteitenfonds 2,50 per boeking Extra mogelijkheid: - halfpension d.w.z. 7 x 3-gangen diner normaal 70,- p.p. echter meteen bij boeking 50% korting dus slechts...€ 35,- p.p. U kunt resen/eren via www.peterlanghout.nl of telefonisch onder nummer 0900-0991 (€0,15 ct/per minuut) woensdaq 14 januari 2009 - TX96 De eerste buitenpolikliniek van het IJsselland Zieken- huis is 5 januari in Nesse lande geopend. Met deze polikliniek wordt de zorq dicht naar de patient toe gebracht. Multifunctioneel centrum De Kristal, een opvallend zacht- groen gebouw midden in de wijk. Voor nieuwe of gebruikte caravans V NIEUWE M0DELLEN 2009 ZIJN REEDS BINNEN! Weg en Land 23 Bergschenhoek Tel. 010-5217118 weekbladen MARCO LEER B.V. NIJVERHEIDSWEG 31 HEINENOORD visgerecht grote watervlakte grof weefse! vrouw succes- nummer deel van een trap verpakkings- materiaal zangstuk Duits gebergte blussen oude dans V harde trap voorstel 2 middels plant kregelig 1 T symbool voor ijzer deel van een huis wereldzee rustteken (muziek) fraaie kleding rund deel van een huis fundament reservoir fiasco plaats in de Verenigde Staten snijwerktuig 4 fijne geur noordnoord- oost op de manier varr modieus ondeugende jongen T 3 Europeaan 6 slotstuk 5 hoofdkussen echopeillng Vul hier de gevonden letters in en bel het gevonden woord door via 0909-50 50 344. Over de uitslag kan niet gecorrespondeerd worden. Prijswinnaars ontvangen automatisch schriftelijk bericht. Zorgeloos genieten van een luxe kampeervakantie van Canvas Holidays! U kunt een keuze maken uitj compleet ingerichte accommodaties zoals bungalowtenten, chalets of stacaravans op bijna 100 topcarri- pings in Europa. Daarnaast bieden verscheidene campings het Family Extra programma aan met activiteiten voor het hele gezin. Kortom de ideale vakantie I Kijk voor meer informatie op www.canvasholidays.nl of bel 0900-8824 0,20 p.min) Pallieterburght is een nieuw te bouwen tehuis met dag- en nachtopvang voor ongeneeslijk zieke kinderen die in ziekenhuizen uitbehandeld zijn. 0m de ouders te ontlasten kunnen de kinderen hier tijdelijk logeren. Stichting Pallieter doet dit samen met het Sophia Kinderziekenhuis, IJsselland Ziekenhuis, Thuiszorg Rotterdam, De Zellingen en Stek Jeugdzorg. Dit unieke project wordt geheel gerealiseerd door vrijwilligers. Kijk voor meer informatie op: www.pallieterhelpt.nl U kunt zo vaak bellen als u wilt. En wie vaker belt, heeft meer kans... De meeropbrengst van deze actie gaat naar Pallieterburght! De oplossing uit nummer 47: renbaan. Een wandel-arrangement voor 2 personen bij Hotel Zuiderduin is gewonnen door: W. Houkes, Capelle aan den IJssel; C. van Bommel, Maasdam, Los het Zweedse raadsel op. In de genummerde vakjes leest u de oplossing. Die oplossing kunt u van woensdag 14 t/m dinsdag 20 januari 2008 doorgeven via (70 ct. p.m.). ■©2008-puzzel en win services

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2009 | | pagina 22