www.care2care.nl ujpndnch re Web-designer kom naar de orientatieavond donderdag 22 januari 18.00-21.00 uur maasstad vacatures stad In 2009 knallen met een nieuwe baan! De wes naar een baan in zorg en welzijn 2B ISKVR Gezocht: -\r randstad Homworthy Advertentie Bent u op zoek naar vakkundig personeel? Plaats dan uw advertentie in Maasstad weekbladen met een bereik van 621.000 brievenbussen. De special Maasstad Werk(t) gericht op de arbeidsmarkt en opleidingen in het Rijnmondgebied verschijnt 11 februari weer in uw weekblad. arbeidsmarkt opleidingen Uw reservering/advertentie ontvangen wij graag uiterlijk woensdag 4 februari Voor meer informatie, bel: 1 Tel. 010-4004248 of Tel. 010-4004483 of mail ta@maasstad.nl Een greep uit ons actuele aanbod van vacatures: Verzorgende niveau 3 (IG) m/v 15 tot 20 uur per week Leuke zelfstandige en afwisselende functie St. ZorgBreed, Capelle a/d Ijssel Verzorgenden Verplegenden m/v Care2Care is altijd op zoek naar gediplomeerden met hart voor de zorg. Op dit moment zijn er meer dan 45 vacatures voor verzorgenden en verplegenden op verschillende niveaus en op diverse locaties en regio's. Ook hebben wij mogelijkheden voor EVV-ers. Kijk voor meer informatie op onze website! m/v Op diverse locaties en regio's zoeken wij begeleiders voor de geestelijke gezondheidszorg en gehandicaptenzorg. Ben je geinteresseerd in een baan in de zorg kijk dan op www.Care2Care.nl voor al onze vacatures! Meer dan 217 vacatures in zorg en welzijn op: Personeels- en Salarisadministrateur M/V E-Quality trends clothes TEXTIEL ZEEFDRUKKERS m/v Area Sales Manager (After Sales Europe) Elektrotechnisch Service Monteur M/V (Moss Inert Gas Systems) www.hamworthy.com A MAASSTAD WEEKBLADEN woensdag 14 januari 2009 - TX07 weekbladen Uw vacature ook op deze pagina('s)? Neem dan contact op met: Tel. 010-4004248 of Tel. 010-4004483 of mail ta@maasstad.nl Care- C Stichting Zorg Breed KUNST VAN ROTTERDAMMERS re><rlam£>.communicatie>.inte>rnPt Wendrich Reclame bestaat al meer dan 40 jaar en maakt reclamecampagnes, drukwerk en internet-producties voor nationale en internationale bedrijven. De SKVR zoekt per direct (24 uur) Kijk snel op www.skvr.nl/vacatures Vanwege uitbreiding van ons team, zoeken wij fulftime/parttime Voor meer informatie neem contact met ons op: E-Quality trends clothes Dimitry Vleugel (06-48334202) Zeemanstraat 45,2991 XR Barendrecht E: info@e-quality.nu T: 010-48335T3 i Op het internet maken wij verschillende producties. Van HTML/CSS sites (ook Joomla!) tot uitgebreide webwinkels met meer dan 60.000 artikelen, al dan niet gekoppeld aan de bedrijfssoftware van de klant. Kan jij ons creatieve team versterken? Ga voor een uitgebreide functie- omschrijving naar www.wendrich.com Ben je geinteresseerd in deze fulltime functie? Stuur ons een brief of e-mail met je CV. De Zelling 2 3342 GS Hendrik Ido Ambacht Tel 078 684 56 77 info@wendrich.com www.wendrich.com In de top 5 van goede voornemens staat een nieuwe baan op nummer 3. En bij jou? Met de loopbaancheck van Randstad ontdek je wie je bent, wat je kunt en wat je wilt. Doe de loop Rotterdam, Pleinweg 2, (010) 20 38 00 Berkel en Rodenrijs, Herenstraat 1a, (010) 519 33 33 baancheck live tijdens de orientatieavond. Kijk snel op randstad.nl/ loopbaancheck. Maak werk van je goede voornemens in 2009. Uitzenden Detacheren Professionals Search Selection HR Solutions Inhouse Services Hamworthy B.V. is de verkoof> en serviceorganisatie voor Europa van de Britse multina tional Hamworthy pic. Hamworthy is een wereldwijd opererende producent van de volgende apparatuur voor de scheepvaart: (lading- deepwell) pompen (zowel voor gassen als chemicalien), en gine room pompen, pump room systemen, sewage treatment systemen en (inert-) gas syste men. De productie van deze apparatuur vindt voornamelijk plaats in Hamworthy vestigin- gen in Engeland, Denemarken, Noorwegen, China en Singa pore. Het hoofdkantoor van Hamworthy pic is gevestigd in Poole, Engeland. Hamworthy B.V. is gevestigd op het industrieterrein Charloise Poort te Rotterdam-Zuid. Voor de uitbreiding van ons team zijn wij, voor spoedige indiensttreding, op zoek naar een fulltime In deze functie bent u verantwoordelijk voor het verkoopresultaat van met name de vervangingsmarkt in Europa. Dit realiseert u door een adequate bewerking van bestaande relaties en potentiele nieuwe relaties in de markt van de scheeps(nieuw)bouw en hun toeleveringsbedrijven. De basis voor uw succes wordt gevormd door de uitstekende kwaliteit en het prominente imago van Hamworthy, door uw degelijke kennis daarvan (na opieiding en inwerken) en verder door de gestructureerde bewerking van uw relaties. In uw functie zult u nauw samenwerken met een aantal andere Area Sales Managers After Sales en ondersteund worden door de technische specialisten van de diverse buitenlandse productiedivisies. U rapporteert rechtstreeks aan de General Manager in Nederland. Voor het vervullen van deze functie beschikt u over: een passende technische opieiding op MBO/HBO-niveau; maritieme ervaring is een pre; ervaring met bovengenoemde apparatuur is een pre; rijbewijs B/E; een goede beheersing van de Engelse taal, Duits of Frans is een pre; een klantvriendelijke en servicegerichte instelling; flexibiliteit ten aanzien van werktijden; bereid zijn frequent te reizen in buitenland. Hamworthy Moss in Noorwegen produceert, zowel in Noorwegen als in China, Inert Gas Systemen voor een wereldwijde klantenkring bestaande uit scheeps- werven, scheepseigenaren en olieproducerende bedrijven. Ter ondersteuning van ons internationaal opererende Service Team waarvoor u zowel op het bedrijf, op locatie als aan boord van (zee-)schepen in binnen- en buitenland de volgende werkzaamheden zult verrichten: het onderhouden en het repareren van bestaande Moss Inert Gas Systemen, zowel mechanisch als elektronisch; het verlenen van technische assistentie aan de gebruikers van deze systemen. Voor het vervullen van deze functie beschikt u over: een diploma MTS Elektrotechniek of door ervaring en cursussen verkregen gelijkwaardig niveau; ervaring met plc-besturing wordt zeer op prijs gesteld; rijbewijs B/E; een goede beheersing van de Engelse taal zowel in woord als geschrift; een klantvriendelijke en servicegerichte instelling; flexibiliteit ten aanzien van werktijden; bereid zijn te reizen zowel in binnen- als buitenland. Voor beide functies bieden wij u: een leuke baan in een klein, gezellig team in een internationale omgeving; volop mogelijkheden om uw baan uit te bouwen en inhoud te geven; goede arbeidsvoorwaarden zoals een passend salaris, 25 vakantiedagen en 13 ADV dagen per jaar; voor het uitvoeren van uw functie wordt u een leaseauto ter beschikking gesteld. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Heeft u belangsteiling voor een van deze functies dan kunt u uw sollicitatiebrief met cv richten aan: Hamworthy B.V. T.a.v. afdeling Personeelszaken Aploniastraat 33 3084 CC Rotterdam

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2009 | | pagina 23