Op zoek naar een dynamische baan? 1 III 1 imn he !W i/anna join the team? 5KIDATA T iliil i i Met hart en ziel Activiteitenbegeleider (Woon)begeleiders Verpleegkundigen SPV-er Zorgmanagers Teamcoordinatoren i* 7'iill Hi"' TEGELHUIS ROTTERDAM IS TEGELHUIS BARENDRECHT Advertentie Gevraagd: Anesthesiemedewerker Erasmus MC J* <ruf\AAjp 32 uur 28-36 uur 24-36 uur 32-36 uur 32-36 uur 32-36 uur Commercieel Medewerker Binnendienst TEGELHUIS BADKAMERS EN TEGELS Deventerseweg 11Vaanpark 4 Afslag ikea Barendrecht Tel. 0180 - 646810 www.tegelhuis.ni MAASSTAD WEEKBLADEN woensdaq 21 januari 2009 - TX08 djP Fulltime/parttime (minimaal 24 uur) Het Erasmus MC is een uiterst veelzijdig universitair medisch centrum. Waar onderzoek, onderwijs en patientenzorg zijn samengebracht. Waar samenwerking, initiatiefen resultaatgericht werken passen bij de ambities van het Erasmus MC. Beter worden. DE AFDEIING Het OK complex van het Erasmus MC-Sophia Kinderziekenhuis bestaat uit 8 operatiekamers, een recovery en onderzoekskamets, waar de volgende specialismen gebruik van maken: KNO, Urologie, Oogheelkunde, Kinderheelkunde, Plastlscheen reconstructieve chirurgie, Orthopedie, Neurochirurgie, Kaakchirurgie,Thoraxchirurgie, Obstetrie, Gastro-enterolo- gie, Cardiologie, Pulmonologie en Oncologie. Door de veelheid aan specialismen van Kinderchirurgie is het Erasmus MC-Sophia in staat bijra alle mogelijkheden te bieden voor kinderspecialistische behandelingen. Eenonderdeel van het Erasmus MC 5ophia is het Moeder Kindcentrum, Op de OK van bet Erasmus MC-Sophia worden ook sectio's verricht, De patienterrgroep varieert van o tot 18 jaar, van 600 gram tot 150 kilogram, Een groot deel van onze patierrten bestaat uit kinderen met aangebo- ren afwijkingen en maligniteiten, De ingrepen varieren van adenotomie tot schedelreconstructie, van endoscopische chirurgie tot traumaopvang. Als anesthesiemedewerker maak je ook deel uit van het reanimatieteam. Daamaast assisteer je de anesthe- sioloog bij onderzoek en behandeling op de rontgenafdeling en bij hartcatheterisaties bij kinderen in het Thoraxcentrum van het Erasmus MC. Voor uitbreidingvan ons team zoeken wij enthousiaste nieuwe collega's, die van een uitdaging houden, veelzijdig inzetbaar zijn en met toewijding betrokken willen zijn bij de patient en de afdeiing. FUNCT1E-1NHOUD Als anesthesiemedewerker voerje op professionele wijze pre, per en postoperatieve patientenzorg uit. Je werkt met zeer rnoderne apparatuur. Automatisering speelt hierbij een belangrijke rol. Er wordt gewerkt met een patienten datamanagement systeem. Je draagt zorg voor het bedrijfsgereed maken van apparatuur en materialenje assisteert de anesthesioloog bij zijn werkzaamheden. Verder zorg je voor het instrueren en begeleiden van nieuwe collega's, leerlingen en stagiaires. FUNCTIE-EISEN Je bent in het bezit van een diploma anesthesie medewerker of een ander erkend diploma. Je bent stressbe- stendig, flexibel, errthousiast en hebt affinitert met kinderen. Je volgt de ontwikkelingen binnen het vakgebied. Er wordt van je verwacht dat je een positieve bijdrage levert aan het optimaal functioneren van het OK-complex. ARBEIDSVOORWAARDEN Het bruto maandsalaris bedraagt, afhankelijk van ervaring en leeftijd, maximaal 3.154,- {schaal ANM - Anesthesiemedewerker) bij een volledige werkweek (36 uur). De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Universitair Medische Centra (UMC). INUCHTINGEN Voor meer infbrmatie over defunctiekunje contact opnemen met Pauiien Dekker, coordinator,telefoon (oto) 7031695, Voor overige informatie kun je contact opnemen met dhr. Thijs Looren de Jong, adviseur P&O, telefoon (oto) 703 6084. SOIUCITATIE Je brief met C.V. kun je richten aan: Erasmus MC-Sophia, ter attentie van dhr. M. tooren de Jong, adviseur P&O, Postbus 2040,3000 CA Rotterdam, onder vermelding van vacaturenummer 31.09.08.CS op de brief en de envelop, of per e-mail naar m.loorendejong@erasmusmc.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie is met gewenst, WWW.ERASMUSAAC.Nt/WERKEN ich Centrum Rotterdam Delta Psychiatrisch Centrum is een professio nele, moderne organisatie die gespecialiseerd is in de behandeling en begeleiding van mensen met een ernstig psychisch of psychiatrisch pro- bleem. Delta telt meer dan 1500 professionele en enthousiaste medewerkers die werkzaam zijn op een van de locaties in het werkgebied Groot-Rijnmond en Zuid-Hollandse eilanden. Jaariijks nemen we ongeveer 2500 mensen op in een van onze klinieken en hebben we ca. 78.000 poliklinische contacten. 10011AARJ I psychiatrisch centrum Ben je geinteresseerd in een van de bovenstaande func- ties? Kijk dan voor meer informatie op www.deltapsy.nl of bel naar de afdeiing Personeelsvoorziening: 010-503 1380. Delta Psychiatrisch Centrum, Postbus 800, 3170 DZ Poortugaal, www.deltapsy.nl K U O 1 I K I a B o u e SKIDATA B.V. is een dynamische onderneming gespecialiseerd in het adviseren, installeren en onderhouden van parkeer- en toegangscontrolesystemen. Voor onze afdeiing Sales zijn wij op zoek naar een: Taken en verantwoordelijkheden: Het opstelien van calculates en offertes; Het onderhouden van contacten met klanten en toeleveranciers; Het opvolgen van nieuwe leads en het plegen van telefonische acquisitie; Het lezen, interpreteren van bestekken en het uitwerken van inschrijvingen. Functie eisen: MTS werk- en denkniveau verkregen door scholing en/of werkervaring; Goede contactuele eigenschappen, flexibele en commerciele instelling; Goede beheersing van de Nederlandse alsmede Duitse en/of Engelse taal; Beheersing van gangbare softwareprogramma's ais Office, Word en Excel. Wij bieden: Een uitdagende functie binnen een jong en enthousiast team; Regelmatig interne opleidingen om productkennis te vergroten; Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Heb je belangstelling voor deze vacature, aarzei dan niet en stuur je schriftelijke soliicitatie voorzien van C.V. naar: SKIDATA B.V. T.a.v. mevrouw M. Koens of per e-mail naarvacature@skidata.nl Lubeck 2 2993 LK Barendrecht Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Na 18 jaar is Tegelhuis Rotterdam verhuisd. In Barendrecht aan de Deventerseweg 11 (Vaanpark 4, a fslag Ikea) is begin januari het nieuwe pand geopend waarin de showroom, de kantoren en het centrale magazijn zijn gehuisvest. Volgens alle kenners is dit misschien wel de mooiste showroom van Nederland. De openhuisweken worden gevierd met een keur aan openings- aanbiedingen. Maar liefst 2000 m2 verdeeld over twee verdiepingen. Ingericht met het meest actuele aanbod op het gebied van badkamers, tegels en sanitair. Heel veel topmerken zijn vertegenwoordigd in een unieke ambiance. Werkelijk een lust voor het oog. "We zochten naar een manier waarop we mensen kunnen inspireren". Aan het woord is Marcel Plugers van Tegelhuis. "De meeste badkamer- speciaalzaken bpperken hun showroomruimte en stoppen deze overvol met badkameropstellingen. Vaak zie je door de bomen het bos niet meer. Wij geven onze prachtbadkamers de ruimte die ze verdienen. Pas dan kunnen mensen echt een goede keuze maken en zich laten inspireren". Naast heel veel badkameropstellingen, varierend van zeer modern tot rustiek, vindt u bij Tegelhuis veel badkameraccessoires. Maar ook badmeubelen, losse douchecabines, toiletten en complete inbouwsauna's. Van oudsher is Tegelhuis de specialist op het gebied van wand- en vloertegels. Deze specialisatie wordt in ere gehouden door een werkelijk unieke collectie tegels waarbij de gehele collectie echt de ruimte krijgt. De historische band met de architectenwereld wordt in het nieuwe pand verder aangehaald. Zo is er spe- ciaal voor architecten een aparte ruimte ingericht. Hier kunnen zij samen met hun opdrachtgevers en de adviseurs van Tegelhuis in alle rust tot een keuze komen. Maar niet alleen architecten krijgen zoveel aandacht. De ontwerpers van Tegelhuis helpen u graag met het indelen van uw badkamer. Op de vraag aan Marcel Plugers of de eerste weken tot tevredenheid stemmen antwoordt hij lachend: "Het is natuurlijk altijd spannend. Niet alleen om te verhuizen, maar zeker wanneer dat ook nog eens naar een andere stad is. Maar nu is het aantal bezoekers al hoger dan in ons oude filiaal. En vorige week zaterdag was hier een echtpaar uit Maastricht dat ons geloof ik wel vier keer heeft gecomplimenteerd met onze mooie showroom. Nog nooit hadden zij zoiets gezien. En dat terwijl Maastricht toch eigenlijk de keramiekhoofdstad van Nederland is. Een groter compliment kun je niet krijgen." Ook op de openingsaanbiedingen heeft Tegelhuis niet echt bezuinigd. Zo krijgt men bij aankoop van een tegelvloer uit de top 20-collectle tljdelljk een gratis vloerverwarmlng aangeboden. En wanneer de keuze valt op de complete-actie-badkamer ontvangt u gratis de bljbehorende tegels.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2009 | | pagina 18