Gemeenteberichten lIU Stadsgids 2009 is verschenen Winnaars Kerstbomenactie Heeft u belangstelling voor de vergaderingen van de gemeenteraad? Wijkoverleg Schiedam West Geslaagde info-avond Stadstimmerwerf gemeente Schiedam Voor de omwonenden van het Stadstimmerwerf- complex werd 13 januari 2009 een informatie-avond gehouden in Pand Paulus. Wethouder Menno Siljee leidde de avond in, waarna directeur van Northwood Bouwgroep Peter Hulhoven en architect Bert Toor- man een presentatie gaven. Er kwamen een veertigtal omwonenden naar Pand Paulus. De Stadsgids 2009 van de gemeente Schiedam met daarin gemeentelijke informatie en adressen is weer uit. De gids bevat ook een uitneembare rampen- wijzer en wordt bij alle inwoners van Schiedam thuis- bezorgd. Mocht dit bij u echter onverhoopt niet gebeurd zijn dan kunt u de gids gratis afhalen in de Stadswinkel aan het Stadserf 1. Tussen kerst en oud en nieuw was het mogelijk om uw kerstboom in te leveren op een van de verzamel- punten of bij een stookplaats in de wijk Oost, West en Zuid. Een groot aantal mensen hebben hier aan mee gedaan en ontvingen een lot. De gemeente Schiedam maakt bekend dat op de volgende loten een prijs is gevallen: de hoofdprijs, een Playsta tion 3, is gevallen op lot 003708. De volgende lotnummers geven recht op een I-pod: 000260 004282 003694 004305 003698 004348 003702 004372 003716 U kunt uw prijs tot en met de eerste week van februari 2009 afhalen in het gebouw van team Toezicht en Hand- having aan het Stadserf 48. Meldt u zich dan aan voor een gratis e-mailabonnement waarmee ruim van te voren de komende ver gaderingen van de gemeenteraad, zoals Het Stadserf, de raadscom- missies en de gemeenteraadsverga- deringen worden aangekondigd. Op deze manier kunt u gemakke- lijk doorklikken naar het Bestuurs- InformatieSysteem (BIS) van de ge meente Schiedam waar onder andere de agenda's, bijbehorende stukken en vejslagen worden gepubliceerd. U vindt het BIS op de website van de gemeente Schiedam, www.schiedam. nl onder Bestuurs Informatie. Heeft u interesse? Meldt u zich dan aan via het e-mailadres van de griffie: griffie schiedam.nl Het wijkoverleg van de wijk West zal plaatsvinden op: Datum: Dinsdag 3 februari 2009 Locatie: Jan van Avennesstraat 32 Aanvang: 20.00 uur Besproken wordt o.a.: - vouchers bewonersinitiatieven - het verslag van de vorige vergadering, krediet- overzicht, nieuwe aanvragen. Voor informatie kunt u terecht bij de wijkproces- manager, mw. Bobby Scheepse, tel. 010-2191028 of e-mail: b.scheepe@schiedam.nl Voor het bijwonen vaj) de vergadering kunt u zich aanmelden bij het secretariaat van de afdeling Wijk- ontwikkeiing: telefoon 010-2191023. Recreatieschap Midden-Delfland Algemene Verordening Recreatieschap Midden-Delfland 2007: aanpassing 2 kaarten behorende bij het aanwijzingsbesluit 'Honden Het Dagelijks Bestuur van het Recreatieschap Midden-Delfland maakt ter voldoening aan het gestelde in artikel 9, derde lid van de Gemeenschappelijke Regeling van het Recreatieschap Midden-Delfland het volgende bekend. Op 11 december 2008 heeft het Dagelijks Bestuur ingevolge de Algemene Verordening Recreatieschap Midden-Delfland 2007 de kaartnummers 1 en 2, welke behoren bij het aanwijzingsbesluit "Honden" van 2 juli 2008 gewijzigd vastgesteld. Met de aanpassing van de genoemde kaarten wordt voorkomen, dat er onduidelijkheid kan ontstaan waar honden wel of niet vrij mogen loslo- pen in het gebied van het recreatieschap Midden-Delfland. De twee kaarten zijn bij het Gemeentelijk Informatie Punt op het Stadserf in te zien, en digitaal via de website www.schiedam.nl. Deze kaarten treden op de dag na die publicatie in het Provinciaal blad van Zuid-Holland in werking. Schiedam, 11 december 2008. Concept vergunning Drank- en Horeca- vergunning Tennisvereniging Los Amigos Namens het bestuur van Tennisvereniging Los Amigos, Prins Bernhardlaan 123, 3116 HH Schiedam een paracommerciele instelling (stichtingen of verenigingen, die zich richten op activiteiten van recreatieve, sportieve, sociaal-culturele, educatieve, levensbeschouwelijke of godsdienstige aard) is een aanvraag ingediend in verband met de wijziging van de leidinggevenden. De concept vergunning op grond van artikel 3 van de Drank- en Horecawet ligt vanaf woensdag 21 januari 2009 gedurende zes weken ter inzage bij het Gemeentelijk Informatiepunt aan het Stadserf 1. Gedurende deze periode bestaat voor belanghebbenden de mogelijkheid mondelinge of schriftelijke zienswijzen naar voren te brengen. Schriftelijke zienswijzen kunnen wor den gericht aan het college van burgemeester en wethouders van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Concept vergunning Drank- en Horecavergunning DrieMaasStede Namens het bestuur van Argos Zorggroep, vestiging verpleeg- en reactive- ringscentrum DrieMaasStede, Voorberghlaan 35, 3123 AX Schiedam een paracommerciele instelling (stichtingen of verenigingen, die zich richten op activiteiten van recreatieve, sportieve, sociaal-culturele, educatieve, levens beschouwelijke of godsdienstige aard) is een aanvraag ingediend in verband met de wijziging van de leidinggevenden. De concept vergunning op grond van artikel 3 van de Drank- en Horecawet ligt vanaf woensdag 21 januari 2009 gedurende zes weken ter inzage bij het Gemeentelijk Informatiepunt aan het Stadserf 1. Gedurende deze periode bestaat voor belanghebbenden de mogelijkheid mondelinge of schriftelijke zienswijzen naar voren te brengen. Schriftelijke zienswijzen kunnen wor den gericht aan het college van burgemeester en wethouders van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Aanwiizinq Gehandicaptenparkeerplaatsen Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend, gelet op het bepaalde in artikel 26 BABW, dat zij op 8 januari 2009, op basis van artikel 12 BABW in het algemeen belong van het verkeer hebben besloten: l.de parkeerplaats nabij het pand Iepenlaan 52 (3121) aan te wijzen als een gehandicaptenparkeerplaats voor een bepaald voertuig, aan te geven door plaatsing van het bord model E6 bijlage I RVV met onderbord: Wij wijzen u erop dat u op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht tegen deze besluiten binnen zes weken na de dag van deze bekendmaking een gemo- tiveerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders kunt indienen. Indiening van een bezwaarschrift schorst niet de werking van het bestreden be- sluit. Als u dat wilt bereiken, bestaat de mogelijkheid in geval van onverwijlde spoed en gelet op de betrokken belangen een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de president van de Arrondissements- rechtbank, d.t.v. de sector Bestuursrecht, postbus 3981, 3003 BB Rotterdam. Informatie kan worden ingewonnen bij dhr. A J Braam, tel.nr. 2191862. Het besluit kan worden ingezien op het Gemeentelijk Informatiepunt in de Stads winkel van het Stadskantoor gedurende een termijn van 6 weken na de dag van deze bekendmaking. Schiedam, 21 januari 2009 namens burgemeester en wethouders van Schiedam, Afdelingsmanager Beheer Openbare Ruimte, Mr. J.W. Spruijt vLnR: inzet: Wethouder Siljee, dhr. Hulhoven en dhr. Toorman. Foto: Jan van Kampenhout, Gemeente Schiedam

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2009 | | pagina 6