werkQ LOCATIEMANAGER Hit Paleitfe EXPEDITEURS CARGADOORS MAGAZIJNMEDEWERKERS HEFTRUCK REACHTRUCKCHAUFFEURS CONTAINERMONTEURS FLEXUimKEL Wil je werken in de logistiek? Voor diverse klanten zijn wij met spoed op zoek naar: D D6 banenspecial van de regio Rijnmond met eigen vervoer Reageer vrijblijvend! Meer informatie op www.deflexwinkel.nl Stuur je cv met begeleidend schrijven naar info@deflexwinkel.nl of bel naar 010 2827146 De Flexwinkel heeft tien jaar na haar ontstaan inmid- dels vestigingen in Rotterdam, Almere en Schiphol. Ge- zamenlijk bemiddelen ze op de arbeidsmarkt in midden- en westelijk Nederland. De vesti- ging in Rotterdam biedt vooral mogelijkheden om in het Rijnmond gebied logistiek werk te vinden. „Er is altijd werk voor cargadoors en administratieve medewerkers", weet Wendy Pengel. „Er is veel vraag naar expediteurs en magazijnmedewerkers. De uitzendkrachten staan bij ons voorop en we kiezen voor een persoonlijke aanpak. We willen echt alles van iemand weten om een goede match te vinden. Onze medewerkers komen zelf uit de logistiek, dus we kennen die wereld goed. Je moet er sterk in je schoenen staan, snel kunnen han- delen en inzicht hebben. Je moet tegen chaos kunnen en heel flexibel zijn." Wie over al die eigenschappen beschikt, krijgt na het opsturen van een cv van De Flexwin kel een uitnodiging voor een intakegesprek. Daarin wordt bekeken welke baan bij de per- soon past en vervolgens gaat De Flexwinkel op zoek naar een geschikt bedrijf. „Er zijn heel veel bedrijven in deze regio, ook bedrijven die niet door de crisis worden geraakt. We helpen nog steeds mensen aan een goede baan", aldus Pengel. „Ervaring is daarbij heel belangrijk. Je moet feeling met het werk hebben." De Flexwinkel is breed actief op het gebied van uitzenden, detacheren, pay roll-services en werving selectie. Samen met kundige part ners worden er ook mogelijkheden voor suc- cesvolle reintegratie geboden. De Flexwinkel Rotterdam is te vinden aan de Mariniersweg 151. Telefoon (010) 414 59 11, e-mail info@deflexwinkel.nl. Zie ook www. deflexwinkel.nl. heeft in Rotterdam een aantal locaties kinderopvang; hele dagopvang, en voor-en naschoolse opvang. Voor de locatie Ketelbinkie Charlois /Schiebroek zoeken wij PEDAGOGISCHE MEDEWERKERS minimaal SPW 3-4 of vergelijkbaar, voor zowel de hole dagopvang ais de voor- en naschoolse opvang, aantal uren in overleg Voor de invalpool zoeken wij voor de regio Rotterdam, Serkel en Rodenrijs, Dergschenhoek, Capelle aan den IJssel, Dordrecht, Gorinchem PEDAGOGISCHE MEDEWERKERS minimaal SPW 3-4 of vengelijkbaar, voor zowel de hele dagopvang ah de voor- en naschoolse opvang Voor de locatie Ketelbinkie Usselmonde zoeken wij PEDAGOGISCHE MEDEWERKERS minimaal SPW 3-4 of vergelijkbaar, voor 2 x 1S uur, hele dagopvang REAGEREN: J Ketelbinkie Charlois: cdeknegt@xs4all.nl Ketelbinkie IJsselmonde: c.pattinama@prokino.nl Ketelbinkie Schiebroek: ketelbinkie.schiebroek@prokino.ni De invaipool: keteibinkie_charlois@xs4all.ni Voor de vestiging in Rotterdam-Nesselande en onze nieuwe vestiging in Berkel en Rodenrijs zoeken wij (36 uur per week) De locatiemanager is een leidinggevende functie in het primair proces met een operationeel karakter. Onder operationeei karakter wordt verstaan dat de locatiemanager zorgt voor het realiseren en aansturen van de uitvoering van de werkplannen en dagelijks leiding geeft aan de medewerkers van de vesti ging. In deze functie heb je een signalerende, analyserende en rapporterende rol naar het managementteam en de regiomanager en/of directie met betrek- king tot knelpunten in de uitvoering van het beleid en met betrekking tot ont- wikkelingen. Functie-eisen Je bent een professional met een warm hart voor kinderen. Je hebt ruime leiding gevende ervaring en een HBO management werk- en denkniveau. Je bent in staat een enthousiast team van collega's aan te sturen en te coachen. Je weet dat com- municatie met ouders en collega's belangrijk is. Je hebt inzicht in het oplossen van moeilijke situaties, je bent zelfstandig en communicatief vaardig. Je hebt iets extra's te bieden en vindt de dynamiek van kinderopvang erg leuk. In bezit zijn van een rijbewijs is een pre. Aanbod Wij bieden je een afwisselende en uitdagende functie waarbinnen je samen met je collega's naar een afgesproken resultaat toewerkt. Teambuilding ervaren wij als een belangrijk begrip. Met regelmaat worden er activiteiten ondernomen op dit gebied. Onze arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Kinderopvang. Als een doel. door de organisatie vastgesteld. behaald wordt dan bestaat er vanuit de CAO een recht op een resultaat afhankelijke eindejaarsuitkering. Solliciteren Wil jij een steentje bijdragen in deze innovatieve, groeiende organisatie die zich kwalitatief wilt onderscheiden? Stuur dan een sollicitatiebrief met CV naar: KDV Het Paleisje, t.a.v. Simone van der Maas (rayonmanager), Stationsplein 20, 2907 MJ Capelle a/d IJssel onder vermelding van 'Locatiemanager'. Of mail je brief naar: nesselande@hetpaleisje.nl Eerst meer weten over de organisatie en onze werkwijze? Kijk dan op onze website www.hetpaleisje.nl De Flexwinkel, sterk in logistiek werk Er is altijd behoef- te aan logistie- ke medewerkers, zelfs in tijden waar- in de economie wat minder goed draait. De Flex winkel Rotterdam helpt u om werk in delogistieke sector in de Rijnmond te vinden. Stichting Prokino

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2009 | | pagina 20