werkQ Hoe flexibel ben jij? Rioleringsmonteurs Vernieuwingen m/v Toe aan een baan met uitzicht? daspaswerk.nl RW Een andere trend is dat steeds meer Uitzendbureaus zich gaan speciali- seren in een bepaalde branche, zoals office-functies, gezondheidszorg, on- derwijs, transport en vervoer, tech- niek, bouw, beveiliging, call-centers. Maar er zijn ook uitzendbureaus die zich richten op bepaalde doelgroe- pen, zoals bijvoorbeeld senioren 45+, herintreders of studenten. Het uitgebreide kennisnetwerk dat zij hierdoor hebben opgebouwd, heeft zowel voor de werkgever als voor de werknemer het voordeel dat snel een goede 'match' kan worden gemaakt en dat zij op de hoogte zijn van de ontwikkelingen die er spelen. In de huidige tijd van recessie kan dit ken nisnetwerk voor de werknemer juist van groot belang zijn omdat Uit zendbureaus beter bekend zijn met de (on)mogelijkheden. Door hun specifieke kennis en het grote aanbod kunnen de uitzendbu reau steeds beter selecteren. Hoewel het beschikken oyer de juiste kwalifi- caties en diploma's een eerste vereiste is, is de persoonlijke presentatie net zo belangrijk. Eigeniijk vindt het eer ste sollicitatiegesprek al plaats op het Uitzendbureau. Uiteraard biedt het werken als flex- werker prima kansen om de eigen mogelijkheden te verkennen. De ambitie verschilt echter per uitzend- kracht. De ene uitzendkracht is blij met een routinebaan, terwijl de ander snel carriere wil maken en gebruik maakt van een loopbaanversneller. Dit is een contract van 1-2 jaar, waar- bij je de mogelijkheid krijgt ervaring op te doen op diverse werkplekken. Voor goede flexwerkers met de juiste papieren is altijd werk. In deze tijd van economische recessie zullen de flexwerkers echter wel wat water bij de wijn moeten doen met betrek- king tot de reistijden en de functie- inhoud. Op dit moment is de recessie ook waarneembaar bij de Uitzendbureaus. De inschrijvingen nemen toe, terwijl uitzendbanen in bepaalde sectoren afnemen. Dit is met name merkbaar in de transport en logistieke sector. Daarentegen neemt de vraag naar personeel voor de zorgsector, het on- derwijs en de call-centers juist toe. Veel bedrijven willen hun klanten via een call-center ten dienste staan met telefonische informatievoorzie- ning en advies. Zo heeft het instorten van logistieke sector zijn weerslag op Rotterdam- Zuid. Uitzendbureaus doen zoveel zij kunnen door medewerkers te wijzen op andere branches waarbij zij gebruik kunnen maken van hun netwerk. Zo worden vrachtwagenchauffeurs om- geschoold in buschauffeurs en inge- zet op voedseltransporten. Ook is op 2 februari jl. een Mobiliteitscentrum Transport opgericht. Dit is een initi- atief van werkgevers en werknemers om werkloze vrachtwagenchauffeurs en kraanmachinisten te helpen bij het vinden van een nieuwe baan in de transportsector. Werken bij Van der Velden Rioleringsbeheer Gevraagd telefoon: (010) 411 30 15 Leerling verpleegkundigen niveau 4 iden uit rie mouwen LEREN OF WERKEN? WAAROM NIET ALLEBEI! www.erasmusmc.nl/werkenbij Erasmus MC El Maasstad Weekbladen/februari 2009 - - - - - - -f De banenspecial van de regio Rijnmond Ook voor het vinden van een vaste of tijdelijke baan heeft het digitale tijdperk toegeslagen. Via monster- boards en vacaturebanken gaat men tegenwoordig zelf op zoek naar een passende functie en komt men vanzelf terecht bij de opdrachtgever. Vaak is dit een Uitzendbureau omdat zij niet meer uitsluitend bemiddelen in flexwerk, maar ook als interme- diair optreden voor vaste banen en leer-arbeidstrajecten. Daarnaast loopt er nog steeds een grote groep spontaan het Uitzendbureau binnen om zich aan te bieden voor werk. RECESSIE BIEDT OOK KANSEN Met vijftien vestigingen is Van der Velden Rioleringsbeheer de grootste speler op het gebied van rioleringsbeheer in Nederland. Ruim 350 medewerkers zorgen dat rioolstelsels overal in het land optimaal functioneren. Iedere dag. Altijd. Hiervoor werken wij met modern materiaal en ervaren, gemotiveerde mensen. Voor meerdere vestigingen zoeken wij: Als Rioleringsmonteur Vernieuwing bestaan jouw werkzaamheden uithet repareren en aanleggen van binnen- en buitenrioleringen. Hou jij van aanpakken en ben je op zoek naar leuk, uitdagend werk?"Heb je een oplei- ding op LBO-niveau afgerond en heb je een rijbewijs? Dan is dit jouw functie! Van der Velden Rioleringsbeheer biedt een goed salaris, prima arbeidsvoorwaarden en leuke collega's. En binnen onze organisatie vind je allerlei doorgroei- mogelijkheden. Solliciteren Wil je meer weten over deze functie of over de sollicitatieprocedure? Neem dan contact op met Niels Reijne, medew. w&s, tel. (010) 411 30 15 Of solliciteer via www.daspaswerk.nl Keileweg 65 3029 BR Rotterdam e-mail: niels.reijne@vandervelden.com Almelo Amsterdam fArnhem Buren Eindhoven Groningen Weerlen 's-Hertogenbesch Nijmegen Rotterdam Schalkwijk Tilburg Utrecht Venlo Het Erasmus MC is een uiterst veelzijdig Universitair Medisch Centrum. Waar onderzoek, onderwijs en patientenzorg zijn samengebracht. Waar samenwerking, initiatief en resultaatgericht werken passen bij de ambities van het Erasmus MC. Beter worden. Je wilt graag patienten verzorgen en begeleiden gedurende hun zorgtraject, maar je vindt daarnaast het organise- ren van zorg, het samenwerken in een multidisciplinairteam en het meewerken aan nieuwe ontwikkelingen ook belangrijk! Dan is de opleiding tot verpleegkundige iets voor jou! De opleiding in samenwerking met het Zadkine is er door het Erasmus MC een 4-jarige opleiding ontwikkeld genaamd MBO-Vaz. Deze opleiding is speciaal afgestemd op het werken in een Universitair Medisch Centrum. De eerste twee jaar ga je naar school met korte stages in de praktijk. Vanaf het 3e leerjaar kom je in dienst bij het Erasmus MC en ga je werken als leerling verpleegkundige. Toelatingseisen: Je bent minimaal 16 jaar en bent in het bezit bent van een van onderstaande bewijzen of diploma's: Diploma MAVO met zes vakken op D-niveau Overgangsbewijs van 3 naar 4 HAVO Diploma VMBO theoretische leerweg INLICHTINGEN Uitgebreide informatie over de mogelijkheden en opleidingen kun je vinden via onze website of stuur een e-mail naar ivo.oi@erasmusmc.nl. SOLLICITATIE Binnen de opleiding MBO-Vaz zijn er per augustus meerdere opleidingsplaatsen beschikbaar. Je sollicitatie, voorzien van je cv en motivatie, kun je tot uiterlijk 1 maart 2009 per e-mail sturen naar ivo.oi@erasmusmc.nl onder vermelding van vacaturenummer 07.06.09.OC. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie is niet gewenst. Heel de mens

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2009 | | pagina 21