Parkstad in wording, Greenport en Recreatiegemeente Wat is Lansingerland? Werk mee aan bijzondere projecten op het gebied van wonenondernemen9 werken en ontspannen Werken in Lansingerland: Gemeente Lansingerland bestaat uit Berkel en Rodenrijs, Bergschenhoek en Bleiswijk. De gemeente groeit in de toekomst van 50.000 inwoners naar 75.000 inwoners. Inwoners, bedrijven en recreanten die kiezen voor een toplocatie om te wonen, werken en ontspannen. Voor ambitieuze mensen hebben we een boeiende baan waarin je volop de ruimte krijgt om te groeien via opleidingen en workshops. Je uitdaging in Lansingerland Manager gebieds- en locatieontwikkeling Manager Generalistische manager die stuurt op kengetallen Beleidsadviseur maatschappelijke accommodaties Projectleider E-Overheid Die ideeen met enthousiasifne overbrengt Strategisch adviseur wonen Die weet waar mensen zich thuis voelen Juridisch adviseur bestuurszaken Energieke en communicatiefvaardige adviseur Medewerker werkvoorbereiding en -begeleiding groenbeheer Planner met groene vingers Adviseur Verkeer Communicatieve adviseur met oog voor je omgeving Medewerker werkvoorbereiding en -begeleiding water en kunstwerken Die kennis heeft van de nieuwe wetgeving en graag projectmatig werkt Ervaren medewerker Documentbeheer Die gemakkelijk met geautomatiseerde systemen en met mensen werkt Meer irtformatie Lansingerland N ?f* Parkstad z<oene woonstad viakb, Rotterdam, Zoetei meer en Delft. TiendUizend nieuwe woningen, rnaar ook een 70 ha groat stadspark. Greenport: kenniscentrum voor hi-tech agrobusiness. Ruim 260 hectaren nieuwe bedrijventerreinen. Jg„- Recreatiegemeente: duizend hectare nieuw ecreatiegebied. Aantrekkirtgskracht voor duurzame recreatie interessante baan waar je zowel in de bieedte als in de diepte werkt Je maakt deei uit van een ambitieus team met brede verantwoordelijkheden Er woi dt wat gedaan met je visie en feedback Die zijn sporen heeft verdiend met complexe bouwprojecten 36 uur - Je 'runt' een afdeling die in de komende jaren majeure projecten gaat realiseren, onder meer 10.000 woningen en diverse bedrijfsterreinen. Als stevige resultaat- en procesgerichte manager geef je inspirerend leiding aan circa 45 medewerkers. Academisch werk- en denkniveau. Salaris maximaal 5.941,- bruto per maand (schaal 14). 36 uur - Je geeft vorm aan de afdeling Vergunningverlening en Handhaving (circa 40 medewerkers) waar dienstverlening en output centraal staan. Speerpunten: integrale beleidsontwikkeling en bijdrage leveren aan het professionaliseren van de totale organisatie. Academisch werk- en denkniveau. Salaris maximaal 5.286,- bruto per maand (schaal 13). Netwerker met ervaring in projectmatig werken 32 - 36 uur - Je maakt beleid en regisseert de uitvoering van maatschappelijke accommodaties. Daarbij coordineer je ook het eigenaarschap van maatschappelijk vastgoed en het gebruik hiervan. Academisch werk- en denkniveau. Salaris maximaal 4.378,- bruto per maand (schaal 11). 32 - 36 uur - Samen met een collega ontwikkel je het gemeentebrede informatiebeleid. Organisatieknelpunten worden in kaart gebracht en vertaald naar ICT oplossingen. HBO informatica. Salaris maximaal 4.378,- bruto per maand (schaal 11). 36 uur - Je houdt onze 'woonvisie' en 'startersbeleid' actueel en zorgt voor strategische beleidsontwikkelingen binnen 'wonen'. Ook ben je het centrale aanspreekpunt voor de stadsregio. Academisch werk- en denkniveau. Salaris maximaal 4.378,- bruto per maand (schaal 11). 36 uur - Je adviseert over bestuurs- en privaatrechtelijke onderwerpen. Eenvoudig of complex. Je bent verantwoordelijk voor de juridische kwaliteitzorg binnen de gemeente. Daarbij heb je contacten met de hele gemeentelijke organisatie. HBO juridisch. Salaris maximaal 3.800,- bruto per maand (schaal 10). 36 uur - Je maakt meerjarige beheer- en onderhoudsplannen voor het groen en de speelvoorzieningen in de gemeente. HBO werk- en denkniveau. Salaris maximaal 3.800,- bruto per maand (schaal 10). 36 uur - Jij gaat over het 'verkeer' in onze gemeente. Zo regel je het beleid en de uitvoering van verkeersmaatregelen en het beheer van verkeerskundige apparaten en applicaties. Hiervoor heb je contact met collega's, bestuur en inwoners (informatieve bijeenkomsten). HBO civieltechnisch/verkeerskundig. Salaris maximaal 3.418,- bruto per maand (schaal 9). 36 uur - Er komt steeds meer water in Nederland! Jij zorgt dat onze watergangen en civieltechnische kunstwerken professioneel worden beheerd en onderhouden. HBO civieltechnisch. Salaris maximaal 3.418,- bruto per maand (schaal 9). 32 - 36 uur - Je zorgt dat digitale en fysieke documenten worden beheerd, zodat deze voor iedereen toegankelijk zijn. Bovendien adviseer je over onderwerpen en werkprocessen op je vakgebied. MBO+ werk- en denkniveau, plus aanvullende vakgerichte opleidingen bijv. LRM. Salaris maximaal 3.027,- bruto per maand (schaal 8). Belangrijk Vermelde salarissen zijn gebaseerd op een 36-urige werkweek. Verder bieden we uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder flexibele werktijden en legio mogelijkheden voor persoonlijke en inhoudelijke ontwikkeling. Kijk voor meer informatie over deze en andere actuele vacatures en de wijze waarop je kunt solliciteren op www.lansingerland.nl GEMEENTE Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld! t it J

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2009 | | pagina 23