hertel Onze mensen zijn in staat toegevoegde waarde te bieden waarbij Vakmanschap, Veiligheid, Veelzijdigheid en Vernieuwing de basis vormen. Voor onze diensten zijn wij op zoek naar de volgende vakmensen: Ervaren isolatiemonteurs Asbestverwijderaars Spuittechnici isolatie Constructiebankwerkers Pijpfitters Gecertificeerde lassers (MIG, MAG &TIG) Assistent controller Stagiair webdevelopment Projectleider NDO (Niet Destructief Onderzoek) Hertel, opgericht in 1895, is een internationaal bedrijf dat gespecialiseerd is in de bouw, het onderhoud, modificeren en ontmartelen van installaties en fabrieken in de (petro) chemische-energie-proces- en afvalindustrie. Daarnaast levert Hertel gespecialiseerde producten en diensten aan de nucleaire, maritieme, offshore en defensie-industrie. Wereldwijd werken er meer dan 10.000 professionals aan het invullen van industriele onderhoudsdiensten. Training en ontwikkeling van medewerkers staan centraal binnen Hertel, dat zich officieel Investors in People mag noemen. Op basis van de CAO voor het Isolatiebedrijf, bieden wij: Marktconform salaris Dienstverband van 40 uur per week 24 vakantiedagen 13 ADV dagen 8% vakantietoeslag Vaste i3e maand Pensioenregeling Collectieve ziektekostenregeling Spaarloonregeling of een levensloopregeling Training en ontwikkeling van medewerkers staat centraal binnen Hertel, dat zich officieel Investors in People mag noemen. Solliciteren? Stuur je CV naar work@hertel.com of reageer via de website: www.hertel.nl en ga naar 'werken bij Hertel.' Voor vragen of meer informatie, neem dan contact op met: Adelia Graca, telefoonnummer 010 - 295 83 07 Uitgebreide functieomschrijvingen zijn te vinden op: www.hertel.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertenties wordt niet op prijs gesteld.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2009 | | pagina 28