ee he... daar je ze alweer! leukste vakantie ooit!' Libema 'Mam, dit is de Gratis onbeperkt naar 6 attractieparken Libema Vakantieparken ALL INCLUSIVE 6 attractieparken J. Kijk op www.libemavakantieparken.nl of bei Bij het binnenkomen van de ge- zellige huiskamer bekruipt mij een warm gevoel dat zelfs de zon boven zo'n Canarisch Eiland mij niet eerder heeft gegeven. Terwijl mijn vijfjarige Tim aan de lage ta- fel een kleurplaat onder handen neemt alsof ze een ware Picas so is, zit Roos (to) op zijn gemak vanaf de bank tekenfilms te kij- ken. "Mam, kun je even voor het beeld weggaan?" Geen probleem want ik zie een gedekte ontbijtta- fel, compleet met koffie, verse jus en warme broodjes. Aanschuiven maar! Even snel wat feiten op een rij. We - mijn man, onze zoon, on- ze dochter en ik - verblijven sinds twee dagen in een luxe jungalow op Libema Vakantiepark Beekse Bergen. Luxe betekent niet alleen een ruim opgezette vakantiewo- ning vlakbij het bos, maar ook een ligbad met aparte douche en een vaatwasmachine. Bovendien be- schikken alle bungalows hier over Film l en 2 waardoor het hier's avonds soms net een bioscoop is. Gratis toegang tot 6 attractie-parken! Na het ontbijt blijkt dat kinderen prima kunnen discussieren wan- Spetterend speelpiezier Het gekakel op de achterbank is op de terugreis van het dierenpark naar onze vakantiebestemming ingeruild voor twee dromende Vakantieparken neer de man des vakantiehuizes heeft gevraagd waar we vandaag naar toe zullen gaan. Wat voor's en tegen's later besluit ik: "Zullen we gaan zwemmen in Sportiom in Den Bosch, de olifanten en tij- gers gaan bekijken in Dierenrijk of gaan peddelen door het m'oeras in Expeditie Ecodrome Zwolle?". Aangezien Roos gisteren voor een bezoek aan de Nickelodeon Hoek in het Stripmuseum koos, mag Tim vandaag beslissen. Amper een uur later stappen we in de auto richting Dierenrijk, vlakbij Eindhoven. Vrolijkheid alom op de achterbank en een ontluikend zonnetje schijnt door de voorruit. Bij de ingang van het park kunnen we vrijwel direct doorlopen. De handige ExtraCard die wij bij aankomst op het vakan tiepark ontvingen, geeft ons gratis en onbeperkt entree tot zes Neder- landse attractieparken. Handig en voordelig! De getekende ijsbeer Sven en berberaap Pico wijzen de weg op onze reis langs tot dieren. Tijdens de wandeling passeren we bruine beren, gibbons, tijgers en zeehonden. Tim blijkt bij het zien van een echte ijsbeer toch iets minder stoer dan dat hij zich in de auto nog heeft voorgedaan. "Hij kan echt niet dichtbij komen", stelt een dierverzorger hem gerust. kids. Dat is echter maar voor korte duur. Bij aankomst op het vakan tiepark trekt zoonlief aan mijn ene arm met de vraag of we gaan zwemmen in het overdekte Junglebad terwijl mijn dochter een wedstrijdje midgetgolf wil spelen tegen haar vader. "Alle- bei en daarna met de boot naar Speelland Beekse Bergen," besluit ik. Wanneer de kids zich tegen het einde van middag vermaken met leeftijdsgenoten in Speelland Beekse Bergen, geeft dat mij mooi even de gelegenheid om na te den- ken waar we vanavond zullen gaan eten. Hoewel de pannenkoeken in het restaurant ons alien eerder heerlijk hebben gesmaakt, blijkt een romantisch Italiaans dinertje in de pizzeria op het park ook een goed idee. Glaasje rode wijn erbij en Itali- aanse muziek op de achtergrond. Ja, ook als ouder heb je op Libe ma Vakantiepark Beekse Bergen echt vakantie. Bovendien kregen we bij het inchecken een fijne Beleef een heerlijke vakantie op een van de Libema Vakantieparken. Tijdens uw verblijf geniet u van de vele vakantiefaciliteiten op het park (o.a. binnenzwembad en Flurki Kids Club). Ook heeft u gratis onbeperkt entree tot 6 attractieparken. Zo kunt u zo vaak als u wilt naar de leeuwen in Safaripark Beekse Bergen! Op die manier beleeft u samen uren vakantiepret en bespaart u direct honderden euro's op dagjes uit. Reserveer voor i maart en maak kans op l van de 50 gratis vakanties op het nieuwe Vakantiepark Dierenbos! 0900-0200(€0,20 p.m.). kortingsbon voor deze maaltijd. 's Avonds stop ik Tim nog even in, bovenin zijn stapelbed. "Mam, dit is de leukste vakantie ooit. Vind je ook niet?" Ja, dat vindt mama nou ook. Libema Vakantieparken biedt verschillende parken in Brabant, waaronder het nieuwe gethematiseerde Libema Vakantiepark Dierenbos. Gasten kunnen zowel logeren in o.a. bungalows, jun- galows, chalets en boomhutten als kamperen in hun eigen tent of caravan. Tijdens hun korte of iangere vakantie hebben gasten gratis en onbeperkt toegang tot 6 attractieparken (o.a. Safari- park Beekse Bergen!). Na hun vakantie hebben zij de rest van het kalenderjaar ook 25% korting op deze attractieparken. Re- serveren kan via 0900-0200 0,20 p.m.) of via www.libema- vakantieparken.nl. Safaripark Beekse Bergen Speelland Beekse Bergen Expeditie Ecodrome Zwolle Dierenrijk Zwem- en schaatssensatie Sportiom Het Nederlands Stripmuseum Groningen o.a. kamperen, bungalows, jungalows, chalets boomhutten Vak.mtirpark 8e«ks« Ssrjjen - SufjiiCamp SeekJW) Bei-gan - MIEUW: Vakantiepark Olerenbo-. "Oh nee! Wat gebeurt er?" Dat is het eerste gevoel dat me bekruipt als ik wakker word in Vakantiepark Beekse Bergen. Aan het prima bed en mijn zebragestreepte jungalow ligt het niet. Die zijn beide dik in orde. Nee, het is de brullende leeuw op het even verderop gelegen safaripark. Vakantie in Brabant is toch wat anders dan twee weken Gran Canaria. Maar, minstens zo leuk! -r-

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2009 | | pagina 32