Gemeentebericht rotterdampat T Vanaf 16 februari Rotterdampas te koop in de Stadswinkel Wegwerkzaamheden Wijkoverleg Schiedam Oost Trouwen in Schiedam Ga naar www.schiedam.nl Bouwzaken gemeente Schiedam i V IrGfCB&j De Rotterdampas zal vanaf 16 februari 2009 te koop zijn in de Stadswinkel en niet meer bij afdeling Werk en Inkomen. Op deze manier wil de gemeente de dienstverlening voor haar inwoners verbeteren. In de Stadswinkel wordt al informatie producten en diensten aangeboden m.b.t. ondermeer reisdocumenten, rijbewijzen, welzijn, ondernemers- loket, uittreksels, parkeervergunnin- gen en burgerlijke stand. Als pashouder kunt u gebruikmaken van tal van aanbiedingen binnen en buiten Rotterdam. Zo krijgt u forse kortingen bij Blijdorp, Spido, Eu- romast of een van de 500 andere attracties. De prijs die u moet betalen is afhankelijk van leeftijd, inkomen en gezinssituatie. Indien u van een minimuminkomen leeft, komt u in aanmerking voor het gereduceerde tarief en betaalt u slechts 5,- per persoon voor de Rotterdampas. Bij gelijktijdige aan- schaf is de pas voor al uw inwonende kinderen van 3 t/m 17 jaar gratis. Het (gezamenlijk) nettomaand- inkomen mag niet hoger zijn dan: maximaal 1.525,- voor echtpaar/samenwonenden; maximaal 1.375,-voor eenoudergezin; maximaal 1.100,- voor alleenstaande Iedereen onder de 65 jaar waarvan het (gezamenlijk) inkomen hoger is dan het vastgestelde nettomaand- inkomen, betaalt 55,- per persoon. Bij gelijktijdige aanschaf betaalt u voor de pas voor al uw inwonende kinderen van 3 t/m 17 jaar 5,-. Bent u 65 jaar of ouder en uw (ge zamenlijk) inkomen is hoger dan het nettomaandinkomen, dan betaalt u voor de pas 10, - per persoon. Wat moet u meenemen? Geldig identiteitsbewijs Recente pasfoto (ook van de kinderen) Komt u in aanmerking voor het gereduceerde tarief: bewijs van het (gezamenlijk) nettomaandinkomen. Dit kan zijn een salarisstrook of een compleet giro- of bankafschrift met storting uitkering niet ouder dan 2 maanden. De Rotterdampas is tijdens ope- ningstijden van de Stadswinkel verkrijgbaar. Maandag van 12.00 uur tot 16.00 uur, dinsdag, woensdag en vrijdag van 08.00 uur tot 16.00 uur en donderdag van 08.00 uur tot 20.00 uur. Voor vragen kunt u tijdens ope- ningstijden bellen met telefoonnum- mer 010-21911111 of kijk op de website van gemeente Schiedam www.schiedam.nl. Geinteresseerden kunnen over het onderstaande en voor inzage in (archief-)stukken nadere informatie verkrijgen bij de balie Bouwen, Wonen en Milieu, Stadswinkel, Stadserf 1, maandag van 12.00 tot 16.00 uur, dins dag, woensdag en vrijdag van 08.00 tot 16.00 uur en donderdag van 08.00 tot 20.00 uur, telefoon (010) 2191252. Ingekomen bouwaanvragen van 6 februari 2009 t/m 10 februari 2009 Atalantahof 513124 BA Woonhuis vergroten Lange Kerkstraat 68-72, Winkel en bovenwoning veranderen 3111 NR Willemskade 3114 CN 2 hekken plaatsen N.B. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belangheb- benden tegen een besluit (verleende/ geweigerde bouw- en sloopvergunning of -melding) binnen zes weken na de verzenddatum van het besluit (schriftelijk) een gemotiveerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders indienen. U wordt verzocht om tegelijkertijd met het indienen van het bezwaarschrift een afschrift van het bestreden besluit mee te zenden. Omdat het indienen van een bezwaarschrift de werking van het besluit niet schorst, kan de belanghebbende, indien hij/zij van mening is dat de behan- deling van zijn/haar bezwaren onverwijlde spoed vereist, verzoeken om een voorlopige voorziening (waardoor het besluit wel geschorst kan worden). Een verzoek om voorlopige voorziening dient te worden gericht aan de Rechtbank Rotterdam (sector Bestuursrecht), t.a.v. Voorzieningenrechter, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Een dergelijk verzoek kan pas worden gedaan nadat een bezwaarschrift is ingediend. Hier vindt u een overzicht van tij- delijke wegafsluitingen in Schiedam en directe omgeving. In de meeste gevallen worden wegen afgesloten in verband met werkzaamheden of evenementen. Ook als gevolg van calamiteiten en andere incidenten kan het nodig zijn wegen af te slui- ten. Deze afsluitingen worden onder meer via Radio Rijnmond bekendge- maakt. Wanneer dergelijke afsluitin gen van langere duur zijn, worden ze zo snel mogelijk vermeld. De bij de afsluitingen vermelde perioden kun nen wijzigen afhankelijk van weers- omstandigheden en omstandigheden op het werk. De werkzaamheden kun nen langer duren of eerder afgerond worden. Wijzigingen in de duur van de afsluitingen worden zo snel moge lijk vermeld. Tenzij anders vermeld, is nadere in formatie over de werkzaamheden te verkrijgen bij gemeente Schiedam, via telefoonnummer 010-219 1111. Regionale verkeersinformatie is te verkrijgen via http:// www.bereikbareregiorotterdam.nl/. De actuele tijdelijke wegafsluitingen zijn de volgende: Hoofdwegen Burgemeester Van Haarenlaan Fase twee van de herprofilering van de Burgemeester van Haarenlaan is gestart. Het betreft het deel tussen de Vlaardingerdijk, ter hoogte van de metro, en de Burgemeester Knap- pertlaan. Dit deel behoudens de pa rallel rijbanen zijn afgesloten. Om dat kruising van de Vlaardingerdijk en de Burgemeester van Haarenlaan eveneens wordt vernieuwd is door- gaand verkeer vanaf de Troelstralaan in zuidelijke richting niet mogelijk. Voor de bewoners van het Tournooi- veld is een extra ontsluiting gemaakt, via het Simon Rijnbendepad. De ver- wachting is dat de werkzaamheden rond 1 mei zijn afgerond. Mocht u vragen hebben over deze opening en afsluiting, dan kunt u contact opnemen met de heer S. Franken (projectleider gemeente Schiedam) via s.franken@schiedam. nl of via 010-219 1621. Strickledeweg De Strickledeweg is tussen de Phi- lippusweg tot ten zuiden van de Hontslootstraat afgesloten. Er is een eenrichtingsregime ingesteld op de Strickledeweg van noord naar zuid om de bedrijven bereikbaar te houden. Kruising van Mgr. Nolenslaan en Piersonstraat afgesloten voor verkeer Sinds maandag 19 januari jl. is de kruising van de Mgr. Nolenslaan met de Piersonstraat (tegenover het Lieftinckplein) afgesloten voor door- gaand verkeer. Deze afsluiting is nodig vanwege een herbestrating en rioolvernieuwing en duurt volgens planning tot ongeveer 15 februari. De werkzaamheden vormen een on- derdeel van de brede aanpak van de Mgr. Nolenslaan. De winkels in de Mgr. Nolenslaan blijven gewoon bereikbaar. Ter plaatse zijn met bor- den de omleidingen aangegeven. Een plattegrond hiervan is hier te vinden. Mocht u vragen hebben over deze opening en afsluiting, dan kunt u contact opnemen met de heer S. Franken (projectleider .gemeente Schiedam) via s.franken@ schiedam. nl of via 010-219 1621. Diverse werkzaamheden Peter van Anrooylaan Met ingang van maandag 9 februari 2009 worden er weg werkzaamheden uitgevoerd in de Peter van Anrooy laan. Er worden rijplaten gelegd voor de hulpdiensten. Overschiesestraat Met ingang van dinsdag 10 februari 2009 wordt de Overschiesestraat van af de Emmastraat afgesloten. Bewo ners en bezoekers kunnen de Over schiesestraat bereiken via de Singel en de Overschiesedwarsstraat. Willemskade Tevens worden op de Willemskade snoei werkzaamheden uitgevoerd tussen de Spuistraat en Rozenburger- straat. Ook hier is een parkeerverbod ingesteld. Singel In verband met plaatsing van on- dergrondse containers in de Singel tussen het Stationsplein en de Em mastraat, is doorgaand verkeer op de Singel niet mogelijk. Het verkeer zal ter plaatse worden omgeleid. Schiedam Oost In verband met het plaatsen van on- dergrondse vuilniscontainers zijn op diverse plaatsen in Schiedam Oost kortdurend parkeervakken of wegen afgesloten. Fietspaden Fietspad Zwaluwlaan Het fietspad aan de zuidzijde van de Zwaluwlaan wordt opnieuw inge- richt. Hiervoor is het deel tussen de Churchillweg en de het Hargplein af gesloten. Fietsers worden ter plaatse omgeleid. Poldervaart Het fietspad langs de Poldervaart is tot een nog nader te bepalen tijd- stip afgesloten. Deze afsluiting is noodzakelijk om de dam naar het Vlietland Ziekenhuis toegankelijk te maken. Sloopzaken Geinteresseerden kunnen over het onderstaande en voor inzage in (ar chie f-)stukken nadere informatie verkrijgen bij de balie Bouwen, Wonen en Milieu, Stadswinkel, Stadserf 1, maandag van 12.00 tot 16.00 uur, dinsdag, woensdag en vrijdag van 08.00 tot 16.00 uur en donderdag van 08.00 tot 20.00 uur, telefoon (010) 2191252. Ingekomen sloopaanvragen van 9 februari 2009 en 10 februari 2009 Buitenhavenweg 46-48, 3113 BD Bedrijfshal slopen Schiedamseweg 122, 3121 JR Asbesthoudende onderdelen gedeeltelijk slopen N.B. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belangheb- benden tegen een besluit (verleende/ geweigerde bouw- en sloopvergunning of -melding) binnen zes weken na de verzenddatum van het besluit (schriftelijk) een gemotiveerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders indienen. U wordt verzocht om tegelijkertijd met het indienen van het bezwaarschrift een afschrift van het bestreden besluit mee te zenden. Omdat het indienen van een bezwaarschrift de werking van het besluit niet schorst, kan de belanghebbende, indien hij/zij van mening is dat de behan- deling van zijn/haar bezwaren onverwijlde spoed vereist, verzoeken om een voorlopige voorziening (waardoor het besluit wel geschorst kan worden). Een verzoek om voorlopige voorziening dient te worden gericht aan de Rechtbank Rotterdam (sector Bestuursrecht), t.a.v. Voorzieningenrechter, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Een dergelijk verzoek kan pas worden gedaan nadat een bezwaarschrift is ingediend. Het wijkoverleg van de wijk Oost zal plaatsvinden op: Datum: Woensdag 4 maart 2009 Locatie: Wijkcentrum Oost, Boerhaavelaan 79 Aanvang: 20.00 uur Besproken wordt o.a.: - het verslag van de vorige vergadering, kredietoverzicht, nieuwe aanvragen. Voor informatie kunt u terecht bij de wijkprocesmanager, mw. Ursula Rut- ten, tel. 010-2191030 of e-mail: u.rutten@schiedam.nl. Voor het bijwonen van de vergadering kunt u zich aanmelden bij het secretariaat van de afdeling wijkontwikkeling: telefoon 010-2191023. i ft B1 grr

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2009 | | pagina 6