Naar Brussels Airport met speciale busdienst nnnnnn Libema De Grote Prins opent nieuwe modelwoning met brunch Win een Minikit Slim! I stad MARCO 09 I I I I €99,- 0909 - 50 50 344 Lezersaanbieding maasstad weekbladen Reizen ROTTERDAM - De opvallend vormgegeven Brussels Air port Express had afgelopen week veel bekijks, met name in Rotterdam. Na een foto- stop bij de Erasmusbrug, hield de bus halt voor het stadhuis aan de Coolsingel waar het winkelend publiek veel belangstelling had voor de folder met de dienstrege- ling en de website waar de tickets te boeken zijn. Voor- al de prijs van de busreis sprak tot de verbeelding: ongeacht de opstapplaats kost een retourticket slechts €37,50. Per 1 maatr start een busdienst die vliegpas- sagiers twee keer per dag van Utrecht, Rotterdam en Breda rechtstreeks naar de terminal van de Brusselse luchthaven brengt. Ook veel reisbureaumede- werkers keken hun ogen uit. „Ik heb net nog een paar klanten geboekt die van- af Brussel gaan vliegen. Ik merk dat steeds meer Ne- derlandse reisorganisaties niet alleen gebruik maken van de Belgische luchtha ven, maar ook van Belgi sche maatschappijen zoals Brussels Arlines", aldus een baliemedewerker van een reisbureau in de Koopgoot. Brussels Airport mag zich de laatste jaren verheugen in een groeiend aantal Ne- derlandse passagiers. De- ze groei is hoofdzakelijk te danken aan een toenemend aantal rechtstreekse be- stemmingen en aantrekke- lijk geprijsde tickets. „Wij hebben veel Nederland- se passagiers en die willen we met deze bus een extra service bieden. Zij kunnen nu makkelijk en snel direct naar Brussels Airport om op onze vluchten te stappen. De dienstregeling van de bus is namelijk zo gekozen dat deze perfect aansluit op de intercontinentale vluch ten vanaf Brussels Airport", aldus Sjaak Moerman van Jet Airways. „Om mensen bovendien van dit product te overtuigen, is de busdienst voorlopig ook nog eens gra tis voor passagiers van de in tercontinentale vluchten van de maatschappijen die in dit project samenwerken." Meer informatie: www. brusselsairportexpress.com. ROTTERDAM - Er komt een ver- volg op de succesvole open huis dagen van De Grote Prins. Op zaterdag 28 fe- bruari worden bezoeker welkom geheten met brood- jes, croissants, zoetigheden, jus d'orange en verse koffie. Dit alles vindt plaats in de nieuwe modelwoning op de zevende etage van gebouw Amalia, aan de Prinsenlaan 619F. Waarom deze verhuizing? omdat de appartementen die voorheen als modelwoning waren ingericht inmiddels zijn verkocht. Een bewijs dat het hard gaat met De Grote Prins. Zeker nu alle apparte menten zijn opgeleverd. Vanaf de zevende verdieping kunt u goed zien dat ook de bestrating, parkeerplaatsen en binnentuin bijna klaar zijn. Daarmee levert De Gro te Prins ook buiten zijn visi- tekaartje af. Behalve de volledig ingerich- te nieuwe modelwoning, zijn drie penthouses voorzien van inspiratie. In een hoek van de woning zijn wanden en vloer helemaal afgewerkt en meubels neergezet. Dat vormt een spannend con trast met de rest van de kale ruimte. Een uitnodiging om snel zelf aan de slag te gaan. U krijgt alle gelegenheid om op uw gemak in de verschil- lende woningtypen van het complex rond te kijken. Al leen of samen met de ma- kelaar. Eenmaal terug in de ontvangstwoning krijgt u een goed overzicht van de nog beschikbare woningen per verdieping en bijbeho- rende zaken als koopsom- men en afmetingen. En hoe kunt u die informatie nu beter bestuderen dan onder het genot van bijvoorbeeld een zalmsandwich en een vers geperst sapje? Nog meer vragen? kijk voor meer informatie op www.de- groteprins.nl CARAVANS ■i 1 www.corolie.nl cor olie UW LEREN BANKSTEL WEERALS NIEUW! BEL 0186-603268 VOOR PRIJSOPGAVE www.marcoleer.nl GOED DOEL puzzel Parrot T ff T T v Zo doet u mee! service journaal Beleef een heerlijke vakantie op een van de Libema Vakantieparken. Tijdens uw verblijf geniet u van de vele vakantiefaciliteiten op het park (o.a. binnenzwembad en Flurki Kids Club). Ook heeft u gratis onbeperkt entree tot 6 attractieparken. Zo kunt u zo vaak als u wilt naar de leeuwen in Safaripark Beekse Bergen! Op die manier beleeft u samen uren vakantiepret en bespaart u direct honderden euro's op dagjes uit. Als lezervan Maasstad Weekbladen krijgt u maar liefst 25% korting als u nu een midweek reserveert op een van de Libema Vakantieparken. Kijk vooryleze aanbieding op www.libemavakantieparken.nl/maasstad of bel 0900-0200 ef2o p.m.). Vakantiepark Dierenbos - Vakantiepark Beekse Bergen SafariCamp Beekse Bergen Vakantieparken Onlanqs bezocht de Brus sels Airport Express Rot terdam om publiek en reis- branche te informeren over de nieuwe service die 1 maart van start gaat. In maart rijdt de bus tweemaaldaaqs van Utrecht, Rotter dam en Breda rechtstreeks naar de Brusselse terminal. Op zaterdaq 28 februari bent u welkom in de nieuwe mo delwoning op de zevende etage van gebouw Amalia. Voor nieuwe of gebruikte caravans 1e NIEUWE MODELLEN 2009 ZIJN REEDS BINNEN! RECREATIE Weg en Land 23 Bergschenhoek Tel. 010-5217118 MARCO LEER B.V. NIJVERHEIDSWEG 31 HEINENOORD weekbladen lesruimte lofdicht 4 bekende dierentuin cn c? elektro- cardiogram vulkaan op Sicilie traditionele kledij gelijk een zekere bouwen visser T 3 vertegen- woordiger ontdoen van spinrag Verenigde Staten vorderen voorzetsel op de manier van ellende jong dier peilstift klap T naaigerei akte van een verzekering bronwater ontvreemden T Engels bier gedurende geruime tijd vervolgserie 5 hoffeest 1 watervogel Noach T Anonieme Alcoholisten deel van een mast planeet gebergte in Rusland 4 cn weg met bomen 2 hachelijk Vul hier de gevonden letters in en bel het gevonden woord door via 0909-50 50 344. Over de uitslag kan niet gecorrespondeerd worden. Prijswinnaars ontvangen automatisch schriftelijk bericht. i.iri iL.I-M- t.W.V. Wie in de auto handsfree en verstaanbaar wil bellen kan de Minikit Slim uitstekend gebruiken. De klassieke speaker, die in de vorige Minikit werd gebruikt, is vervangen door een vibrerend paneel dat een helder en meer consistent geluid produceert voor superieur luistercomfort. De vernieuwde spraakherkenning opereert zonder vooraf de voice tags in te spreken. De spraakherkenning werkt automatisch met de contacten die zijn gesynchroniseerd van de mobiele telefoon. De Parrot Minikit Slim beschikt tevens over automatische telefoonboeksynchronisatie, heeft 15 uur spreektijd en is 100% Bluetooth compatible. Kijk voor meer info op www.mijnparrot.nl Pallieterburght is een nieuw te bouwen tehuis met dag- en nachtopvang voor ongeneeslijk zieke kinderen die in ziekenhuizen uitbehandeld zijn. Om de ouders te ontlasten kunnen de kinderen hiertijdelijk logeren. Stichting Pallieter doet dit samen met het Sophia Kinderziekenhuis, IJsselland Ziekenhuis, Thuiszorg Rotterdam, De Zellingen en Stek Jeugdzorg. Dit unieke project wordt geheel gerealiseerd door vrijwilligers. Los het Zweedse raadsel op. In de genummerde vakjes leest u de oplossing. Die oplossing kunt u van woensdag 25 februari t/m dinsdag 3 maart 2009 doorgeven via (70 ct. p.m.). Kijk voor meer informatie op: wwvy.pallieterhelpt.nl U kunt zo vaak bellen als u wilt. En wie vaker belt, heeft meer kans... De meeropbrengst van deze actie gaat naar Pallieterburght! De oplossing uit nummer 2: bosbeek. Een midweek Kuierpadtien is gewonnen door A. Lagrouw, PoOrtugaal. ■©2009-puzzel en-win services i

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2009 | | pagina 19