lezersservice 2200 m2 STIGTER M stad Eerste huurwoningen Prima Bolnes opgeleverd Havenziekenhuis Rotterdam opent nieuwe verpleegafdeling COLLECTIE 2009 4000 m2 Win een weekend in een Tipi Tent! Unieke lezersaanbieding stad I I I I I 0909 - 50 50 344 BOURGONDISCH weekbladen BELGISCHE ARDENNEN In de maand januari is er opnieuw een gerenoveerde verpleegafdeling van het Ha- venziekenhuis in gebruik genomen. Deze keer de afde- ling Chirurgie/ Orthopedie op de derde verdieping aan de Maaszijde. Goed nieuws voor patienten, bezoekers en me- dewerkers van dit bijzondere ziekenhuis met haar lange Rotterdamse historie. Eind mei 2008 werd een gere- noveerd gedeelte van de vierde verdieping al in gebruik geno men. De laatste nieuwe ver pleegafdeling zal in het eerste kwartaal van 2010 worden opgeleverd. Gedurende de ver- bouwingen draait het zieken huis op voile toeren door. De opleveringen maken deel uit van het grote renovatie- plan van het Havenzieken- huis, dat tot het jaar 2011 doorloopt. Het Rotterdamse publiek wordt daar op origi- nele wijze aan herinnerd via het immense geveldoek op de zijkant van het ziekenhuis. De bedden van de verpleeg- afdelingen van het Havenzie- kenhuis komen te liggen op de tweede, derde en vierde verdieping van het huidige gebouw. De patientenkamers worden ruimer. Er is gekozen voor rustige basiskleuren met veel glas, planten en kunst. De zespersoonskamers ver- dwijnen, er komen alleen nog een-, twee-, en vierpersoons- kamers. Bij ieder bed komt een flexibele arm met gratis radio en (LCD) TV. Op iedere afdeling komt in plaats van een dagverblijf een restaurant in de sfeer van een grand cafe. Dit restaurant is geopend van 07.00 - 21.00 uur. Patienten kunnen hier ontbijten op een tijdstip dat past in hun dagprogramma. Ook bezoek kan hier terecht voor koffie, thee en water. Er liggen kranten en tijdschrif- ten. Patienten die in bed rnoe- ten blijven, worden ook goed verzorgd. Zij maken gebruik van roomservice. Karin de Jong ontving onlangs uit handen van Robert Koning van Woonvisie, de sleutel van haar nieuwe woning. Met de overhandiging van deze sleu tel is een begin gemaakt met de oplevering van de huurwo ningen in Prima Bolnes. „Het eerste blok huurwonin gen dat opgeleverd wordt, zijn Tuin-/Terraswoningen", aldus Marlies Groenhof van Bal last Nedam Bouw. „De Tuin- /Terraswoningen zijn twee tweelaagse woningen boven elkaar. De beneden wonin gen hebben een tuin en de bovenwoningen een terras. Deze woningen zullen straks voor het merendeel worden bewoond door starters." Volgens vader De Jong is er weinig aanbod voor starters op de woningmarkt in Rid- derkerk. „Met als gevolg dat de jongeren wegtrekken uit de gemeente." Beide dochters De Jong stonden bij Woonvisie ingeschreven voor een huur- woning en beiden zijn de lo- ting doorgekomen. „Geweldig leuk toch dat mijn zus, Wilma, straks mijn bovenbuurvrouw is!" In het noorden van Bolnes rea- liseert Ballast Nedam Bouw, in opdracht van Woonvisie een project met 81 koopwoningen en 144 huurwoningen. De huurwoningen, bestaande uit 64 Tuin-/Terraswoningen en 80 appartementen, worden de komende weken opgeleverd. De koopwoningen, bestaande uit 42 appartementen en 39 eengezinswoningen, zullen naar verwachting vanaf ko- mend najaar worden opgele verd. TUIN- SERREMEUBELEN uit wwvuxad le**ert6<ian! e*t Slaapsystemen en slaapadviezen Slaapboulevaril Kwakernaat GOED DOEL puzzel T T Zo doet u mee! 3-daags arrangement in 3-sterren Best Western Hotel ArlllX*** 99,- p.p. (op basis van 2-persoonskamer) - welkomstdrankje - 2x overnachtingen - 2x onbeperkt ontbijtbuffet - 2x 3-gangendiner - gratis toeristische folder met leuke tips Extra: Gratis 1 fles Cuvee du Rocher (75cl) 2 fluteglazen in geschenkverpakking (1 verpakking per 2 personen) Enkele tips voor leuke uitstapjes in de omgeving: - Brasserie de Bouillon. - Het kasteel van Bouillon en de prachtige omgeving. - Het Gpllo-Romeinse Arlon, met zijn vele musea en historische plekjes. Luxemburg, de hoofdstad van het Groothertogdom, ligt op slechts 30 km van het hotel, en vanuit Arlon ben je ook heel vlug de grens met Duitsland over. Aanraders op een halfuurtje By Irijden zijn Trier, de oudste stad iHMKiMHkJiiiililllll van Duitsland en het pittoreske Moezelstadje Remich. Het arrangement is 7 dagen per week boekbaar tot en met 30 april 2009 op basis van beschikbaarheid. Verlengings- nacht 29,- p.p. inclusief ontbijtbuffet. 1 -persoonskamer- toeslag 20,- per nacht. Kinderen van 0-3 jaar gratis. Kinderen van 4-12 jaar 50% korting (max. 2 kinderen bij ouders op kamer). Reserveren? Best Western Hotel Arlux*** Arlon: E411/E25 Brussel - Luxemburg Afrit 31Arlon Gare - Rue de Lorraine, 6700 Arlon Tel: +32 (0) 63 23 22 11 Fax: +32 (0) 63 23 22 48 E-mail: hotel.arlux@autogrill.net Gelieve bij reservatie de referentie 'Maasstad' te vermelden. I ROTTERDAM) BOLNES) STARTENDEZUSSEN PRIMA BOLNES Maasstad Weekbladen Wekelijks wat je wilt weten! Woensdaq 4 maart 2009 TX96-a Gezond en wel H00FDWEG 9 - CAPELLE A/D IJSSEL TEL. 010 - 418 50 79 BFRKELSE P00RT 17 BERKEL EN R0DENRIJS TEL. 010-51101 34 www.stigter-tuinmeubelen.nl Blaaksedijk (Ind.terrein Heinenoord) Boonsweg7 tel. 0186 -601355 swww.slaapboulevard-kwakernaat.nl IVerstafid van slapen weekbladen gezond arankje gewoonte insecteneter mannelijk dier motorraces landbouw- werktuig op het slagveld sterven woning eerste kwartier mytholo- giscne vrouw somber 8 T grootspraak ontkleuren 1 muziek- instrument de maat controleren zat bouw- materiaal T gevoel borrel 7 rondrit wieler- wedstrijd 2 mapje cilinder keukengerei 5 gast United States of America optie 6 loopvogel 3 bijbelse priester Engels bier benaming T Nieuwe Testament Frans lidwoord nomen nescio niets uitgezonderd T deel van de rug spies 4 inwendig Vul hier de gevonden letters in en bel het gevonden woord door via 0909-50 50 344. '•S9b tor! T)gg9S uos troon Over de uitslag kan niet gecorrespondeerd worden. Prijswinnaars ontvangen automatisch sckiriftelijk bericht. Midden in de Brabantse Kempen ligt een van Nederlands beste campings: Recreatiecentrum Ter Spegelt. De omgeving leent zich uitstekend voor een mooie wandel- of fietstocht. Verder beschikt het pgrk over alle denkbare faciliteiten, een strandpaviljoen met overdekt zwembad en Sterrenstrand. U verblijft een weekend in een Tipi Tent voor max. 4 personen inclusief een prive sanitaire unit en een vuurplaats. Verder zijn de eindschoonmaak, linnengoed, handdoekpakketten, midgetgolf, tennissen en fietsen op een dag naar keuze inbegrepen. Kijk voor meer informatie op www.terspegelt.nl. Los het Zweedse raadsel op. In de genummerde vakjes leest u de oplossing. Die oplossing kunt u van woensdag 4 t/m dinsdag 10 maart 2009 doorgeven via (70 ct. p.m.). Pallieterburght is een nieuw te bouwen tehuis met dag- en nachtopvang voor ongeneeslijk zieke kinderen die in ziekenhuizen uitbehandeld zijn. 0m de ouders te ontlasten kunnen de kinderen hier tijdelijk logeren. Stichting Pallieter doet dit samen met het Sophia Kinderziekenhuis, IJsselland Ziekenhuis, Thuiszorg Rotterdam, De Zellingen en Stek Jeugdzorg. Dit unieke project wordt geheel gerealiseerd door vrijwilligers. Kijk voor meer informatie op: www.pallieterhelpt.nl U kunt zo vaak bellen als u wilt. En wie vaker belt, heeft meer kans... De meeropbrengst van deze actie gaat naar Pallieterburght! De oplossing uit nummer 3: Italie. Een Canvas Holidays waardecheque t.w.v. 350,- is gewonnen door: H. Voerman, Vlaardingen. 182009-puzzel en win services

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2009 | | pagina 24