Gemeenteberichten Wegwerkzaamheden etzee DEL^ Dementie raakt iedereen. gemeente Schiedam Hier vindt u een overzicht van tijde- lijke wegafsluitingen in Schiedam en directe omgeving. Wanneer afsluitin- gen van langere duur zijn, worden ze zo snel mogelijk op de gemeentelijke website vermeld. De actuele tijdelijke wegafsluitingen zijn de volgende: Hoofdwegen Burgemeester Honnerlage Gretelaan (Tramplus) Op maandag 23 februari 2009 wordt de Burgemeester Honnerlage Gretel aan afgesloten voor doorgaand ver- keer. Het fietspad dat parallel aan de trambaan wordt gemaakt, wordt doorgetrokken over de kruising. Het werk duurt naar verwachting tot 9 maart 2009. Zie voor meer informa- tie de bewonersbrief op de gemeente lijke website. Burgemeester Van Haarenlaan Fase twee van de herprofilering van de Burgemeester van Haarenlaan is gestart. Het betreft het deel tus- sen de Vlaardingerdijk, ter hoogte van de metro, en de Burgemeester Knappertlaan. Dit deel behoudens de parallelrijbanen is afgesloten. Om- dat kruising van de Vlaardingerdijk en de Burgemeester van Haarenlaan eveneens wordt vernieuwd is door gaand verkeer vanaf de Troelstralaan in zuidelijke richting niet mogelijk. Voor de bewoners van het Toernooi- veld is een extra ontsluiting gemaakt via het Simon Rijnbendepad. De ver wachting is dat de werkzaamheden rond 1 mei zijn afgerond. Vanaf 2 maart tot en met 7 maart 2009 worden op de noordelijke rij- baan van de Burgemeester van Haar enlaan tussen het Nieuwlandplein en de Troelstralaan lichtmasten geplaats Derhalve is deze rijbaan tussen 07.00 uur en 16.00 uur afgesloten voor doorgaand verkeer. Vanaf 9 maart tot en met 14 maart vinden dezelfde werkzaamheden plaats op de zuidelijke rijbaan. Deze rijbaan is eveneens afgesloten van 07.00 uur tot 16.00 uur. Ter plaatse is een omleiding ingesteld. Mocht u vragen hebben over deze af- sluiting, dan kunt u contact opnemen met de heer S. Franken (projectleider gemeente Schiedam) via s.franken@ schiedam.nl of via 010-219 1621. Strickledeweg De Strickledeweg is tussen de Phi- lippusweg tot ten zuiden van de Hontslootstraat afgesloten. Er is een eenrichtingsregime ingesteld op de Strickledeweg van noord naar zuid om de bedrijven bereikbaar te houden. Kruising van Mgr. Nolenslaan en Piersonstraat afgesloten Sinds maandag 19 januari jl. is de kruising van de Mgr. Nolenslaan met de Piersonstraat (tegenover het Lieftinckplein) afgesloten voor door gaand verkeer. Deze afsluiting is no- dig vanwege een herbestrating en ri- oolvernieuwing. De werkzaamheden vormen een onderdeel van de brede aanpak van de Mgr. Nolenslaan. De winkels in de Mgr. Nolenslaan blij- ven gewoon bereikbaar. Ter plaatse zijn met borden de omleidingen aan- gegeven. Een plattegrond hiervan is hier te vinden. Mocht u vragen hebben over deze af sluiting, dan kunt u contact opnemen met de heer S. Franken (projectleider gemeente Schiedam) via s.franken@ schiedam.nl of via 010-219 1621. Peter van Anrooylaan Met ingang van maandag 9 februari 2009 worden er weg werkzaamheden uitgevoerd in de Peter van Anrooy laan. Er worden rijplaten gelegd voor de hulpdiensten. Schiedam Oost In verband met het plaatsen van on- dergrondse vuilniscontainers zijn op diverse plaatsen in Schiedam Oost kortdurend parkeervakken of wegen afgesloten. Fietspaden Fietspad Zwaluwlaan Het fietspad aan de zuidzijde van de Zwaluwlaan wordt opnieuw inge- richt. Hiervoor is het deel tussen de Churchillweg en de het Hargplein af gesloten. Fietsers worden ter plaatse omgeleid. Poldervaart Het fietspad langs de Poldervaart is tot een nog nader te bepalen tijd- stip afgesloten. Deze afsluiting is noodzakelijk om de dam naar het Vlietland Ziekenhuis toegankelijk te maken. Burgemeester van Haarenlaan Het fietspad aan weerszijden van de Burgemeester van Haarenlaan worden momenteel gereconstrueerd. In verband hiermee zijn omleidin gen geplaats. Op maandag 2 maart worden de aansluitingen van de Waranda,Thomas a Kempisstraat,de Van Smaleveltstraat, de Veenlant- straat en de Tielman Oemstraat aan de zijde van de Burgemeester Knap pertlaan afgesloten.Dit in verband met het maken van de aansluitingen op de Burgemeester Knappertlaan. De eenrichtingstraten zijn alleen be reikbaar vanaf de zijde van de Sint Liduinastraat. De afsluiting duurt naar verwachting tot en met 12 maart. Op 11 en 12 maart wordt het fietspad bij de bedoelde straten geasfalteerd. Overige wegen De Velden Op maandag 23 februari 2009 wordt begonnen met het inrichten van een depot voor materialen op het La- vendelveld. Het depot zal worden ingericht op de parkeerplaatsen van het Lavendelveld. Aansluitend zullen de werkzaamheden voor het ophogen van de tuinen starten. Hammerdal De tijdelijke bestrating op de Ham merdal zal worden vervangen door de definitieve bestrating. De werkzaam heden hiervoor starten op maandag 23 februari. Het deel tussen de Skog- dal en de Fjorddal is dan afgesloten voor doorgaand verkeer. Van 23 tot 28 februari wordt de bestrating van de kruising Hammerdal-Skogdal ver vangen. Hierdoor zijn de woningen op de Skogdal niet bereikbaar voor auto's. Er worden rijplaten neergelegd die slechts bedoeld zijn voor hulp diensten. Derhalve niet parkeren of gebruik maken van de rijplaten. Zie voor meer informatie de bewonersbrief op de gemeente lijke website. Groenoord Op maandag 2 maart 2009 week 10 is parkeren niet mogelijk op het Dirk Scheaferplein. In die week wor den alle bomen en speelwerktuigen verw'ijd&rd. In week 11 volgen hierop het Jaques Urlusplein en en het Sem Dresden- plein. In week 12 wordt het Sem Dres- denplein afgerond. Eveneens in week 12 vinden er werkzaamheden plaats op het Loius Zimmermanplein. Woudweg Op woensdag 4 maart en moge lijk donderdag 5 maart vinden er herstelwerkzaamheden plaats op de Woudweg. Het verkeer uit Schiedam, Delft en Vlaardingen wordt door middel van bebording omgeleid. Barcelona Salvador Dalf Costa Brava ADVERTENTIE I MAASSTAD WEEKBLADEN woensdag 4 maart 2009 - XQ09 Jan Smit Anny Schilder George Baker Imca Marina Nick Simon Djumbo Tribute to The Cats Band Voor iedereen die met dementie te maken krijgt, is de ziekte een ramp. Of u het nu hebt of niet. Slechts een ding is zeker: u moet er mee leren leven. En daarbij kunnen wij u helpen, nu en in de toekomst. Wij zijn er voor u en we zullen u niet vergeten. Steun ons. Giro 2502, www.alzheimer-nederland.nl. Als u wilt praten over dementie, Alzheimertelefoon: (030) 656 75 11 Flaneren overde Ramblas, de Kalver- straat van Barcelona, moet je een keer gedaan hebben. Tijdens deze reis krijgt u daar alle gelegenheid voor. Excursie Barcelona is inclusief. Was hij gek of geniaalDalf leed aan grootheidswaan en hij had een uitzonderlijke fantasie. Bezoek aan Dalf museum in Figueras is inclusief. Uitstapjes naar de karakteristieke dorpjes van de Costa Brava zijn inclusief. Boezemsinge! 35 Goetzee Uitvaartverzorging Heet 3034 EC Rotterdam voortaan Goetzee DELA. Een nieuwe t (010) 280 52 80 naam voor een vertrouwde organisatie die al een eeuw uitvaarten verzorgt in Rotterdam en omgeving. Ai 12,3 jaar werken Goetzee Uitvaartverzorging en DELA samen en bundelen elkaars kracht. tTa kroon °P ^eze samenwerking is de GOCtZCC DE LA^naam Coeto DELA. tl Ga met ons mee! Van zaterdag 23 mei t/m zondag 31 mei 2009 N" 2 9^,'rfen Boek snel! Bel 0172-46 96 96 of meld u aan op www.televisiereizen.nl Informeer 00k naar de 7/8-daagse vliegreis v.a. 873 p.p. Avifaun° P ELEVISIE "4* (Advertentie)

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2009 | | pagina 8