Zomermode 2009: felle kleuren en wijde rokjes Bent u tevreden met uw neus? Speciale aanbieding It ZESTIENHOVEN www.medinova.com zkn De neonkleuren uit de jaren tachtig, toen het economisch ook niet best ging, doen hun intrede. En we zien veel felle kleuren, zoals turquoise, groen, blauw, paars, honing- goud en watermeloen. Maar ook zwart-wit hangt in de rekkken, evenals bruin, tau pe, camel en zandtinten. Denim doet het altijd goed, dus ook deze zomer. Naast de skinny jeans is de flare-jeans terug van weggeweest, zelfs met een wat hogere taille. Wie nog niet toe is aan wijde pijpen, kan nog steeds kie- zen voor een capri-broek of legging. Broekspijpen mogen trouwens weer nonchalant worden opgerold. De panta- lon is weer helemaal terug en zorgt voor relaxte, maar tegelijk ook elegante sil- houetten. Absolute musthaves deze zomer zijn jurken en rokjes. De rokken komen tot boven de knie en zijn wijd met een ingesnoerde taille, of juist enkellang. Jurken zijn vo- lumineus in fifties- stijl met strakke taille of zijn juist nauwsluitend. Zonnejurken met fijne schouder- bandjes en een blote rug helpen ons door even- tuele hittegolven heen. Opvallend zijn ook de folklo- ristische en hippie invloeden uit de sixties en seventies. Want wie niet gezegend is met een platte buik of wes- pentaille, kan deze onvol- komenheden nog steeds verhullen onder een tuniek, al dan niet in transparante stoffen. Of met een kort jasje erop. Houten kettingen erbij en klaar is de eco-chic Ibiza- look. De stijlvolle prints van jur ken, rokjes en blouses varie- ren van art deco, strepen en grafische prints tot wazige artistieke motieven. Wie hip voor de dag wil komen, moet investeren in brede riemen, sjaaltjes, oversized zonnebril- len en clutches (zakachtige beugeltassen). Ook oorbellen en felgekleurde armbanden in geometrische vormen mo gen niet ontbreken. Vrouwen die niet gechar- meerd zijn van deze roman- tische stijl, kunnen kiezen voor een sportievere look met futuristische of uni- form-achtige elementen. Zwart (of wit) gecombineerd met fel fuchsia of knalblauw. Tops met tattooprints, een zilveren jasje met opstaande kraag en zilveren sneakers zorgen voor een science fic- tionachtig tintje aan je out fit. De jaren tachtig zien we terug in T-shirts met groot afgedrukte teksten in neon kleuren. Op schoenen gebied gaan we nog verder terug in de tijd: de plateauzool ligt weer in de schappen. Ook slee- hakken zijn hot deze zo mer. Pumps (veelal met open neus) en balleri na's zijn kleurrijk en in lakleer. Voor wie niet uit de voeten kan op sleehakken of pumps zijn er gelukkig nog slippers en gym- pen. 1 En zo is er eigenlijk niet echt een trend te ontwaren. Di verse uiteenlopende stijlen hangen naast elkaar in de winkel- rekken. Klaar om naar hartelust gecombi neerd te worden. Futuristisch met klassiek, stoer met vrouwelijk, duur en aantrekkelijk geprijsd, kleur rijk en neutraal. Experimen- teer, want er is geen kleur die 'goed' of 'fout' is. Om met Coco Chanel te spreken: „De beste kleur in de hele wereld is de kleur die jou goed staat." Kortom, niets moet, alles mag! Wie een probleem heeft, wil dat graag snel opgelost zien. Dat geldt zeker voor uw gezondheid. Maar voor veel relatief eenvoudige behandelingen gelden soms lange wachtlijsten. Nergens voor nodig! Medinova Kliniek Zestienhoven is gespecialiseerd in dagbehandelingen op het gebied van orthopedische- en plastische chirurgie. We hebben korte wachttijden, zowel voor het consult als de ingreep. Een van de plastisch chirurgische behandelingen die in Kliniek Zestienhoven wordt uitgevoerd is de neuscorrectie, door mondiaal gerenommeerd esthetisch plastisch chirurg Leo Giedrojc-Juraha. In de maanden maart, april en mei 2009 heeft Kliniek Zestienhoven een speciale aanbieding wanneer u besluit uw neus te laten corrigeren. Kijk voor de actieprijzen en de voorwaarden op onze website. Kliniek Zestienhoven, Vliegveldweg 65, 3043 NT Rotterdam t: 010 - 298 98 98, f: 010 - 298 98 90, e: zestienhoven@medinova.com lift maart 2009 De voorjaarsspecial van de regio In tijden van crisis worden de rokjes korter en de kleu ren feller, zo is ooit onder- zocht. Dat gaat in zeke- re zin op voor de zomermode van 2009. voor ria MEDINOVA KLINIEK

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2009 | | pagina 21