Voorjaar 2009 A-witrherK bi Openings WWW.BADKAMERCOMPLEET.NL Jouw persoonlijke doucheritueel I.V.M. opening nieuw filiaal V 50 Badkamers Complete badkamer Badkamer bestaande uit: Voordelen Badkamer Compleet: Opstaan is voor de meeste mensen geen pretje. Zeker niet als u weet dat u een drukke, hectische dag te wach- ten staat. Maar stelt u zich eens voor dat u wakker kunt worden precies zoals u dat wilt. Onder een tropische regenbui bijvoorbeeld. Wie ooit in de tropen zo'n enerverende bui heeft er- varen weet hoe heerlijk dat aanvoelt. Regendouches kunnen dit weldadige effect nabootsen. Een speciaal sy- steem zorgt ervoor dat de druppels veel zachter aanvoelen op uw huid dan de traditionele waterstraal. Om het tropische gevoel helemaal af te maken klinkt er een vrolijk salsamu- ziekje uit de ingebouwde mp3-speler. En de vaporiseur verstuift de verfris- sende geur van exotische bloemen. Kom maar op met die drukke dag! Misschien vindt u het fijner om na een dag hard werken lekker bij te komen in een Turks stoombad. Als u zich een kwartiertje terugtrekt in deze 'huishamman' heeft dat al een positieve uitwerking op uw gezond- heid. Het vermindert spanningen en het verlicht de pijn in botten en spieren. In een iets grotere wellnesscabine kunt u zelfs een Finse sauna laten inbouwen. Net als bij professionele sauna's kan uw eigen sauna ook een maximumtemperatuur van 90 gra- den bereiken, het stoombad bereikt een temperatuur van 60 graden. Meer dan 150 verschillende opties Met een moderne, luxe douche zijn de mogelijkheden tegenwoordig legio. Met een druk op de knop be- Schikt u over een Turks stoombad of een Finse sauna. Of geniet u meer van een tropische regendouche in combinatie met een oosterse chro- motherapie? Er zijn enorm veel mogelijkheden van de nieuwe alles- in-eendouche en de douches zijn bo- vendien erg compact. Complete badkamers uit voorraad leverbaar, samengesteld uit A-merken. Inclusief WAND EN VL0ERTEGELS o.a. Sphinx, Villeroy Boch, Rowe, Duravit, Geberit, Ponsi, Grohe, Primabad, Pelipal, Instamat, Starck, HansGrohe, Riho Sanicare. Douchen wordt helemaal een ware belevenis voor 'body en mind' met de zogenoemde chromotherapie. Met het ingebouwde chromosysteem kunt u het douchewater in acht ver schillende kleuren verlichten. De ge- wenste kleur is eenvoudig in te stellen via het bedieningspaneel. De invloed van kleuren en licht is van een veel groter belang dan we ons eigenlijk re- aliseren. Sommige kleuren activeren ons, sommige kleuren brengen juist rust. U kiest zelf de kleur die u nodig heeft. - Villeroy Boch wastafel designsifon - Grohe wastafelkraan waste - Villeroy Boch ligbad 1800x800 mm - Grohe badmengkraan douchegarnituur - Instamat - handdoekradiator - Grohe inbouwreservoir afdekplaat - Villeroy Boch wandcloset zitting - Grohe accessoires facetspiegel - Villeroy Boch/Roca Tegels, getrommeld marmer Listello - Alleen A-merken - geen aanbetaling - gegarandeerde topkwaliteit - fabrieks garantie van gemiddeld 5 jaar - direct af te halen - binnen 5 werkdagen bezorgd in heel Nederland Wat zeker wel bij u bekend zal zijn is de therapeutische werking van een massage. Een massage stimuleert de doorbloeding en versnelt daardoor de afvoer van afvalstoffen. Hierdoor vermindert de hoeveelheid stres- shormonen in uw bloed en daar door kan het zenuwstelsel sneller overschakelen op herstelprocessen. Dat heeft overigens niet alleen een positief effect op uw spieren en im- muunsysteem, maar ook op uw huid. Een hydro-massagesysteem is niet al leen uitgerust met een hoofdstraal, maar ook met een nekstraal en zo genoemde zijjets. Door de krachtige roterende en pulserende waterstralen worden uw nek en rugspieren losge- maakt. Kortom het is maar net wat u wenst. De moderne douches kunnen geheel naar eigen behoefte worden uitgezocht en ingesteld. maart 2009 Begin je dag in de tropen! De voorjaarsspecial van de regio Feest! 50% Mg FRIS EN FRUIT1G AAN DE DAG BEGINNEN HAMMAM AANHUIS - 1599,- U vindt ons ook in: Amsterdam (Villa Arena) Sliedrecht (Casa Trend) Den Haag (MegaStores) Roelofarendsveen (Langs de A4) Rotterdam (Alexandrium) Hellevoetsluis (Moerman Woonboulevard) Vandaag de dag is het douchen en in bad gaan meer dan jezelf schoon wassen. 'Badderen' is voor velen een belangrijke manier om lekker te ontspannen en even weer hele maal tot jezelf te komen. Of juist om fit je dag te starten. Maar ook het douchen, blijft hierin zeker niet achter! Gelukkig zijn er dan ook genoeg moderne douches en baden die je dat heerlijke ontspannen of frisse gevoel kunnen geven tijdens dit dagelijkse ritueel. KLEURENDOUCHE •ZIJJETS...' inclusief 20 m2 wandtegels, 4 m2 vloertegels en 5 m1 Listello

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2009 | | pagina 23