Le Marclie r I A Ji interieur en woondecoratie Vrijdag 13 maart FRANK WALDER fashion day op de Riverdale collectie. DIGIN Veel vrolijke kleuren en prints ge- combineerd met leuke motieven en borduursels staan centraal. Wit, lichtblauw, ivoor en zachtroze zijn de kleuren dit voorjaar met daarnaast natuurlijke prints. Bloemen zijn weer helemaal in en deze zul je dan ook zeker veel gaan tegenkomen. Naast de uitbundige kleuren en span- nende stoffen is er ook ruimte voor een meer ingetogen, romantische sfeer met transparante en huidkleu- rige materialen. Hierbij blijven de ja- ren '50 belangrijk in het modebeeld met de pastel- en ivoortinten die zorgen voor het romantische tintje. Ook zullen we fijne luxe materialen tegenkomen die prachtige decoraties kunnen opleveren. Een voorbeeld hiervan zijn de subtiele creaties met een tattoo-look op het lichaam. Lingerie mag gezien worden! Draag dat mooie ondergoed dus boven je kleding. Bijvoorbeeld een corset over een mooie witte blouse. Maar let op: strings zijn uit! Een miniscuul strin- getje dat boven je broek uitkomt is echt not done. Kies in plaats daarvan voor mooie broekjes met pijpjes. De lingeriewinkel heeft volop keus. Chantelle gaat deze zomer voor ele- gantie, mooie pasvormen en delicate materialen. De Franse allure voert de boventoon. De nieuwe serie Fleur Couture wordt als een juweel op de huid gedragen en speelt met verlei- ding. Fleur Couture is een serie met een gevestigde stijl: geheel vrouwelijk en transparant. Ultra Invisible is de absolute vernieuwing van dit zomer- seizoen op het gebied van comfort en onzichtbaarheid. De gesatineerde stof zonder naden en in glinsterende kleuren zorgt voor een licht en per fect gestructureerd silhouet. Verder veel vrolijkheid en frisheid deze zomer met pure of snoepkleuren in roze, abrikoos of mauve tinten. Passionata brengt maar liefst vier nieuwe series op de markt deze zo mer. Happy: een "City" chique lin gerie serie waarbij de contouren strak gehouden zijn, zorgt voor een subtiel elegant con trast. Madone is een lingerie- serie om jezelf te verwennen. Een beauty. Het is een opval- lende serie om- dat juist de "zij- kanten" donker gehouden zijn (lees dicht) en de cups en voorzijde trans parant met grote motie ven. Chanson d'Amour is een glamour linge rie serie waarbij de ragfitjne kant is voorzien van een subtiel bor- duursel. Niet alleen op de kant maar ook alle randen en schouderband- jes zijn voor zien van een subtiele kanten afwerking. Dit alles is in dezelfde tint gehouden. Iedere kleur heeft een contrastkleur. Bijvoorbeeld wit heeft roze, zwart heeft fuchsia. Pas- sio Folies is een echte glamour serie. Perfect voor iedere bruid. Breng een bezoek aan onze nieuwe winkel, van ca. 320 m2, aan de Hoogstraat 125 Schiedam. Wij bieden u een groot assortment aan betaalbare meubelen en woonaccessoires. Wij zijn o.a. dealer van 'Riverdale', 'Greenleaf', 'Amadeo' en andere. Tegen inlevering van deze advertentie, ontvangt u Graag tot ziens in onze nieuwe winkel! www.interieurlemarche.nl info@lemarche.nl Van 10.30 tot 16.00 uur showen mannequins u de nieuwe voorjaarscollectie van FRANK WALDER. Bovendien ontvangt u alleen op deze dag een luxe armband bij een minimale besteding van €l 19,95 aan FRANK WALDER mode. maart 2009 De voorjaarsspecial van de regio Verwen jezelf met stijlvolle lingerie Alles draait bij de nieuwe lingeriecol- lectie om de zelfverzekerde vrouw. Aandacht hebben voor jezelf en anderen is dit voorjaar belangrijk. Door de subtiele en elegante mate- rialen voelen vrouwen zich sexy op hun eigen manier. CHANTELLE PASSIONATA FRANK WAl DFR HEERDIMK Veerplein 29 3131 CX Vlaardingen Tel. 010-434 39 06

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2009 | | pagina 25