Georganiseerde concurrentie 4.500 m2 shops in shop 200 m2 Factory Outlet Trends Sports Beach I Wintersport Active Casual Kids Daka komt met uniek nieuw concept op Rotterdam Zuid 4 Werelden je het gegarandeerd. Een trefpunt waar iedere Verdeeld over 4 werelden advertorial Daka Sports United 4.500 m2 shops in shop Het opvallende gebouw van Daka Sports United, aan het Cor Kieboomplein tegenover de Kuip. Wat maakt dit nieuwe concept van Daka Sports United zo uniek? Uniek door 40 topmerken naast elkaar op een winkelvloer. Uniek door het breedste aanbod per merk. Uniek door de voortdurend wisselende collecties. Uniek door de presentatie: groots (4.500m2) en toch gezellig, modern en vooruitstrevend. Als extra presenteert Daka Sports United een permanente Factory Outlet van 200m2. Door de snelle wisseling in nieuwe collecties zal je in de Factory Outlet een extra aantrekkelijk aanbod vinden van uitlopende collecties voor zeer scherpe prijzen. Trends en ontwikkelingen volgen elkaar steeds sneller op. Daka SPORTS UNITED zorgt ervoor dat de consument meer dan ooit op de hoogte blijft van de nieuwste ontwikkelingen in sport en lifestyle. ROTTERDAM - Daka is al ruim 40 jaar een van de grootste familiebedrijven op het gebied van de sportdetailhandei. Daka is op 1 april 1965 onder leiding van Peter en Anke Dankaart begonnen in Rotterdam en heeft op dit moment 5 filialen. Nu is Daka gestart in Rotterdam- Zuid pal tegenover de Kuip met een nieuw concept. Waarom een nieuw concept? Trends en ontwikkelingen volgen elkaar steeds sneller op. Daka SPORTS UNITED zorgt ervoor dat de consument meer dan ooit op de hoogte blijft van de nieuwste ontwikkelingen in sport en lifestyle. Beleef de 4 'werelden' bij Daka Sports United. sportliefhebber zich direct in zijn/haar element 40 topmerken verdeeld over sport, beach, casual zal voelen. en active. Wat je ook zoekt, in 'jouw wereld' vind 40 shops in een winkel van 4500 m2, plus een factory outlet. Georganiseerde concurrentie, waarmee de consument zijn/haar voordeel kan doen. Een uitdagende formule die de leveranciers ertoe aanzet hun beste beentje voor te zetten. In de shops zullen de verschillende merken een zo breed en actueel mogelijk, en scherp geprijsd, assortiment presenteren. Dit zal voortdurend verversing van het aanbod tot gevolg hebben, waarbij de vervangen artikelen zullen worden overgeheveld naar de instore factory outlet. Een welhaast ideale situatie voor de kritische consument, die niet alleen uit is op veel keus en hoge kwaliteit, maar die daarvoor niet teveel wil betalen. Het enige wat de klant moet doen, is regelmatig langskomen, om niets te missen. Daka is niet zomaar een bedrijf, maar een onderneming in handen van een gedreven familie met hart voor de zaak en voor haar klanten. Een onderneming dus waar de persoonlijke benadering van de klant en de service hoog in het vaandel staan. Een zaak waar de klant zich thuis voelt en waar hij graag komt. Een trefpunt voor de sportliefhebber, een winkel die sport ademt en waar het om sport gaat. Kortom: Where sports meet people! Op het gebied van sport presenteert Daka Sports United functionele kleding en schoeisel, die het sporten extra aangenaam maken. Een goede en moderne outfit maakt dat de sporter zich prettiger voelt, en als die outfit bovendien modieus en vlot toont, dan wordt dit effect nog verder vergroot. En hoe aangenamer het sporten wordt ervaren, hoe lager de drempel om het regelmatig te doen. En eigenlijk leidt alleen regelmatig sporten tot het gewenste resultaat. Behalve voor sportkleding en -schoeisel heeft Daka Sports United ook een ruime collectie rackets voor tennis, badminton en squash, en hockeysticks. Wat voor goede sportkleding geldt, gaat natuurlijk zeer zeker ook op voor badkleding. Het modieuze aspect zal daarbij alleen nog wat meer gewicht in de schaal leggen dan het functionele. Het oog wil tenslotte ook wat. In de aanloop naar het wintersportseizoen, als het water te koud wordt om te zwemmen en de de witte Kerst onze dromen weer gaat beheersen, maakt de badkleding plaats voor lekker warme, maar wel goed ademende wintersportkleding en-schoeisel. En als het water gaat bevriezen, dan zullen ook de schaatsen en de daarbij behorende kledij hun intrede doen in de schappen van deze wereld. Dit is de wereld van de liefhebbers van buitenlucht en natuur. Naast wandel- en bergschoenen en comfortabele kleding kent deze afdeling een ruim aanbod van slaapzakken, slaapmatten, rugzakken en backpacks. Aan de wat jongere actievelingen is ook gedacht in de vorm van inline skates, skateboards en daarbij passende outfits. Deze wereld laat zich niet karakteriseren als de afdeling waar de rest van de collectie te vinden is, maar als de plek waar iedereen die zich informeel wil kleden een ruime keus geboden wordt aan trendy vrijetijdskleding en -schoenen. Voor de kids zijn aparte afdelingen opgezet sport, casual en beach, om een speciaal op deze groep afgestemde collectie te kunnen presenteren op een voor hen aansprekende manier. Trends en style, zo presenteert Daka Sports United zich. Genieten van de mooiste collecties op het gebied van sport en casual. Al direct bij binnenkomst valt de uitstraling van de nieuwe winkelformule op. Daka Sports United nodigt je uit om 2 verdiepingen lang van shop naar shop te gaan, te kijken, te vergelijken, je te laten informeren en je keuze te maken uit het voortdurend wisselende aanbod van alle grote merken. 'Vergelijk het maar met een ontdekkingsreis door een telkens wisselend landschap waarbij je van de ene in de andere verbazing valt. Nu maar hopen dat je geen problemen krijgt met kiezen!"

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2009 | | pagina 19