OfZQ orzQ funda OPEN HUIS zaterdag 28 maart van 11.00 tot 13.00 uur bij deze woningen. U bent van harte welkom zonder het maken van een afspraak! OPEN HUIS makelaars makelaars Singel 94 Schiedam-Centrum Vraagprijs 389.000,- k.k. Broersveld 162 Schiedam Vraagprijs 169.500,- k.k. Lange Nieuwstr. 193A Schiedam Vraagprijs 175.000,- k.k, Cartesiusstraat 26A Schiedam Vraagprijs 85.000,-k.k. Villastraat 65 Schiedam Vraagprijs 137.500,-- k.k. Kom geheel vrijblijvend bezichtigen zonder afspraak! Burgemeester Gijssenlaan 83 (modelwoning) Schiedam Nabij diverse opGnbaar vgcvogt en winkels, bieden wij u deze sfeervolle 2-kamerwoning aan. De woning is voorzien van balkon, keuken, badkamer met douche, wastafel en toilet. De indeling van het appartement is als volgt: Centrale entree, trappenhuis met liftinstallatie. Op de verdieping; corridor, entree, tochtportaal, gang naar slaapkamer, badkamer met douche, wastafel en toilet, woonkamer met open keuken en balkon aan voorzijde. Woonoppervlakte ca. 45m2. Algemeen: Het casco van het complex is eind 2007 door de huidige eigenaar grondig aangepakt o.a. is het dak vernieuwd, nieuwe cv-ketel, nieuwe hydrofoor installatie, mechanische ventilatie, betonherstelwerkzaamheden en schilderwerkzaamheden etc. De VvE is actief 132,- per maand incl. voorschot stookkosten, voorschot warmwater en met huismeester. De overdracht zal plaatsvinden bij de projectnotaris Voorneman en Geenen te A'dam. Afgekochte erfpacht tot 2025. Oplevering in overleg. Koopsubsidie is mogelijk! NettO maandlast al vanaf ca. 240,-, vraag naar de voorwaarden! Koopsommen vanaf 64.000,- k.k. tel. 010 273 1222 info@forza.eu www.forza.eu www.funda.nl Forza Makelaars: Boersvest 10d-12a, 3112 DD Schiedam Scheepvaartweg 63, 3123 ER Schiedam Een geweldig ruim en sfeervol herenhuis met behoud van authentieke details op een unieke locatie gelegen, naast basiliek de Liduinakerk, nabij het oude centrum van Schiedam en op nog geen 5 minuten lopen van het treinstation en alle centrumvoorzieningen om de hoek. Het bouwjaar van dit prachtige woonhuis is 1877 en is een type 2-onder-1 kap woning met een heerlijke stadstuin op het zuiden. Deze sfeervolle woning is o.a. voorzien van hoge plafonds en authentieke details maar metjnodern en comfortabel wooncomfort. Het is direct te betrekken zonder te verbouwen. De indeling is als volgt; Voortuin met smeedijzeren hekwerk, entree met ruime ontvangsthal, garderobe, uitgebreide meterkast, modern (hangend) toilet met fontein, wijn-, opslagkelder onder het trappenhuis. Sfeervolle, lichte en royale woonkamer met antieke parketvloer, een gaaf klassiek plafond met een hoogte van ca. 3,10 meter, een openhaard partij en openslaande deuren naar de stadstuin op het zuiden. De keuken en bijkeuken bevinden zich in de uitbouw van het huis (met dezelfde klassieke vloertegels als in de gang). De keuken is modern en voorzien van keukenapparatuur van het merk Bauknecht (combi-magnetron, vaatwasmachine, koelkast, gasfornuis en RVS-afzuigkap) en vloerverwarming. Eerste verdieping: ruime overloop, comfortabele badkamer in een sfeer passend bij dit object o.a. metrotegels, leisteenvloertegels, Heritage ligbad op poten met douche, grote wastafel met bijbehorende spiegel, 2e toilet. Slaapkamer I aan de voorzijde van de woning (5.20 x 4.00) heeft hoge ramen en het originele plafond met ornamenten. Studeer-/Slaapkamer II is aan de achterzijde gelegen (3.55 x 2.50). L Tweede verdieping: De 2e verdieping kenmerkt zich door een over de hele lengte van het huis, prachtig uitgevoerde, dakkapel die zorgt voor veel ruimte en licht. De originele balkenconstructie van het dak is zichtbaar gehouden. Ruime overloop met wastafel (een 3e slaapkamer is hier mogelijk), slaapkamer I aan de voorzijde (5.20x3.00) is bijzonder door de 2 gevelraampjes, slaapkamer II is aan de achterzijde gelegen (5.20x2.85) en heeft een balkon. De achtertuin is grotendeels voorzien van zachte tegels (kindvriendelijk), berging en achterom. De woning is gelegen op eigen grond. De oplevering is in overleg. In Schiedam Centrum geheel pand gelegen in een van de winkelstraten van Schiedam (op steenworp afstand van het Land van Belofte). Dit knusse pand met mooie materialen verbouwd, is uitgevoerd met een werk/winkel/ kantoor/woonruimte op de begane grond en een woning op de 1e en 2e verdieping. Begane grond: Entree, hal, kantoor/werk/woonruimte 6,35 x 3,00m met aansluitende bergruimte 4,00 x 3,00m, bergkast en toilet. 1 e etage: Sfeervolle woonkamer met erker aan de voorzijde, v.v. laminaatvloer, achter panelen weggewerkte radiatoren, hoog plafond met ornamenten afgewerkt, moderne keuken 2,59 x 3,00m bj. ca. 2002 met blok in L-vorm v.v. koel/vriescombinatie, 4 pits- gaskookplaat, afzuigkap, vaatwasmachine, marmerenvloer en is betegekl met fraaie metaalkleurige tegels. Toegang tot het balkon/dakterras 1,55 x 3,00m via de keuken. 2e etage: overloop met open ruimte aan de voorzijde (kamer mogelijk), slaapkamer aan de achterzijde 2,95 x 3,00 v.v. airco, halfopen geheel betegelde luxe badkamer 2,12 x 1,86m met gedeeltelijk glasbouwstenen wanden, ligbad in hoekopstelling, wastafel, zwevend toilet. Algemeen: De woning is keurig onderhouden, gelegen op eigen grond, voorzien van Elro alarmsysteem, meterkast met 8 groepen en aardlekschakelaar, houten kozijnen, airco bj 2005, dak is vernieuwd in 2002, centrale verwarming en warmwater middels combiketel Intergas BJ. 2006. Dakbedekking terras vernieuwd in 2007. Subsidie en aantrekkelijke lening mogelijk middels Werk aan de Winkel van de Gemeente Schiedam, vraag naar de voorwaarden. Ook is er de mogelijkheid om een stuk bouwgrond aan de Baan erbij te kopen om bijvoorbeeld eigen parkeerplaatsen te maken. Oplevering in overleg. Een ruim en licht 3-kamer appartement gelegen aan de Lange Nieuwstraat in het voormalig belastingkantoor dat in 1997 volledig ontwikkeld is tot luxueus appartementencomplex. Dit appartement beschikt over een zeer ruime en lichte woonkamer van ongeveer 50m2 met een open keuken, een grote badkamer, 2 slaapkamers, een inpandige bergruimte en een bergruimte in de onderbouw. Het appartement heeft een bijzondere verdiepingshoogte van 2,95m en een geheel vrij en zonnig terras op het zuiden (achterzijde). Het appartement is gelegen op een goede locatie in Schiedam aan het prachtig en rustige stadspark De Plantage, in directe nabijheid van diverse winkelvoorzieningen en de historische Lange Haven. Het appartement is zeker een bezichtiging waard en is direct te betrekken! Indeling: Gemeenschappelijke entree, lift en toegang tot een net trappenhuis naar de eerste verdieping. Lange hal met videofoon en garderobe, meter/bergkast, wc met fonteintje en toegang tot alle vertrekken. De woonkamer is aan de voorzijde gelegen en heeft uitzicht op het stadspark. De keuken is open en is via de woonkamer bereikbaar. De slaapkamers liggen aan de achterzijde op het zuiden. De badkamer is betegeld en beschikt over een ruime inloopdouche met tegelmozaiek. In de bergruimte (1.93 x 2.03mtr) is naast de CV ook een wasmachine- en drogeraansluiting. Bijzonderheden: Eigen grond, Bijna geheel voorzien van luxe lichte tegelvloer, Een grote berging (5mx10m) in de onderbouw, Meterkast met 5 groepen, Actieve we (servicekosten 146 per maand). Starters opgelet! Speels ingedeelde parterre/benedenwoning met tuin. In deze gezellige wijk gelegen een sfeervolle 2- kamer benedenwoning (voorheen type voor-tussen-achter) met heerlijke tuin en houten chalet/berging. Openbare voorzieningen en uitvalswegen bevinden zich op loopafstand en nabij het centrum van Schiedam en Rotterdam. De indeling is als volgt: Entree, hal, gang met ruime voorraad kast, badkamer met toilet, wastafel en douche. Ruime en lichte (tuingerichte) woonkamer (7x4,80m) met strakke wanden en keurig plafond en toegang tot de tuin. Nette keuken in rechte opstelling voorzien van 4-pits kookplaat, afzuigkap,spoelbak, wma en opstelling CV-combi ketel (2007). Vanuit de keuken is ook de achtertuin te bereiken. Ruime slaapkamer aan de voorzijde met praktische kastenwand. De achtertuin is voorzien van sier grfndtegels, houten chalet (2007) en tuinschermen. Een nette woning gelegen in een rustige straat. Er is geen actieve V.v.E. Nagenoeg geheel met dubbel glas en een keurige laminaatvloer. Verwarming d.m.v. nieuwe CV-combi ketel. De woning is gelegen op eigen grond. Het bouwjaar is 1937. De aanvaarding is in overleg, kan snel. KOOPSUBSIDIE mogelijk, vraag naar de voorwaarden! Nabij het centraal station en op loopafstand van het centrum van Schiedam bieden wij u deze zeer verzorgde eengezinswoning aan. De woning is keurig onderhouden, gelegen op eigen grond en ligt in een rustige straat. De indeling is als volgt: Entree, tochtportaal met meterkast. Ruime, lichte j woonkamer (ca 27m2). Riante keuken voorzien van een oven/grill, 4-pitter, afzuigkap, dubbele spoelbak, vaatwasser (los) en een koelkast (los). Vanuit de keuken is er toegang naar een binnenplaats en de ruime berging met opstelling van de CV-combiketel en de wasmachineaansluiting. De berging heeft een achteruitgang welk achterpad is afgesloten d.m.v. een hekwerk. Ruim, netjes betegeld toilet met fonteintje. 1e etage: Ruime overloop met diverse opbergmogelijkheden. Luxe badkamer I voorzien van een designradiator, prachtig wastafelmeubel en een douchecabine. Twee slaapkamers voorzien van dakkapellen, waarvan een met vaste schuifdeurkast. Een instapklare woning Maak een vrijblijvende afspraak met ons kantoor om deze woning te bezichtigen. De oplevering is in nader overleg. <4K

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2009 | | pagina 2