1 www.care2care.nl Rijndam MEDEWERKER REVALIDATE SERVICEBUREAU AFDELINGS- SECRETARESSE Maasstad LEERLING- VERPLEEGKUNDIGEN BBL Personeel gezocht! SPECIALIST IN REVALIDATIE Een greep uit ons actuele aanbod van vacatures: »rsakov m/v 20 tot 32 uur per week Een leuke en uitdagende functie Zorggroep Rijnmond, Slingedael R'dam 's Heeren Loo Arbeidsmarktanahst m/v 32 tot 36 uur per week STAG- Rijnstreek/Care2Care is op zoek naar een arbeidsmarktanalist die zijn/haar kracht tot uiting brengt in overzicht en inzicht, overtuigingskracht en vindingrijkheid. Care2Care, Waddinxveen BemiddeHngsconsuteht m/v 30 uur per week verdeeld over 5 dagen Care2Care wil graag haar team versterken met een creatieve, enthousiaste bemiddelingsconsulent met pit. Care2Care, Waddinxveen Minimaal 24 uur per week Voor een van onze werkgevers zijn wij voor een net geopende locatie in Gouda op zoek naar een enthousiaste coordinerend begeleider. Minimaal opleiding SPW3/4 met ervaring op het gebied van Coordinatie en begeleiding. Care2Care, regio Gouda 18 tot 32 uur per week Steunpilaren voor clienten 's Heeren Loo, Noordwijk Meer dan 356 vacatures in zorg en welzijn op: DE UITDAGING: INTERESSE? ParnassiaBavo Deze sprankelende full colour special verschijnt 4 X per jaar! Bent u op zoek naar gemotiveerd en enthousiast personeel of biedt u interessante opleidingen? voor 8-10 uur per week (22,22 -27,78%) Het contract wordt in eerste instantie aangegaan voor de duur van 1 jaar met uitzicht op vaste aanstelling. vacaturenummer 9V23 Voor functie-informatie, functie-eisen, salarisinformatie en sollicitatieprocedure verwijzen wij graag naar onze website: www.rijndam.nl ta/ichtiagen: Telefonische inlichtingen worden gaarne verstrekt door: de heer P. van Bragt, hoofd PO&O. Hij is bereikbaar via teiefoonnummer 010-2 412 412. Voor het servicebureau zoeken wij per direct: Voor de Polikliniek volwassenen (PBA-1&2), locatie Westersingel, zoeken wij per 1 juni 2009 een: 36 uur per week (100%) vacaturenummer 9V30 Voor functie-informatie, functie-eisen, salarisinformatie en sollicitatieprocedure verwijzen wij graag naar onze website: www.rijndam.nl - i# mmjiungen. Telefonische inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer dhr. H.LM. Joosse, afdelingsmanager PBA-1. Hij is bereikbaar via teiefoonnummer 010-2412441. Rijndam revalidaiiecentrurn biedt revalidatiegeneeskundige zorg aan volwassenen en kinderen in Rotterdam en omstreken, Rijndam revalidaiiecentrurn heeft vijf locaties. De locatie aan de Westersingel verzorgt op 120 bedden klinische revalida te voor volwassenen en kinderen, en polikiinische revalidatie voor volwassenen en kinderen. De locatie aan de Ringdijk en de locatie aan de Roerdomplaan bieden polikiinische revalidatie voor kinderen. De locatie VHetlandplein te Schiedam en de locatie Sint Franciscus Casthuis/Usselland Ziekenhuis bieden polikiinische revalidatie voor yolwassenen. Rijndam werkt samen met Erasmus MC op het gebied van wetenschap- pelijk onderzoek en onderwijs. Rijndam hecht veel waarde aan een prettage werkomgeving voor zijn circa 690 medewerkers. Rijndam biedt diverse schoiings- en ontwikkelingsmogelijkheden en een actief sociaai beleid. Parnassia Bavo Academie, afdeling opleidingen. regio Rijnmond. Zorggroep Rijnmond De Parnassia Bavo Groep is een concern en biedt vanuit meerdere locaties gei'ntegreerde geestelijke gezondheidszorg aan meer dan 120.000 patienten in Noord- en Zuid-Holland. De Parnassia Bavo Academie maakt onder- deei uit van de Parnassia Bavo Groep. Binnen de regio Rijnmond zijn wij op zoek naar enthousiaste mensen die zich het vak van verpleegkundige in de geestelijke gezondheids zorg eigen wiiten maken. In de psychiatrie begeleid je op professionele wijze mensen die 24 uur per etmaal zorg nodig kunnen hebben in de zwakste momenten van hun leven en in het (herstel)proces erna. Je doet dit niet alleen, want verplegen is teamwork. Ben jij tenminste 17,5 jaar oud en heb je minimaal een mavo D of vmbo-tl diploma? Ais jij degene bent die wilt leren en werken binnen een dynamische omgeving, dan kun je in September 2009 beginnen met onze vierjarige opleiding tot verpleegkundige niveau 4. Ais je deze opleiding hebt afgerond ben je breed opgeleid en goed getraind om aan de slag te gaan, maar kun je ook doorstromen naar hbo-niveau. De opleiding (start 2x per jaar) wordt verzorgd in samenwerking met het Albeda College, duurt 4 jaar en bevat een specifiek voor het ggz-werkveld ontwikkelde leergang. Na de orientatieperiode ga je werken en leren in de praktijk en ga je een dag naar school. Zodra je met de opleiding begint kom je in dienst van het zorgbedrijf Bavo Europoort van de Parnassia Bavo Groep. Studiekosten en boeken zijn voor onze rekening. Het eerste jaar ontvang je 'zakgeld', gelijk aan het minimum (jeugd)loon. Vanaf het tweede jaar verdien je een salaris dat afhankelijk is van vooropleiding en werkervaring. Heb je nog vragen? Ben je bijvoorbeeld al wat ouder of in het bezit van een relevante opleiding en wil je graag informatie over verkorte opleidingen? Surf eens naar de website van de Parnassia Bavo Groep en klik op de vacaturesite www.werkenbiiDarnassiabavoaroep.nl voor de vacature Verpleeakundiae niveau 4 BBL (Riinmondl Ook kun je voor meer informatie contact opnemen met een van onze praktijkopleiders via ons secretariaat010 - 286 65 27 Poolstraat 145, 3067 LX Rotterdam. U kunt uw soilicitatie digitaal versturen via www.werkenbijparnassiabavogroep.nl OOCP Profiteer van onze zeer aantrekkelijke advertentiemogelijkhedcn. T 010-4004 483 T 010-4004 248 ta@maasstad.nl Deze special biedt u in het gehele Rijnmondgebied een bereik van 600.000 brieven- bussen, de ideale full colour ultgave om uw bedrijf onder de aandacht te brengen.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2009 | | pagina 22