I In de stad die durft, wordt je werk snel zichtbaar. LOCATIEMANAGER KINDERDAGVERBLIJF 1* Humanitas dmh Begeleiders, HBO (FWG 40/45) en Assistent begeleiders, MBO (FWG 35) Invalkrachten/Vakantiekrachten voor 24 -28 uur per week een goed leven Stichting Humanitas DMH hecht grote waarde aan respectvolle en individuele benadering bij de dienstverlening en bet recht op maken van eigen keuzen. Stichting Humanitas DMH verleent zorg en ondersteuning aan mensen met een beperking. Dit doen wij vanuit een eigentijdse zorgvisie en op een respectvolle en individuele manier. Daarbij vinden we het belangrijk dat onze clienten medezeggenschap hebben, de regie houden op hun eigen leven en dat zij een volwaardige plek in de samenleving hebben. Dit zeggen we niet alleen, we doen het! Voor onze locaties in het rayon Zuid Hollandse eilanden (in en rond Barendrecht) zoeken wij enthousiaste collega's voor de functies van: De verschillende doelgroepen die wij bedienen varieren van zeer ernstig beperkt tot zwakbegaafd soms in combinatie met psychiatrische stoornissen. Wij zoeken nieuwe collega's voor begeleiding van gezinnen, Ivg jongeren, Ivg clienten,zowel ambulant als binnen een woonvorm en kinderen op de BSO. Belangstelling? Voor meer informatie over de vacatures verwijzen wij u naar onze website www.humanitas-dmh.nl of bel voor meer informatie naar 030-6005170 Kinderopvang Irene is een multiculturele organisatie, die HKZ gecertifi- ceerd is, met hele dagopvang, voor- en naschoolse opvang en peuter- speelzaal; verdeeld over 5 locaties. Voor de vestiging kinderdagverblijf Irene zoeken wij m.i.v. 1 September 2009 een Kerntaken: Je bent als manager verantwoordelijk voor de aansturing en resultaten van de locatie; Je bent verantwoordelijk voor het beheer en het budget van de locatie; Je coacht en beoordeelt het personeel op de locatie; Je levert een bijdrage aan de beleidsvorming van de gehele organisatie; Je vertaalt dit beleid in werkplannen voor de eigen locatie; Je toetst en bewaakt de uitvoering van het werken volgens ons kwaliteitssysteem; Je onderhoudt contacten met ouders en de oudercommissie; Je vertegenwoordigt de organisatie in externe overleggen en onderhoudt contacten. Wij vragen: Je bent een professional met een warm hart voor kinderen. Je hebt ruime leidinggevende ervaring en een HBO management opleiding. Je bent in staat een team van collega's aan te sturen en te coachen. Je weet dat communicatie met ouders en collega's belangrijk is. Je hebt inzicht in het oplossen van moeilijke situaties. Je bent zelfstandig en communicatief vaardig. Je bent creatief, daadkrachtig en hebt multicultureel besef. Wij bieden: Een boeiende baan van 24-28 uur per week, verdeeld over 4 dagen. Een salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden conform CAO-Kinderopvang. Collegiale ondersteuning en een inwerkperiode door de huidige locatiemanager. Belangstelling? Als je meer wilt weten over onze openstaande vacature, kun je bellen (010-4142891) met Joan Scheltens ofJosetvan Daatselaar.Tevens hebben wij nog meer openstaande vacatures. Kijk hiervoor op onze website: www.kinderopvangirene.nl Solliciteren Pas je echt in bovenstaand profiel? Stuur dan je cv met motivatie voor 24 april 2009 naar Kinderopvang Irene, Isaac Hubertstraat 153,3034 CS Rotterdam o.v.v.: sollicitatie LM of via de mail naar: joan@kinderopvangirene.nl rotterdam.nl/werkenbij Gemeente Rotterdam Rotterdam is in veel opzichten een voorloper, een stad die durft. Zonder durf had de modernste haven ter wereld niet in Rotterdam gelegen. Zonder durf was Rotterdam de wolken minder dicht genaderd. Zonder durf waren veel debatten over grootstedelijke problemen niet in Rotterdam gestart. Rotterdam zoekt medewerkers met bezieling, die hun verantwoordelijkheid nemen en ook de minder gebaande paden durven te betreden. Gemeentewerken Gemeentewerken zorgt voor een goede Rotterdamse infrastructuur en een aantrekkelijk openbaar gebied. Dit varieert van de aanleg van RandstadRail tot het onderhoud van het Kralingse Bos. Gemeentewerken geeft vorm aan de stad en houdt de stad in vorm. Ervaren Medewerkers Beheer Uitvoering Wegen De functie? De dienst Gemeentewerken is op zoek rraar ervaren medewerkers beheer en uitvoering wegen. Het zwaartepunt van deze uitdagende functie ligt op het gebied van het beheer en onderhoud van wegen en civiele kunstwerken van de gemeente Rotterdam. Van het aanleggen van een proefstrook natuursteen op de Karel Doormanstraat of het herstraten van trottoirs op de Nieuwe Binnenweg tot het afstemmen van straatwerken met evenementen als de Marathon of het Zomercarnaval, de medewerker beheer uitvoering wegen krijgt er allemaal mee te maken. De werkzaamheden worden in teamverband uitgevoerd, maar brengen ook een grote mate van zelfstandigheid en eigen inbreng met zich mee. Je doet voorstellen voor het opstellen van (meer)jarenprogramma's voor onderhoud van wegen en civiele kunstwerken. Je stelt adviezen op over beheer en onderhoud van wegen. Ook draag je zorg voor de intake en afgifte van vergunningen als Tijdelijke Verkeers Maatregelen en Bouwplaatsvergunningen. Daarnaast zorg je voor de voorbereiding en juiste uitvoering van onderhoudswerken. Tenslotte verricht je afnamecontroles en rapporteer je over de voortgang, kosten, kwantiteit en kwaliteit van de werken. Vraag en aanbod? Je hebt een afgeronde opleiding grond-, weg- en waterbouw op MBO-niveau met minimaal drie jaar ervaring in deze sector. Je bent resultaatgericht, zelfstandig, omgevingsbewust en integer. Daarnaast beschik je over uitstekende communicatieve en contactuele eigenschappen. De functie kan op verschillende niveaus worden uitgeoefend. De inschaling is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en bedraagt maximaal 3.027,- (schaal 8) bruto per maand bij een volledige werk week. Een eindejaarsuitkering, bijdrage in de levensloopregeling, ouderschapsverlof en vergoeding van studiekosten maken standaard deel uit van ons arbeidsvoorwaarden- pakket. Daarnaast stuurt Gemeentewerken op een actief loopbaanbeleid, zijn er voldoende doorgroeimogelijk- heden en is er een flexibele opstelling ten aanzien van de afstemming tussen werk en prive. Ben jij de Medewerker Beheer Uitvoering? Voor meer informatie over de inhoud van deze functie kun je contact opnemen met Sake Bosma, beheerder werf Hillegersberg-Schiebroek en Overschie, telefoon (010)-278 19 99. Solliciteer direct online via www.gw.rotterdam.nl.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2009 | | pagina 24