Met Autobanden de Sprint gratis naar Rockanje Live 2009 GEOPEND Cranberry; alle voordelen op een rij 2e PAASDAC Vandaag is Jeroen even sportheld! ADVERTENTIE I MAASSTAD WEEKBLADEN woensdag 8 april 2009 - TX Participerende Autobanden de Sprint vestigingen door een zeer uitgebreid assortiment romantische en moderne meubelen en door de enorme collectie kiassieke en moderne verlichting. r.rnPFND VAN 11-00- 17.00J-HJR 4/4 OPENINGSTIJDEN Zeemanstraat 17 2991 XR Barendrecht MAANDAC van 11.00 tot 17.30 uur Rotterdam-IJsselmonde (bedrijventerrein Reijerwaard) GRATIS PARKEREN VOOR DE DEUR (advertorial) MOERDIJK> Koop nu bij de Sprint in Brielle 4 nieuwe huismerk autobanden, en verdien 2 gratis entreebewijzen voor het mega tentfeest Rockanje Live aan de Drenkeling in Rockanje. De "12 dagen fast fit feesten" staan bij Autobanden de Sprint in het licht van Rockanje Live 2009. Bij aankoop van vier banden van de merken Viking, Tyfoon of Blackstone verdient u 2 gratis entreebewij zen voor het mega tentfeest Rockanje Live wat nu voor het vierde opvolgende jaar wordt georganiseerd aan de Drenkeling in Rockanje. Vele lokale ondernemers steunen Roc kanje Live waarbij Autobanden de Sprint haar vestigingen in Spijkenisse, Hoogvliet, Hellevoetsluis en Brielle inzet om nog wat extra gewilde kaarten in omloop te bren- gen. Rockanje Live belooft ook dit jaar weer een groot succes te worden. Steeds meer lokale ondernemers steunen Rockanje Live. Was het vorig jaar nog twee van de vier dagen uitverkocht, dit jaar loopt de kaartverkoop weer voorspoedig. Daarom heeft Autobanden de Sprint samen met Rockanje Live een actie verzonnen waarbij kaarten worden weggegeven. Edwin Evers slaat door Alweer de vierde editie van Rockanje Live met op nieuw een spectaculair program- ma voor Jong en Oud. Op Kidsday woens- dag 15 April komt Djumbo de tent op zijn kop zetten. Naast hun vele optredens door het hele land, zijn de meiden van Djumbo Een impressie van een van de feestavonden vorig jaar. Foto Rockanje Events wekelijks op tv te zien met hun eigen rea- lity-soap "Real Djumbo". Inmiddels heeft Djumbo haar tweede album 'spotlight' uit- gebracht. Dit jaar bestaat Djumbo 5 jaar en om dat te vieren gaan we er een knallend verjaardagsfeest van maken. "DJ Wipneus en Pim" verzorgen voor jong en oud de fa- milieshow. Wipneus draait de allerleukste muziek en zorgt Pim dat iedereen in be- weging blijft met een stoelendans en nog veel meer andere leuke plannetjes. Maar... alles wordt anders wanneer 'De Tijdgeest' ineens te voorschijn komt. Kortom een leuke verassende middag. Vrijdagavond: "Bekend Van Nederland- se Bodem". De hoofdact van deze avond zal verzorgd worden door niemand min der dan Nederlands bekendste radio DJ: Edwin Evers met zijn band "Evers Slaat door" zal hij vele danceclassics en be- kende radio hits spelen.In het voorpro- gramma staat de nederpopband Halfvol en Nederlands bekendste volkszanger Lesley Williams met een heerlijke Andre Hazes Act. Zaterdagavond 'Apres Skihut On Tour-. Verschillende artiesten zullen de welbe- kende 'wintersport'-hits ten gehore bren- gen, terwijl iedereen onder het genot van een drankje de sterren van hemel danst. Rob Ronalds, Apres Ski Hut Rotterdam, Vengaboys, Dirk Jan Delen en de zware Jongens. Het wordt echt fast fit feesten in Rockanje! Autobanden de Sprint De Sprint, met 11 vestigingen in Neder- land, is marktleider in toelevering aan de consument in zijn verzorgsgebied. Niet al- De sprint Brielle 't Woud 23 3232 LN Brielle Tel. 0181 - 47 99 33 De Sprint Hoogvliet Leemkuil 11 3191 ET Hoogvliet Tel. 010-472 08 17 Van den Ban "de Sprint" Rijksstraatweg 65 3222 KB Hellevoetsluis Tel. 0181 - 31 89 55 De Sprint Spijkenisse Elementenweg 32 3201 LG Spijkenisse Tel. 0181 -690 575 leen in de omgeving van Rotterdam hebben zij montagefilialen, maar ook daarbuiten. Toeleverancier Inter-Sprint kan zo in de praktijk producten en marketingformules uittesten, zodat hun afnemers profiteren van de kennis die hier wordt opgedaan. Internet Voor meer informatie kijk op internet op www.desprint.nl of op www.rockanjelive. nl. Bekijk de advertentie in deze krant voor meer interessante aanbiedingen DINSDAG T/M DONDERDAG van 9.00 tot 17.30 uur Tel. 010-292 10 26 Meubelen Tel. 010-292 10 22 Verlichting "vRIJDAG van 9.00 tot 21.00 uur ZATERDAG van 9.00 tot 17.00 uur Ring Rotterdam-Zuid A15 afslag 20 Barendrecht Rotterdam-IJsselmonde Clini Clowns Steun het CliniClowns effect! Giro 6640 of www.cliniclowns.nl KENN1SMAKINGS-ARRANGEMENT in het nieuwe Limburgse Parkhotel Horst: Welkomst cocktail, 2 overnacht., 2x ontbijt- buffet en 1 x drie gangen diner 129,50 pp. Gratis gebruik van zwembad, sauna's en stoombad. Prachtige ligging a/h water in bosrijke omgeving. Luxe kamers. Mooie fietsroutes. Gratis kleurenfolder 077-3976000. Kijk alvast op www.parkhotelhorst.nl >»><>den, urttatan, nlyn, trekhaken, tchokbrakar*, uitlijnen, Main* baunan, Accus BttLRW-tRtw tvatmvttK* Blaasontsteking Meer dan 1 op de 4 vrouwen krijgt tenmin- ste eens in haar leven te maken met een uri- neweginfectie, meestal blaasontsteking. Het ri- sico op blaasontsteking neemt met de leeftijd toe. Er bestaan in de vorm van antibiotica effectieve geneesmid- delen tegen deze ont- steking. Toch merken veel vrouwen dat de blaasontsteking na de behandeling soms te- rugkeert. Voorkomen is beter... Er zijn verschillende studies verricht naar de effecten van cran berry bij urinewegin- fecties. Hierbij werd de cranberry vooral preventieve eigen- schappen toegedicht. Met andere woorden: cranberry is beter in het voorkdmen van urine- weginfecties,, dan het bestrijden ervan. Het spreekwoord 'voorko men is beter dan gene- zen' is de cranberry dus op het lijf geschreven. Andere positieve eigen- schappen van cranberry zijn het verminderen van de geur van urine (o.a. toepasbaar bij uri- neverlies), het vermin deren van huidirritatie door stoma's, het voor komen van verstopte katheters, mogelijke anticarcinogene eigen- schappen door anti- oxydanten in de cran berry en het voorkomen van arteriosclerjose door de oxidatie (plaque) van LDL-cholesterol te voorkomen. Zuur? Aanvankelijk werd gc- dacht dat de zuiverende werking van cranber ries op de urinewegen beruslte op het zuur ma ken van de urine door de zuren die in cranberries voorkomen. Zure urine biedt bacterien minder kans tot voortplanting. Uit vervolgonderzoek is echter gebleken dat proanthocyanidines uit cranberries de aanhech- ting van bacterien aan de blaaswand verhin- deren. Op deze wijze kunnen de veroorzakers van een urineweginfec- tie zich niet in de urine wegen vestigen. Uit de verschillende onderzoeken blijkt dat gebruikers van cranber ry sap vaker 'vergeten' hun glas cranberry te drinken of stoppen met het drinken van het sap omdat de smaak hen uiteindelijk gaat tegen- staan. Cranberry capsu les of tabletten hebben deze nadelen niet en zijn daarom voor veel gebruikers de gemak- kelijkste manier om urineweginfecties te voorkomen. Bovendien zijn capsules steeds va ker gestandaardiseerd, zij bevatten hierdoor een vast, hoog gehalte werkstoffen. Er zijn geen bijwerkin- gen geregistreerd van het gebruik van Cran berry sap of capsules. De cranberry is een bes die oorspronkelijk alleen in Noord Ame- rika voorkwam. Door de sterk zure smaak is de bes of het pure sap ervan niet geschikt voor consumptie. Ergens in de jaren vijftig kwam iemand op het idee om het zure cranberry-sap te verdun- nen met water en zoeter te maken met suikers. Dit is het populaire sap dat wij vandaag nog steeds kennen als Cranberry sap.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2009 | | pagina 34