1e Brabantse Zeilschool de Biesbos i f- 1e Brabantse Zeilschool de Biesbos Biesboschweg 3 4924 BB Drimmelen Telefoon: 0162-68.22.66 www.zeilschool-biesbos.nl info@zeilschool-biesbos.nl www.zeilschool-biesbos.nl f Brabantse Zeilschool de Biesbos Vanaf 1969 wordt er met veel enthousiasme les gegeven aan jongeren en volwassenen. Gelegen in De Biesbosch aan de rivier de Amer is het een ideaal gebied om te leren zeilen in rustig water of ervaring op te doen op de druk bevaren rivier de Amer. Doordat goed opgeleide instructeurs bij ons les geven aan kleine groepen cursisten krijgt iedereen de aandacht die hij of zij verdient. Met een drijvende ark in de haven van Drimmelen voorzien van een gezellig dagverblijf, bar en keuken wordt leren zeilen voor jong en oud een gezellige ervaring. Si Leren zeilen in een Optimist Voor de jeugd van 8 tot 12 jaar zijn er externe week cursussen geen nachtverblijfin een Optimist. Deze weken vinden plaats tijdens de zomerweken. Er wordt op een speelse manier les gegeven en om het boeiend te houden wisselen we at met spelletjes. Ook is het in het voorjaar en najaar mogelijk op zondagochtenden met de Opti-Club mee te doen. Leren zeilen in een Laser Pico en/of O'pen Bic Een zeilcursus voor de fanatieke jeugdzeiler, vanaf 12 jaar, minimaal CWO zeildiploma die je moet hebben is Jz2-1 (Jeugdzeilen 2-1) en inmiddels met de zeilervaring uit de Optimist is gegroeid. Je gaat middels de snelle zwaardboot Laser Pico of O'pen Bic een zeer goede allroundzeiler worden. Het zal in het begin veel omslaan zijn, dat komt door de eigenschappen van de Laser en O'pen Bic. Leren zeilen met een Kielboot 16m2 Voor jeugd vanaf 11 jaar tot 18 jaar organiseren wij zomerzeilweken/weekenden op een 16m2. In deze weken kun je leren zeilen van een beginnend nivo (kb1tot een zeer gevorderd nivo (kb5). Daarnaast worden er s'avonds theorielessen gegeven met de nadruk op je inzicht en veilig varen tijdens het zeilen. Deze cursussen kunnen zowel intern als extern gevolgd worden Leren zeilen voor volwassenen Iedereen is welkom tijdens de weekendcursussen voor volwassenen waar men per niveau wordt ingedeeld op een boot. Om de lessen nog effectiever te maken wordt er gekozen voor 3 cursisten per boot instructeur. U kunt kiezen voor intern of extern verblijf. Ook zijn prive lessen voor volwassenen mogelijk. .•rt^zwaiu«>s°iTe!er \r Heeft u altijd al willen leren zeilen, vraag dan informatie aan via onze website: of vraag onze nieuwe folder aan via Email, 1e Brabantse Zeilschool de Biesbos LEREN ZEILEN VOOR JONG EN OUD Geertruidenbarg I A17 I Hooge Zwoluwe w«genb9rg, HISWA

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2009 | | pagina 24