16 mei 9-15 uur scherpe 35 M. Polderman redenen voor uw bezoek aan de abs ABS SchadeCentrum Rotterdam Jazeker JJU kleine lakschade overspuiten offerte schadeherstel ruit- reparatie* deukje wegwerken grati: inspectie- beurt caravan/ camper gratis maakt (auto)schade beter! €100 korting De nieuuie Toyota V/erso Puur praktisch Of puur rijplezier? RUST Gratis ABS Beautycase Meer te beleven TomTom 740 winnen? de Column van Cees Risseeuw Schiedam, Laan van Bol'es 2,010-4703800 ADVERTENTIE I MAASSTAD WEEKBLADEN woensdag 13 mei 2009 - X007 www.autobeautydag.nl Zaterdag 16 mei is het ABS Matlonale Autobeautydag. Dat vieren we met diverse fantastische aanbiedingen en acties am uw auto (of caravan) weer helemaal mooi te laten makes. Er zijn minstens 5 redenen om langs te komen bij ons bedrljf en te proflteren! Schadeherstel duur? Niet als het gaat om kleine krasjes, steenslagschade e.d. Dit soort schades repareren wij ter plekke/op afspraak. Afhankelijk van uw verzekeraar kunnen wij reguliere ruitschade (kleine beschadiging, zoals een sterretje) gratis repareren. Laat het niet groter worden, kom langs op 16 meiSNeern wel uw groene kaart mee Voor slechts 35 kunnen onze uitdeukspecialisten kleine deukjes snel en goed wegwerken. Klaar terwijl u wacht. Uitdeuken zonder spuiten. (Op voorwaarde dat de lak nog gaaf is.) Wel zo handig: een gratis inspectie- beurt t.w.v. 78! Wij controleren uw camper/caravan op een aantal vitale veiligheidsaspecten, met het oog op een zorgeloos en veilig gebruik. Alleen tijdens Autobeauty-dag krijgt u een extra scherpe offerte voor het herstel van schade aan uw auto, caravan of camper: 100 echte korting op het reele schadebedrag. Wij Helpen u graag om uw auto weer mooi en schoon te krijgen. ledereen die langskomt voor een offerte krijgt ook een gratis ABS Beautycase. met handige mtddelen om uw auto in topvorm te houden Maak nader kennis met onze herstel- specialfteHen Wij staan graag voor u klaar. En uiteraard kurrt u refcenen op een warm weikom, met o.a. een kopje koffie. Let op: als u uw komst voorai aanmeldt op www.autobeautydag.nl, maakt u kans op een TomTom 7401 BOKELWEG 100 S P A A N S E P O L D E R SCHIEDAM TELEFOON 010-415 4540 WWW.5CHADECENTRUMR0TTERDAM.nl Vanaf €24.990,- kPj&Mui Meer rijplezier met de nieuwe 7-persoons Toyota Verso. Verkrijgbaar in twee benzine- en drie dieselversies, naar keuze met 6 versnellingsbak, automaat of CVT. Kijk voor de Toyota A A VICKI's Verso met Optimal Drive op toyota.nt. Of kom bij ons langs. Today W-o-rxxx Gerniddeld brandstofverbruik (2004/3/EC) 5,6 L/100 km (17.9 km/L) TomOTTOUl I ES I y?/ t/m 7.0 L/100 km (14,3 km/L). CO2146 t/m 178 gr/km. Toyota Prijs inclusief BTW exclusief kosten rijklaar maken en verwijderfngsbijdrage. Wijzigingen voorbehouden. De Hypotheker Broersvest 64-66 3112 DG Schiedam Tel.: (010) 473 11 50 Fax: (010) 473 83 30 www.hypotheker.nl Laatst reed ik een keer's avonds naar de Hoekse Waard om bij een klant wat documenten af te geven. Rijdende door het polderlandschap met de langzaam ondergaan- de zon en de vele bomen en bloemen in bloei viel mij de schoonheid van het landschap op. Wat een rust straalt dit uit dacht ik bij mijzelf. Ik stopte even en zette de motor van de auto af. De enige geluiden die ik hoorde waren de vogels die actief waren in het water en in de lucht. Druk bezig met hun nesten. Die rust dacht ik, dat is nu precies wat we vandaag de dag nodig hebben in ons land, in de economie, in ons hoofdNog altijd worden we dagelijks geconfronteerd met negatieve berichten. De economie die (nog) niet uit het slop komt, de werkloosheid die stijgt, de huizenprijzen die (iets) onder druk staan, en, recentelijk, de opmerking van Hans Hoogervorst van de AFM over de tophypotheken. Over dat laatste is natuurlijk al veel gesproken. Ik wil er niet te veel woorden aan vuil maken. Kijk, ik vind eigenlijk wel dat het niet vanzelfsprekend moet zijn dat met de hypotheek alles wat maar mogelijk is, meegefinancierd moet worden. Dus, alle mogelijke verbouwingen, kredie- ten en verzekeringen tegen koopsom. Koop je een huis van 250.000,- dan krijg je al snel een hypotheek van 300.000,-, en de kans is groot dat het huis die waarde nooit zal halen. Maar anderzijds, als daarmee in een klap alle financiele problemen van de kopers zijn opgelost, waarom niet? Te meer, en voorai omdat veel doemden- kers vergeten dat de gemiddelde verhuissnelheid inmid- dels flink gedaald is. Was het tot voor enkele jaren gele- den eens per 7 jaar, nu blijven we al langer dan 10 jaar wonen. Als u en de hypotheekadviseur er nu voor zorgen dat u in die 10-15 jaar middels een goed spaarproduct in uw hypotheek voldoende kapitaal opbouwen om het verschil (ruimschoots) weg te poetsen, dan is er toch niet veel aan de hand lijkt me? Dus, in het Voorbeeld van net, heeft u een hypotheek van 300.000,- en spaart u in 15 jaar 100.000,- op dan bedraagt uw werkelijke schuld nog "slechts" 200.000,-. Aan dit aspect wordt helaas voorbij gegaan door de AFM en doemdenkers. Geloof me, rust in de tent, dat is wat we nodig hebben. Geen onrust oproepende uitspraken ter meerdere glorie van jezelf uitkramen. Neerust. Rust brengt het vertrou- wen terug. Rust brengt bezinning en zorgt dat we weer helder nadenken en tot goede dingen komen. Ik wens u veel rust toe

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2009 | | pagina 10