imiisiiiiiiini mm OPEN HUIS f I "We zochten een betaalbare nieuwe eengezinswoning" Buchen orzQ Getukkig Gewoon oeiu in Groenoora WO Groenoord Industrieel Ademluchtspecialist EMS K SN Koopsommen vanaf 66.000,- k.k. Mil Familie Wouters blij met Serenade-woning in Groenoord: Ge'i'nteresseerd? GROUP Mensen met een spierziekte op Google Maps Donderdag 14 mei a.s. van 17.00-19.00 uur en Zaterdag 16 mei a.s. van 10.00-12.00 uur Netto maand last a I vanafca. 240,-, vraag naar de voorwaarden! ADVERTENTIE I MAASSTAD WEEKBLADEN woensdaq 13 mei 2009 - WX08 Trix Wouters zat een hele dag op het Stadskantoor om de bestemmingsplannen uit te pluizen. Welke nieuwbouwplannen zijn er en wat zijn de ideeen voor de omgeving? Sinds eind 2007 woont ze met haar man Rob, dochter Sharon (14 jaar) en zoon Jorick (8 jaar) met veel plezier in hun nieuwe Serenade-woning aan de E. van Beinumlaan in Groenoord. Een bewuste keuze voor een wijk die volgens Trix "een van de leukste wijken van Schiedam wordt." "Twintig jaar geleden woonden Rob en ik samen aan het Zimmerman- plein in Groenoord, daarna aan het Royaardsplein in de Woudhoek. Toen ik in 2006 vertelde aan vrienden dat we toch weer voor Groenoord hadden gekozen, verklaarden ze me voor gek", lacht Trix nu. "Het stond bekend als een achterstandswijk. Maar als ze nu op visite komen, weten ze niet wat ze zien. Mooie woningen, leuke bestrating, winkelcentrum De Contrabas op loopafstand, veel groen en speelruimte voor de kinde- ren, geen hangjongeren, vlakbij de rijksweg, altijd parkeerplek... dat had ik toen al mooi gezien!" Rekening houden met slechtere tijden Trix heeft een leuke baan in de seniorenzorg in Vlaardingen en haar man Rob werkt in Hoogvliet. "Maar je moet altijd rekening houden met slechtere tijden. Dus zijn we blij met een huis dat ook van een salaris nog betaalbaar is. Omdat Rob en ik allebei niet technisch zijn, wilden we een nieuwbouwwoning waarin we meteen alles naar onze eigen smaak konden laten aanpassen. We hebben nu drie grote slaapkamers. Bij de bouw hebben we extra aandacht besteed aan genoeg bergruimte. Mijn schoonvader is wel handig en heeft alle punten op de i gezet!" Lekker voetballen Jorick, een echte Lego-fanaat, heeft de ruimte om zijn hele spoorbaan in zijn kamer uit te leggen. Hij gaat op het CBK in Kethel op school en fietst daar zelf heen met op zijn rug zijn Feyenoordrugzak. En hij voet- balt graag met zijn vriend Mees in het Oreliopark: "Op het binnenplein bij de Willem Andriessenlaan komt een speel- tuintje. Ik hoop dat ze er een grasveldje maken met twee doelen. Kunnen we daar lekker voetballen!" "Onze dochter Sharon zit op het Vos College in Vlaardingen", vertelt Trix. "Op de topvloer heeft ze een grote kamer met haar eigen dakterras waar ze met zonnig weer uit de wind haar huiswerk kan maken. En ze kan er haar vrienden ontvangen. Ook zij geniet!" Ook op zoek naar een betaal bare woning in Groenoord? In juni start de verkoop van de woningen The Beatles in het Poppark en van De Notenbalk. Kijk voor meer informatie op www.wogroenoord.nl BUCHEN-ICS is een internationaal gerenommeerd opererend dienstverlenend bedrijf dat zich heeft toegelegd op het wisselen van katalysatoren in Petrochemische en Chemische installaties. Vanuit verschillende vestigingen in heel Europa worden onze klanten op een veilige en verantwoorde manier bediend. Deze werkzaamheden worden uitge- voerd met inachtname van vastgestelde veiligheids-, milieu- en gezondheidseisen. Je kunt eventueel voor kortere periode gedetacheerd worden bij een van onze zusterbedrijven om ter plaatse projecten uit te voeren. Het werk is veelzijdig en afwisselend. Wij zijn op zoek naar een: Vereiste opleidingen: MBO/VMBO Techniek. Rijbewijs B en in bezit van eigen vervoer is een pre. VCA-basis veiligheidscertificaat is een pre. Industrieel Ademluchtcertificaat norm SIR. Heftruckcertificaat. Dient bereid te zijn om opleidingen te volgen die relevant zijn voor de functie. Wij bieden: Een prima salaris en goede secundaire arbeidsvoor- waarden. Functie-eisen: Leeftijd: min. 21 jaar. Instelling: flexibel, verantwoordelijkheidsgevoel, geen negen-tot-vijf-mentaliteit. Goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheden in het Nederlands. Geldig Nederlands paspoort. Geen last van hoogtevrees of daustrofobie. In teamverband kunnen werken. Voor aanvang zal er een medische keuring plaats- vinden, uitslag is bepalend voor indiensttreding. Heb je interesse voor deze uitdagende baan stuur dan je cv naar: BUCHEN-ICS b.v. Oude Maasweg 44 3197 KJ Botlek-Rotterdam t.a.v. Mevr. M. Li-A-Sing maria.li-a-sing@buchen-ics.com Meer informatie over BUCHEN-ICS kun je vinden op vwvw.buchen-ics.com of bel met personeelszaken 010-2831410. BAARN - Mensen met een spierziekte kunnen sinds kort heel makkelijk via internet met elkaar in contact komen. De Vereniging Spierziekten Nederland heeft hiervoor de techniek van Google Maps ingezet. Leden van de vereniging kunnen zichzelf op de kaart zetten. Via dit programma heb ben al veel mensen nieuwe contacten gelegd. Meer informatie over de nieuwe toepassing van internet en over spierziekten vindt u op de website www.spierziekten.nl. Of bel met de spierziekten infolijn 0900 5480480 op werkdagen Van 9.00 12.30 uur (15 Ct pm) Gratis advertentie U bent van harte welkom in de modelwoning aan de Burgemeester Stulemeijerlaan 18 te Schiedam Nabij diverse openbaar vervoer en winkels, bieden wij u deze sfeervolle 2-kamerwoning aan. De woning is voorzien van balkon, keuken, badkamer met douche, wastafel en toilet. De indeling van het appartement is als volgt: centrale entree, trappenhuis met liftinstallatie. Op de verdieping: corridor, entree, tochtportaal, gang naar slaapkamer, badkamer met douche, wastafel en toilet, woonkamer met open keuken en balkon aan voorzijde. Woonopper- vlakte ca. 45 m2. Algemeen: Het casco van het complex is eind 2007 door de huidige eigenaar grondig aangepakt o.a. is vernieuwd het dak, nieuwe cv-ketel, nieuwe hydrofoor installatie, mechanische ventilatie, beton herstelwerkzaamheden en schilderwerkzaamheden etc. De VvE is actief 132,- per maand incl. voorschot stookkosten, voorschot warm water en met huismeester. De overdracht zal plaatsvinden bij de project Nota- ris Voorneman en Geenen te A'dam. Afgekochte erfpacht tot 2025. Oplevering in overleg. Koopsubsidie is mogelijk! Forza Makelaars: Boersvest 1 Gel-12a. 3112 DO Schiedam Scheepvaartweg 63, 3123 ER Schiedam tel. 010 2731222

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2009 | | pagina 18