I Welkom Burch OPEN HAVENDAGEN IN DRIMMELEN VOOR DE WATERSPORTER Leefbaar Rotterdam Een fantastisch weekend in Drimmelen voor het hele gezin 3000 vierkante meter woon/slaapplezier Betrouwbare Europese meubelen Evenwichtige prijs/kwaliteitverhouding Goede garantie en service Indien gewenst, interieur- advies aan huis Parkeren gratis voor de deur Tijdelijk inruilvoordeel! wonen slapen www.burchthuys.nl Heb jij hart voor Rotterdam? En heb jij lef? Word dan (deel)raadslid voor Leefbaar Rotterdam! Leefbaar Rotterdam staat voor: jij... Leefbaar Rotterdam... Wij bieden... Ben jij de man of vrouw die wij zoeken? www. leef baa rrotterda m. n I ZATERDAG 16 MEI EN ZONDAG 17 MEI 2009 Een weekend vol attracties en activiteiten voor jong en oud, in en om de haven van Drimmelen. bjk. if ADVERTENTIE I MAASSTAD WEEKBLADEN woensdag 13 mei 2009 - TX06 Tijdelijk een goede voor u meubelen! Opemngstijden: ma. van 13.00-17.30 uur, di. t/m vr. van 9.30-17.30 uur za. van 10.00-17.00 uur gratis parkeren voor de deur bij winkelcentrum 'Het lage land' Voor de gemeenteraadsverkiezingen van 2010 is Leefbaar Rotterdam op zoek naar kandidaat (deel)raadsleden. 1 Zero tolerance als het gaat om de veiligheid van Rotterdammers. 2. Lastenverlichting voor alle Rotterdammers. 3. De hardwerkende Rotterdammer en een sterke lokale economie. 4. Vrijheid van meningsuiting als het kenmerk van onze vrije samenleving. 5. Een onmiddellijke stop op de toestroom van kansarme immigranten naar Rotterdam. 6. Doen wat we beloven. 7. Een schone en leefbare stad waar we trots op zijn! ...bent integer en eerlijk, zegt wat je denkt en doet wat je zegt. Je gaat problemen niet uit de weg, maar lost ze op. Je gaat voor de voile honderd procent voor de belangen van alle Rotterdammers. ...is de enige echte lokale partij in Rotterdam, voor en door Rotterdammers. Leefbaar Rotterdam is ook de enige partij die het gedachtegoed van Pirn Fortuyn met succes in praktijk heeft gebracht. - Een mogelijkheid om mede de koers van Rotterdam te bepalen. - Veel afwisseling en uitdagingen. - Een parttime functie die goed te combineren is met een reguliere baan. Stuur dan voor 15 juni 2009 je motivatiebrief met CV naar: Leefbaar Rotterdam, t.a.v. De selectiecommissie, Postbus 2565,3000 CN Rotterdam. Of e-mail naar secretaris@bestuur-lr.nl Meer informatie? Bel 010 417 39 45 of kijk op www.leefbaarrotterdam.nl/vacature Lid worden?Ga naar: Gratis mee zeilen op de zeilschool Wat kunt u allemaal verwachten: Gratis watertaxi's tussen de havens, gratis kanovaren met de Biesbos Bevers in de nieuwe jachthaven, gratis mee zeilen op de zeilscheol om kennis te maken met deze sport. Het Biesbos bezoekerscentrum organiseert allerlei activiteiten voor jong en oud. Bij de camping Marina kunnen de kleinere kinderen bij het strandje leren zeilen en spelen met de Optimist, waterfiets en kano's. Alle restaurants en cafes zorgen voor live muziek op de terrassen. Op zondag o.a. admiraalzeilen demonstratie door de zeilschool, varend schipperskoor door de havens, waterski demonstratie en speedboot demonstraties, brandweer demo-show op het water, Open Havendagen zeilwedstrijd (vrije inschrijving), georganiseerd door de verenigingen in Drimmelen. Speedboot demonstraties Waterski demonstraties Gratis kanovaren

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2009 | | pagina 36