1 X Extra raadsvergadering Trouwen in Schiedam Wethouder opent bedrijfspand De gemeenteraad verwelkomt u op HET STADSERF Berichtgeving Openbaar Vervoer Wegwerkzaamheden www.schiedam.nl Gemeenteberichten -b cB Intrekken Gehandicaptenparkeerplaatsen Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend, gelet op het bepaalde in artikel 26 BABW, dat zij op basis van artikel 12 BABW in het algemeen belang van het verkeer op 12 mei 2009 hebben besloten de ge- handicaptenparkeerplaats voor een bepaald voertuig op te heffen door het verwijderen van het bord model E6 bijlage 1 RVV met onderbord bij de: Den Bommelsestraat voor pand nr. 11 3114 RA Schiedam. Wij wijzen u erop dat u op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht tegen deze besluiten binnen zes weken na de dag van deze bekendmaking een gemo- tiveerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders kunt indienen. Indiening van een bezwaarschrift schorst niet de werking van het bestreden besluit. Als u dat wilt bereiken, bestaat de mogelijkheid in geval van onver- wijlde spoed en gelet op de betrokken belangen een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de president van de Arrondisse- mentsrechtbank, d.t.v. de sector Bestuursrecht, postbus 3981, 3003 BB Rot terdam. Informatie kan worden ingewonnen bij dhr. Th. Breedeveld, tel.nr. 2191864. Het besluit kan worden ingezien op het Gemeentelijk Informatiepunt in de Stadswinkel van het Stadskantoor gedurende een termijn van 6 weken na de dag van deze bekendmaking. Schiedam 13 mei 2009 Burgemeester en wethouders van Schiedam, Namens dezen, Afdelingsmanager Beheer Openbare Ruimte, Mr. J.W. Spruijt Intrekken Gehandicaptenparkeerplaatsen Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend, gelet op het bepaalde in artikel 26 BABW, dat zij, op basis van artikel 12 BABW in het algemeen belang van het verkeer op 7 mei 2009 hebben besloten de onderstaande gehandicaptenparkeerplaatsen voor een bepaald voertuig in te trekken door het verwijderen van het bord model E6 bijlage I RVV met onderbord: a. Burgemeester Knappertlaan, voor pand nr. 59, kamer 113,3116 BC b. Louis Raemaekersstraat, voor pand nr. 155,3119 NT Wij wijzen u erop dat u op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht tegen dit besluit binnen zes weken na de dag van deze bekendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders kunt indienen. Indiening van een bezwaarschrift schorst niet de werking van het bestreden besluit. Als u dat wilt bereiken, bestaat de mogelijkheid in geval van onver- wijlde spoed en gelet op de betrokken belangen een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de president van de Arrondisse- mentsrechtbank, d.t.v. de sector Bestuursrecht, postbus 3981, 3003 BB Rot terdam. Informatie kan worden ingewonnen bij dhr. M. Timmermans, tel.nr. 2191862. Het besluit kan worden ingezien op het Gemeentelijk Informatiepunt in de Stadswinkel van het Stadskantoor gedurende een termijn van 6 weken na de dag van deze bekendmaking. Schiedam, 13 mei 2009 namens burgemeester en wethouders van Schiedam, Afdelingsmanager Beheer Openbare Ruimte, Mr. J.W. Spruijt Vanaf 10 april is in de media bericht omtrent de gang van zaken rond de Haven- kerk en zijn vragen gesteld door Fractie De Ron. Het college van burgemeester en wethouders heeft daarop twee brieven aan de gemeenteraad gestuurd. De recente berichtgeving in het AD is voor de fractie van de PvdA aanlei- ding om een extra raadsvergadering aan te vragen. Deze wordt gehouden op donderdag 14 mei 2009, aanvang 20.00 uur in de Aleidazaal van het Stads kantoor, Stadserf 1 te Schiedam. Nadere informatie over deze raadsvergadering vindt u op www.schiedam.nl onder 'Bestuurs Informatie'. Wethouder Menno Siljee opende woensdag 29 april het nieuwe bedrijfspand van Lucroz Project- inrichting Dit bedrijf levert, vaak in combinatie met verplaatsbare binnenwanden, diverse soorten en afmetingen systeemplafonds. I Foto: Bart Bos PROGRAMMA Maandag 18 mei 2009 van 20.00 uur tot 23.00 uur I Gespreksleider is de j heer R.A. Oosthof ONDERWERPEN: Facelift Hof van Spaland en Het voorontwerp aanwijzings- besluit Rotterdam Airport en de Milieu-Effectrapportage (MER) VOOR WIE: Vrije toegang voor iedereen: burgers, organisaties en politici WAAR: Wijkcentrum De Blauwe Brug, Bachplein 590,3122 JM Schiedam AANVANG: vanaf 20.00 uur, de zaal is open vanaf 19.30 uur 20.00 - 20.30 uur presentatie facelift Hof van Spaland Na de presentatie gelegenheid tot het stellen van vragen 20.30 uur Pauze 20.45 uur toelichting op de MER door de heer Ir. S.M. van der Kleij, Manager Informatie, Capaciteit en Beleid Rotterdam Airport BV 21.15 uur toelichting op het voorontwerp aan- wijzing Rotterdam Airport door de heer drs. F.J.A. Timmermans van het Ministerie van Verkeer en Waterstaat Directoraat-Generaal Luchtvaart en Maritieme zaken Vanaf 21.45 uur Gelegenheid het stellen van vragen/discussie. Ter toelichting het volgende. De commissie Ruimtelijke Ontwikke- ling en Beheer zal de Schiedamse reactie bespreken in haar vergade- ring van 26 mei a.s. De behandeling in de gemeenteraad is voorzien op 3 juni a.s. Zelf iets aan de orde stellen in Het Stadserf? Als u in een Stadserf zelf iets on der de aandacht van raadsleden en bewoners wilt brengen, dan kunt u contact opnemen met de griffier van de gemeenteraad, de heer J. Gor- dijn, te bereiken via telefoonnumpier 010-2191041 of via email: griffie@ schiedam.nl. Vervolgens wordt met u overlegd, welke aanpak de beste is voor uw onderwerp. De data waarop Het Stadserf plaatsvindt zijn te vinden op www.schiedam.nl. De Stadswinkel krijgt veel vragen over het voorstel van 17 april of er gratis openbaar vervoer mogelijk is voor 65-plussers met een inkomen van maximaal 120 procent van de bijstandsnorm. Het college heeft de motie in beraad. Op dit moment is nog niet duidelijk wanneer dit kan worden ingevoerd, en hoe de uitvoe- ring in zijn werk zal gaan. Via deze pagina's houden we u op de hoogte van de ontwikkelingen. De Stadswinkel Hier vindt u een overzicht van tijde- lijke wegafsluitingen in Schiedam en directe omgeving. In de meeste gevallen worden wegen afgesloten in verband met werkzaamheden of eve- nementen. Ook als gevolg van cala- miteiten en andere incidenten kan het nodig zijn wegen af te sluiten. Deze afsluitingen worden onder meer via Radio Rijnmond bekendgemaakt. Wanneer dergelijke afsluitingen van langere duur zijn, worden ze zo snel mogelijk op deze website vermeld. De bij de afsluitingen vermelde pe- rioden kunnen wijzigen afhanke- lijk van weersomstandigheden en omstandigheden op het werk. De werkzaamheden kunnen langer duren of eerder afgerond worden. Wijzigingen in de duur van de af sluitingen worden zo snel moge lijk op deze website vermeld. Tenzij anders vermeld, is nadere in formatie over de werkzaamheden te verkrijgen bij gemeente Schiedam, via telefoonnummer 010-219 1111. Regionale verkeersinformatie is te verkrijgen via http:// www.bereikbareregiorotterdam.nl/. De actuele tijdelijke wegafsluitingen zijn de volgende: Hoofdwegen Geen bijzonderheden Fietspaden Poldervaart Het fietspad langs de Poldervaart is tot een nog nader te bepalen tijdstip afgesloten. Deze afsluiting is noodza- kelijk om de dam naar het Vlietland Ziekenhuis toegankelijk te maken. Burgemeester Knappertlaan Het fietspad van de Burgemeester Knappertlaan wordt ter hoogte van de huisnummers 39 t/m 53 verlegd. Hierdoor is er geen fietsverkeer mo gelijk op dat deel. Een omleiding voor de fietsers is ingesteld Overige wegen Rozemarijnveld Het Rozemarijnveld is afgesloten voor verkeer. Er zijn rijplaten gelegd voor de hulpdiensten. Overige werkzaamheden Peter van Anroovlaan Met ingang van maandag 9 februari 2009 worden er wegwerk zaamheden uitgevoerd in de Peter van Anrooylaan. Er worden rij platen gelegd voor de hulpdiensten. Simon Rijnbendepad Het Simon Rijnbende pad is afge sloten voor doorgaand verkeer in verband met de herinrichting van het pad. fP i; 13 mei 2009 nummer 19 Pagina 4 Programma: tot Cotofon Stadskantoor Tel.: (010) 246 55 55 1 Fax; (010) 473 70 21 E-mail: info@schiedam.nl tnformatienummer stadswinkel: (010) 246 54 57 Gemeentelijk Informatiepunt Stadswinkel, Stadserf 1 Tel.: (010) 246 53 04 Postadres Postbus 1501 J 3100 EA Schiedam Eindredaetie Gemeente Schiedam

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2009 | | pagina 7