Seniorenwelzjjn 1 I ZOMERSCHOOL SENIORENWELZIJN! mensen ontmoeten mensen (,are£are www.care2care.nl ^arejCare www.seniorenwelzijn.nl Person eel gezocht! leb jij ^Jyfoor zorg of welzijn? Dan is Care2Care op zoek naar jou! ODFJELL ADVERTENTIE I MAASSTAD WEEKBLADEN Seniorenwelzijn en vrijwilligers organiseren 28 juli tot en met 13 augustus 2009 voor de zestiende keer de Zomerschool. Een educatief programma voor leergierigen van 55 jaar en ouder. Dit jaar staan er drie thema's centraal: Kunst- en vliegwerk, Grenzeloos en Terug in de tijd. De thema's van 2009 zijn samengesteld aan de hand van suggesties van deelnemers aan de Zomerschool 2008. Elk thema komt drie achtereenvolgende weken op dezelfde dag aan bod. Inschrijving dinsdag 2 juni van 1 tot 12.00 uur. Meer informatie: Seniorenwelzijn, 010- 248 68 88 of www.seniorenwelzijn.nl Een greep uit ons actuele aanbod van vacatures: Clientcoordinatoren m/v s Heeren Loo 18 tot 32 uur per week Steunpilaren voor dienten 's Heeren Loo, Monster E.V.V.ers m/v 24 of 36 uur per week Leuke functie op diverse verpleegafdelingen Zorgpartners, De Riethoek Gouda Verzorgenden en verplegenden m/v Op dit moment heeft Care2Care ruim 100 vacatures openstaan voor verzorgenden en verplegenden. Diverse mogelijkheden qua regio, iocaties en dienstverbanden. Bezoek onze site voor meer informatie! Beschik je over relevante diploma's? Care2Care bemiddelt in banen in zorg en welzijn in een groot deel van Zuid-Holland. Bekijk het actuele aanbod in onze vacaturebank op www.care2care.nl. Grote kans dat ook jouw droombaan erbij zit! Je kunt ook je CV achterlaten in de CV-bank! Door onze goede samenwerking met zorg- en welzijnsinstellingen, kunnen wij je bemiddelen naar een leuke, nieuwe baan in deze regio! Meer dan 343 vacatures in zorg en weizijn op: FIELD TECHNICIAN WTB woensdag 20 mei 2009 - WX04 Kunst- en vliegwerk Dinsdag 28 juli vertelt Beja Kluiters van de humani- taire organisatie Stichting Spoetnik over de projecten en hulp in de Oekrai'ne. Na de lunch wordt er onder leiding van Beaty Czeto een collage gemaakt met decoupage, een techniek met papierknipsels. Dinsdag 4 augustus is er een uitstapje naar aan- loophuis De Groene Luiken om samen met Anneke van der Graaff de geschiedenis en het heden van het pand te ontdekken. 's Middags vertelt Henk Weltevreden over zijn reizen naar Noord-Korea. Dinsdag 11 augustus wordt er een busreis georgani- seerd naar de Zaanse Schans in Zaandam. Oude ambachten, winkeltjes en het onlangs geopende Verkadepaviljoen. Grenzeloos Woensdag 29 juli staat de ochtend in het teken van edelstenen en amuletten, met een lezing van mevrouw Darius. In de middag maken we een literair uitstapje met mevrouw Mieke van Oostveen-Verstraete. Woensdag 5 augustus kijken we achter de schermen van Rotterdam Airport, de middag staat in het teken van haring met boeiende verhalen van Peter Zuydgeest. Woensdag 12 augustus wordt de St. Bavokerk in Haarlem bezocht en het museum De Zwarte Tulp in Lisse. Terug in de tijd Donderdag 30 juli wacht de leerlingen van de Zo merschool een lezing van Diana de Wild over IJsland en een tripje naar het Nationaal Onderwijsmuseum in Rotterdam. Donderdag 6 augustus komt Ineke Maarleveld vertellen over de primitieve volkeren die het voormalige Nieuw Guinea ook nu nog bewonen. 's Middags gaat de reis naar het kasteel in Voorburg waar Constantijn Huijgens, Raadsheer van de Stadhouders van Oranje, woonde. Donderdag 13 augustus bezoeken we een edelhert- boerderij bij Tilburg en een bustour door de Albasser- waard naar boerderijmuseum 'De Koperen Knop'. Inschrijving en kosten De inschrijving is op dinsdag 2 juni van 10.00 tot 12.00 uur in Ontmoetingscentrum West, Frank van Borselen- straat 95a in Vlaardingen. Ook als u nog niet besloten heeft mee te doen bent u van harte welkom. Er wordt die ochtend ook informatie gegeven over de thema's. De kosten per thema zijn 39,50, (met Rotterdampas 25,00 exclusief reis- geld openbaar vervoer Slechts een dag kiezen uit een ander thema, (kosten 15,00) is alleen mogelijk na inschrijving voor een volledig ander thema en of die dag niet volgeboekt is. Op de 1e dag van ieder thema wordt een lunch aange- boden. Vrijdag 14 augustus is er een slotbijeenkomst in Ontmoetingscentrum West tussen 10.00 en 12.00 uur. ZargMrtaert Odfjell Terminals (Rotterdam) B.V. is een op- en overslagbedrijf voor minerate olien en chemicalien, gevestigd te Botlek Rotterdam. De totale opslagcapaciteit van onze terminal bedraagt 1.600.000 m3 verdeeld over ca. 300 tanks. Naast het opslaan van minerale olien en chemicalien, bestaan de betangrijkste activiteiten uit het betaden en lossen van (zee-) schepen, tankauto s en treinwagons. Per direct is Odfjell Terminals (Rotterdam) B.V. op zoek naar twee (voor 38,75 uur per week) Binnen Odfjell is de afdeling onderhoud gericht op het reatiseren van een onderhoudsorganisatie die door continu optimaliseren voor Odfjell de integriteit en technische beschikbaarheid van alle terminal installaties op effectieve en efficiente wijze garandeert, gebruikmakend van eigen "hands on" kennis, moderne ondersteunende middelen en betrouwbare uitvoerend partners. Functie-eisen Odfjell Terminals (Rotterdam) B.V. beschikt over een eigen destillatieplant Petrochemical Industrial Distillation (PIDI en waterzuiveringsinstallatie. Odfjell Terminals (Rotterdaml B.V. is een volledige dochter van het Noorse Odfjell SE. Aanbod: Odfjell Terminals IRotterdam) BV biedt marktconforme arbeids- voorwaarden in een dynamische en inspirerende werkomgeving. Voor meer informatie over de functie kunt u zich wenden tot de Chief Field Technicians, John v.d. Broek, telefoonnummer 010-2953681. Uw sollicitatie kunt u, voor 3 juni 2009, richten aan Marjan Vrijvogel, afdeling personeelszaken. U kunt ook per e-mail reageren via personeelszaken0odfjell.com Odfjell Terminals IRotterdam] B.V. Postbus 5010 3197 XC Botlek Rt. Home page: www.odfjell.com Taken verantwoordelijkheden: Het testen en in bedrijf stellen van apparatuur en systernen Het oplossen van storingen (EHBO-functie) Het uitvoeren van administrative taken Overige taken Kennis MB0 Werktuigbouw of aantoonbaar werk- en denkmveau Kennis van explosieveilige apparatuur en systernen Kennts van divers equipment Kennis over de van toepassing zijnde wet- regelgevtng. normen en eisen Functiespecifieke kenmerken Klantgericht In staat om samen te werken in teamverband Inzicht in de proces- /instatlatie -eigenschappen Zorgvuldig en ondernemend Goede uitdrukkingsvaardigheid, zowef mondeting als schriftehjk Beheersing en begrip van Engetse taat Overige eisen Bereidheid tot uitvoering consignatiediensten

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2009 | | pagina 15