Seniorenwelzijn ZOMERSCHOOL SENIORENWELZIJN! mensen oritmoeten mensen www.scniorenwelzijn.nl Dans, zweet, vecht, spring en win fiSSft Jroom COMMERCIELE ORDERVOORBEREIDER GEEF TOEKOMST. ADVERTENTIE I MAASSTAD WEEKBLADEN Seniorenwelzijn en vrijwilligers organiseren 28 juli tot en met 13 augustus 2009 voor de zestiende keer de Zomerschool. Een educatief programma voor leergierigen van 55 jaar en ouder. Dit jaar staan er drie thema's centraal: Kunst- en vliegwerk, Grenzeloos en Terug in de tijd. De thema's van 2009 zijn samengesteld aan de hand van suggesties van deelnemers aan de Zomerschool 2008. Elk thema komt drie achtereenvolgende weken op dezelfde dag aan bod. Inschrijving dinsdag 2 juni van 10.00 tot 12.00 uur. Meer informatie: Seniorenwelzijn, 010 - 248 68 88 of www.seniorenwelzijn.nl voor de stichting Hartedroom VOOR DE NIERSTICHTING. woensdag 27 mei 2009 - WX07 Kunst- en vliegwerk Dinsdag 28 juf vertelt Beja Kluiters van de humani- taire organisatie Stichting Spoetnik over de projecten en hulp in de Oekrai'ne. Na de lunch wordt er onder leiding van Beaty Czeto een collage gemaakt met decoupage, een techniek met papierknipsels. Dinsdag 4 augustus is er een uitstapje naar aan- loophuis De Groene Luiken om samen met Anneke van der Graaff de geschiedenis en het heden van het pand te ontdekken. 's Middags vertelt Henk Weltevreden over zijn reizen naar Noord-Korea. Dinsdag 11 augustus wordt er een busreis georgani- seerd naar de Zaanse Schans in Zaandam. Oude ambachten, winkeltjes en het onlangs geopende Verkadepaviljoen. Grenzeloos Woensdag 29 juM staat de ochtend in het teken van edelstenen en amuletten, met een lezing van mevrouw Darius. In de middag maken we een literair uitstapje met mevrouw Mieke van Oostveen-Verstraete. Woensdag 5 augustus kijken we achter de schermen van Rotterdam Airport, de middag staat in het teken van haring met boeiende verhalen van Peter Zuydgeest. Woensdag 12 augustus wordt de St. Bavokerk in Haarlem bezocht en het museum De Zwarte Tulp in Lisse. Terug in de tijd Donderdag 30 juli wacht de leerlingen van de Zo merschool een lezing van Diana de Wild over IJsland en een tripje naar het Nationaal Onderwijsmuseum in Rotterdam. Donderdag 6 augustus komt Ineke Maarleveld vertellen over de primitieve volkeren die het voormalige Nieuw Guinea ook nu nog bewonen. 's Middags gaat de reis naar het kasteel in Voorburg waar Constantijn Huijgens, Raadsheer van de Stadhouders van Oranje, woonde. Donderdag 13 augustus bezoeken we een edelhert- boerderij bij Tilburg en een bustour door de Albasser- waard naar boerderijmuseum 'De Koperen Knop'. Inschrijving en kosten De inschrijving is op dinsdag 2 juni van 10.00 tot 12.00 uur in Ontmoetingscentrum West, Frank van Borselen- straat 95a in Vlaardingen. Ook als u nog niet besloten heeft mee te doen bent u van harte welkom. Er wordt die ochtend ook informatie gegeven over de thema's. De kosten per thema zijn 39,50, (met Rotterdampas 25,00 exclusief reis- geld openbaar vervoer Slechts een dag kiezen uit een ander thema, (kosten 15,00) is alleen mogelijk na inschrijving voor een volledig ander thema en of die dag niet volgeboekt is. Op de 1e dag van ieder thema wordt een lunch aange- boden. Vrijdag 14 augustus is er een slotbijeenkomst in Ontmoetingscentrum West tussen 10.00 en 12.00 uur. Opzondag 5 juli organiseren Sport cent rum Rivium en de Stichting Samen Spelen de eersteHartedroom Sponsor- Sport dag Met een Zumba- en spinningmarathon, een dance workshop van Nana (finalist van het populaire TV programma Dancing Queen), een squashcompetitie, kickboksclinics en nog veel meer. Ook aan de kinderen is gedacht. Samen maken we er Msni>rttcntrum een gewefdig sport- en spei- R^ ium feest van. De toegangsprijs voor deze bijzondere dag is maar 10,- voor meesportende volwassenen (en 5,- voor niet sporters) en is gratis voor kinderen. Alle op- brengsten gaan naar de Stichting Hartedroom die zich inzet voor kinderen met een hartspierziekte^chrijf je dus snel in via www.hartedroom.nl en doe mee met dit swingende en sportieve evenement! Stichting Hartedroom financiert wetenschappelijk onderzoek naar kindercardiomyopathie, een ernstige hartspierziekte. Drukkerij JB&A van Driel is een moderne grafische on- derneming met een groot en divers orderpakket. Deze orders worden door 35 enthousiaste medewerkers iedere dag verwerkt tot een perfect eindproduct. Voor onze binnendienst zijn wij op zoek naar een Wij zoeken een kandidaat met een grafische achtergrond op MBO niveau. Je hebt kennis van grafische processen en ervaring met orderbegeleiding in de vellendruk of grafische afwerking. De kandidaat die wij zoeken be- schikt over een grote mate van flexibiliteit, is communi- catief vaardig en service/klantgericht ingesteld. In deze dynamische functie organiseer je de workflow door een optimale begeleiding van orders. Je zorgt voor een correcte uitwerking van de orders en bent aan- spreekpunt voor de klant met betrekking tot ordergere- lateerde zaken. Daarnaast fungeer je als vaste back-up voor planning, calcuiatie en papierinkoop. Wij bieden je een uitdagende functie in een prettige werksfeer, met voor de juiste persoon de nodige voor- uitzichten. Voor aanvullende informatie kan contact opgenomen worden met: Ed van Buuren, tel. 0180-641027. Je sollicitatiebrief met cv. kan je opsturen naar: Drukkerij Liebeek t.a.v. Ed van Buuren, Singel 55, 2992 BN Barendrecht. Mailen kan ook: Ed@liebeek.nl Bergambachtstraat 2, 3079 DA Rotterdam Telefoon 010-2922955 Acquisitie is niet gewenst. Help mee aan een betere toekomst voor nierpatienten. Collecteer in de derde week van September. Meld u aan op www.nierstichting.nl of bel 035 697 80 50.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2009 | | pagina 14