Er wordt van je verwacht dat je de boodschap direct doorgeeft lezers in beeld Waterpolomeisjes van ZVVIaardingen districtskampioen 4 Woensdag sta ik weer te dringen voor de Nieuwe Haring Mijn gedicht Kind Mijn column Mijn vereniging Oproepen Panelleden Mijn mening echobeelden kind in wording veilig in de moederschoot hartje nieren ruggewervel armen benen hoofd en lijf een duimpje zoekend naar het mondje kind in mijn kind verwondering ontroering dankbaarheid lieve God voltooi de groei laat ook dit kind kind in mijn kind opgroeien in liefdevolle beschutting van uw vaderhart en het gezin waarin U het plaatst dit kind van mijn kind TRAINER. Dat staat boven- aan het shirt te lezen. Met ferme stappen loopt hij voor- aan. We lopen flink door. Als je het een beetje onder de knie hebt, gaat het vrijwel automatisch. Het is ontspan- nend, gezond en je geniet volop van de natuur. Paal! De gesprekken worden nogal eens onderbroken door een kreet. Er wordt van je ver wacht dat je de boodschap direct doorgeeft. Heel goed, want: 'fiets achter!' had ik nooit en te nimmer zelf kun- nen zien. Mijn nieuwe sport heet Nordic Walking. Wat een prettige manier van be- wegen! Je moet flink doorlo- pen maar de stokken (poles) geven extra ondersteuning. Fiets voor! Even uitkijken ge- blazen. En als er midden op het pad paardenvijgen liggen roepen we allemaal: 'poep!' Dat mag dan. Maar dan ge- beurt er iets. Van alle kanten zie ik sporters. Onze groep gaat netjes achter elkaar lo pen en wordt gepasseerd door fietsers achter terwijl er skaters en andere fietsers op ons af komen. In mijn oog- hoeken zie ik aan de rech- terkant een paard komen. Help! Ik sta stil in de berm en wacht tot alles voorbij is. Tot alles rustig is. Dan kijk ik naar voren en zie ik dat mijn groep gewoon is doorgelo- pen. Plotseling wordt er ge- stopt. Er wordt gedraaid en ze komen mij tegemoet. Ze halen me op, zoals dat hoort. Gelukkig, we zijn er bijna. Samen uit, samen thuis. Ingrid Bekkering toont zich trots op de prestaties van de waterpolomeisjes van haar zwemvereniging ZVVIaar dingen. Het succes dat zij onlangs boekten in de dis- trictsfinale tegen gzc DONK, verdient volgens haar een plekje in Maasstad. De Vlaardingse meiden kwa- men in het Caribabad in Gorinchem goed uitgerust in het water. Ook was keep- ster Alicia Noordhoek van de partij. Volgens een Bekke ring een onmisbare schakel in het talentvolle team: „Zij keepte zoals gewoonlijk weer geweldig. Veel ballen wer- den door haar onderschept." In de 2 perioden gaven de partijen elkaar niet veel toe. Echter in periode 3 namen de Vlaardingsen afstand. Door treffers van Eva Legierse, Lois Prins, Mascha Verloop, Karina Noordhoek, Anouk Heindijk en Astrid Verkaaik was de tussenstand: 6-3. Bekkering zag dat de meiden daarna nerveus de 4e peri- ode in gingen. „Maar deze Eva Legierse (2x), Mascha ning en de districtstitel.„Een voorsprong mocht het team Verloop (2x) en Anouk Hein- mooie afsluiting van het wa- nietmeer uit handen geven!" dijk loodsten ZVVlaardin- terpoloseizoen", besluit In- En dat gebeurde ook niet. gen naar een 10-5 overwin- grid Bekkering. Voor het lezerspanel zijn wij op zoek naar panelleden die hun mening willen geven over een actuele stelling. Tweewekelijks ontvangt u een stelling via e-mail, waar- op u in een paar zinnen kunt reageren. Bij uw mening plaatsen wij uw pasfoto. Ge- interesseerd? Mail naar wa- terweg@maasstad.nl. Stuur een pasfoto mee. Zit u iets dwars? Bent u er- gens juist heel enthousiast over? In de rubriek 'mijn me ning' plaatsen wij korte reac hes op het nieuws van lezers. Heeft u ook een mening over iets dat u bezighoudt, mail naar waterweg@maasstad. nl en wellicht vindt u uw bij- drage op deze pagina terug. Ik ben een slechte Vlaardin- ger. Ik vind haring, oud of nieuw, helaas niet lekker. Gelukkig hebben ze ook lek- kere makreel! Eerlijk gezegd wist ik niet dat 'Het Bewustzijn' al is uit- gebracht. 'Kaas en de evolutietheorie' heb ik met veel plezier gele- zen. Fijn om te vernemen dat de nieuwe Haring woensdag al in de winkels ligt Ik ben een echte visliefheb- ber, dat staat vast. Maar je zal mij woensdag niet als eerste zien staan te dringen bij een haringkarretje. Ik kijk altijd eerst even de 'haring' even uit de boom. Ze smaken niet altijd even lek ker, daarom wacht ik altijd af hoe de reaches zijn op de eerste maatjes. Het is altijd weer zeer bijzon- der dat er toch nog haring wordt gevangen, vanwege de overbevissing. Wat al jaren via de berichtge- ving wordt verwoord. Zal het misschien in gedachte bitter smaken bij het verschalken van deze heerlijke vis. Het is genieten zolang het nog kan. Bert Meester stuurde foto's van de Staffordhires van zijn dochter. Als de honden op bezoek komen, levert dat vaak mooie plaatjes op. Zo willen de jonge honden altijd graag in de aanwezige mand slapen die eigenlijk te klein is voor bei- den maar dat wordt dan harmonieus opgelost. Ook de manier waarop Staffordshire Zoe een Engelse bulldog die als puppie in de familie kwam, beschermt, was een foto waard. Maas stad koos echter voor de foto 'Hond in bakkie' waarop goed is te zien hoe leuk honden en (klein)kinderen met elkaar om kunnen gaan. Mail ook foto's naar waterweg@maasstad.nl! s Maasstad Weekbladen Waterweq Woensdaq 10 juni 2009 WX92-C RIET ELMENDORP JOKE DE ZWART In deze rubriek besteed Maasstad aandacht aan verenigingen in de regio. Deze week over het succes van de waterpolomeisjes van ZVVIaardingen VLAARDINGEN> De meiden van ZVVvlaardingen vierden feest na het behalen van de titel tegen gzc DONK. „Een mooie afsluiting van het waterpoloseizoen", zegt Ingrid Bekkering. I Ada Onderdelinden legde dit koolmeesje dat net was uitgevlogen, vast op de gevoelige plaat. „De grote wereld in, die ook nog eens heel nat blijkt te zijn...", schrijft de Vlaardingse die woont aan de Holysingel. Heeft u ook een mooi/leuke/bijzondere foto gemaakt? Mail het resultaat naar water- weg@maasstad.nl en wellicht vindt u hem binnenkort terug op deze pagina. YENICE J0NGEJAN> HANS B0UMAN> PIET M0L> GERHARD DE KOK>

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2009 | | pagina 23