Kom ook in (Assistent) Bedrijfsleiders Beste flesvoeding versterkt immuunsysteem van baby Nutrilon M/V 38 uur per week Interesse? www.werkenbijaction.nl ADVERTENTIE I MAASSTAD WEEKBLADEN Surf dan naar onze website en solliciteer online! Ruim lOOjaar gei'nspireerd door moedermelk Gezonde, blije baby's zijn minder vaak ziek dankzij een sterk immuunsysteem. Moedermelk zorgt daar het beste voor. Nutrilon opvolgmelk is daarna het logische vervolg. Daarvan raken steeds meer ouders overtuigd. Nutrilon is de expert in flesvoeding Waarom is het immuunsysteem zo belangrijk voor je baby? Je kunt toch zeker niet alles weten... woensdag 10 juni 2009 - X009 Action is in 1993 gestart in Noord-Holland en is inmiddels uitgegroeid tot een winkelketen met meer dan 210 winkels in Nederland en Belgie. Maandelijks openen we een nieuwe winkel Ons assortiment is breed en ondiep en bestaat o.a. uit speelgoed, schrijfwaren, doe-het-zelf, tuin, porselein aardewerk, textiel en seizoensartikelen. Centraal binnen de formule staat een sterk wisselend assortiment en de laagste consumentenprijs, waar Action de kiant mee wil verrassen en binden. imncTioNiiiiii Action is een non food supermarkt waar circa 4.500 mensen samenwerken. Het merendeel werkt in de winkels van Action. Samen maken de medewerkers Action tot wat het is: een groeiende, dynamische organisatie met een verrassend volledig en verbazend voordelig assortiment. Om een indruk te krijgen van het werken in de winkel hebben we een korte, maar duidelijke bedrijfsfilm online gezet. Wanneer kom jij in Action? Door de groei van onze winkels, maar ook in verband met de doorstroom van onze leidinggevenden, zijn wij voor onze filialen in de REGIO ROTTERDAM - DEN HAAG op zoek naar: Wat zoeken wij? Als assistent bedrijfsleider ben je medeverantwoordelijk voor je eigen filiaal, als bedrijfsleider draag je de eindverantwoordelijkheid. Je organiseert alle winkelwerkzaamheden en controleert de uitvoering, volgens vooropgestelde richtlijnen. Tevens ben je verantwoordelijk voor de totale goederenstroom in je winkel, van bestellen tot en met de financiele afwikkeling, welke voortvloeit uit de verkoop. Je overlegt met de (assistent) bedrijfsleider over planning en prioriteiten. Je zorgt voor een optimale winkeluitstraling en voortdurende aandacht voor de klantgerichtheid van je team. Wat verwachten wij van jou? Je beschikt over leidinggevende ervaring en een commerciele instelling, bij voorkeur opgedaan in de detailhandel. Cijfermatig inzicht en resultaatgerichtheid behoren ook tot je kwaliteiten. Je bent niet bang beslissingen te nemen. Daarnaast ben je sociaalvaardig, enthousiast en teamgericht. Wat kun jij van ons verwachten? Een uitdagende functie met volop doorgroei mogelijkheden. Daarnaast kun je rekenen op een goed salaris, een spaarloonregeling, personeelskorting en een collectieve zorgverzekering. Ook investeert Action in je persoonlijke ontwikkeling, door interne opleidingen te organiseren. Action Non Food B.V a v Personeeiszaken, code Regio RDH 2409) Perenmarkt 15. 1681 PG Zwaagdi)k-Oost Meer informatie 0228-565801 Moedermelk is fascinerend om allerlei redenen. Het voedt, lest de dorst en is licht verteerbaar. Door haar unieke samenstelling is het precies op de behoeften van je baby afgestemd en bevat het alle noodzakelijke voedingsstoffen voor een gezonde groei en ont wikkeling. Moedermelk heeft nog een speciale eigenschap: het zorgt voor de versterking van het immuunsysteem. En dat is belangrijk, want met een sterk immuunsysteem kan je baby beter tegen een stootje. Borstvoeding is de beste voeding voor je baby. Daarom is Nutrilon al meer dan 100 jaar ge'inspireerd door moedermelk en doet Nutrilon continu onderzoek om de wonderbaarlijke werking zo goed mogelijk na te bootsen. Het is gebleken dat onder andere de prebiotische vezels, die van nature in moedermelk voorkomen, het immuunsysteem versterken. Nutrilon opvolgmelk bevat IMMUN0F0RT1S®, een gepatenteerde mix van prebiotische vezels waarvan wetenschappelijk is bewezen dat deze het immuunsys teem van je op natuurlijke wijze versterkt. En alleen Nutrilon opvolgmelk bevat 1MMUN0F0RT1S®. Standaard Nutrilon, met meer dan 100 jaar ervaring in baby- en kindervoe- ding, hanteert de strengste kwaliteitseisen voor haar producten en doet voortdurend onderzoek naar de voedingsbehoeften van jonge kinderen en de samenstelling van moedermelk. Door uit- stekende contacten met de medische professie (consultatiebu- reaus, kinderartsen) en ouders wordt daarnaast continu kennis en ervaring uitgewisseld. Het spreekt voor zich dat de nieuwste inzichten en voedingsvoorschriften ook in de Nutrilon flesvoe- dingen worden verwerkt. Het resultaat is dat met Nutrilon opvolgmelk steeds meer de positieve effecten van moedermelk worden benaderd en deze voeding voor iedere baby, na borstvoe ding, de meest optimale voeding is. Nutrilon is de expert in fles voeding en dus het meest logische vervolg op borstvoeding. Daarom krijgen twee van de drie flesgevoede kinderen Nutrilon. Charlotte Maintz is voedingskundige bij Nutricia Kindervoeding Service en legt uit wat het immuunsysteem nu precies is. "Tijdens de zwangerschap profiteert je baby van jouw antistoffen. En bij de geboorte krijgt je baby een voorraadje antistoffen van jou mee. Maar het immuunsysteem van een pasgeboren baby is nog niet volledig ontwikkeld. De productie van antistoffen komt vanaf zes maanden pas goed op gang en het duurt zeker drie jaar voordat de opbouw van het immuunsysteem op voile sterkte is. Baby's zijn in hun eerste levensjaar dus extra gevoelig voor infecties. Daarom is het belangrijk om het immuunsysteem van je baby in het begin een handje te helpen." Naast standaard voeding heeft Nutrilon ook flesvoe ding voor baby's met veel voorkomende voedingsproble- men of speciale voedingsbehoeften. Op www.nutrilon.nl vine! je het volledige assortiment en alle informatie. Via de site kun je ook Nutricia Kindervoeding Service e-mailen. Of bel gratis: 0800 - 022 26 26, 24 uur per dag, 7 dagen in de week.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2009 | | pagina 26