r7TT=£^ stad Walibi *>'r -'"m-- lezersservice f Biobrandstof wordt populair aan de Maas Weekend op Landal Domein De Schatberg! i Unieke lezersaanbieding Kom deze zomer afkoelen in Waiibi World! €2,50 kortingper persoon CARAVANS www.marcoleer.nl MARCO stad I I I 0909 - 50 50 344 weekbladen WORLD %-f-T i m—m f 4 Lekker lang open en Oud Nieuw vieren midden in de zomer! Kijk voor openingstijden en meer informatie op www.walibiworld.nl Het gebruik van biobrandstof gaat toe- nemen, dat is zeker. Maar met die toe- name wordt het ook belangrijker om het publiek goed te informeren over de mo- gelijkheden van alternatieve en duurza- me brandstofTen. Komend weekend is de Boompjeskade bij de Erasmusbrug het toneel van de 'biobrandstoffenbar becue'. De 'biobrandstoffenbarbecue' is een initiatief van Argos Oil, Tamoil en CNG Net. Op vrijdag is er voor genodig- den een programma met lezingen. Op zaterdag is ook het publiek welkom om alle beschikbare informatie over het ge bruik van biobrandstoffen tot zich te ne- men. Dan zijn onder meer de nieuwste automodellen met alternatieve brand- stoffen aanwezig. „Aan de Boompjes hebben we dit jaar een prachtige loca- tie", meent Supply/Biofuels manager Cees van de Peppel van Tamoil. „Zelf verkopen we E-85 brandstof. Die wordt uit rietsuiker gemaakt en daar doe je niemand kwaad mee. We organiseren dit evenement met Argos en CNG Net. Er moeten voortrekkers zijn en daarom beginnen we nu. Dat moet ook, wil over 10 tot 15 jaar iedereen op andere brand- stoffen kunnen rijden. We zijn gewone commerciele bedrijven, maar voelen onze verantwoordelijkheid. Het is be- langrijk dat het publiek zich bewust wordt van de mogelijkheden. Iedereen zou naar zijn eigen mobiliteit kunnen kijken en zich afvragen wat een goede alternatieve brandstof is. Om die keus te kunnen maken is goede informatie nodig en die geven we zaterdag." „Het publiek informeren is ons belang- rijkste doel", aldus directeur Erik Ke- mink van CNG Net. „Rijden op aardgas heeft veel voordelen en je investeert in feite in de toekomst van biogas. De ontwikkeling gaat nu snel. Verleden jaar hadden we zo'n 10 pompen, nu 25 tot 30. We willen goede informatie geven over rijden op gas. Je ziet geen grote tank meer in de kofferbak liggen, die wordt tegenwoordig keurig wegge- werkt. Wereldwijd rijden er al zo'n tien miljoen auto's op aardgas. De fase van kinderziekten zijn we voorbij. Het is een volwassen markt geworden. En je kunt er als individu zelf mee bijdragen aan een beter klimaat." Meer informatie www.bbbbq.nl. www.corolie.nl cor olie UW LEREN BANKSTEL WEERALS NIEUW! BEL 0186-603268 VOOR PRIJSOPGAVE GOED DOEL puzzel V Landal Zo doet u mee! m Voel jij het al? De zomer komt eraan, het is de hoogste tijd om naar Walibi World te gaan! Tijdens de zomer valt veel te beleven in het park! Kom lekker met de hele familie afkoelen in de waterattracties. Ga het watergevecht aan in de Splash Battle, trotseer het wildwaterspektakel in de El Rio Grande en duik onder voor rondvliegende waterballonnen bij Agua Gusto! Maar vergeet ook zeker niet een spannende rit te maken in een van de achtbanen. Wil je het liever iets rustiger aan doen? Ook dat kan! Walibi World heeft meer dan 40 attracties en shows voor iedereen. De hele zomer kan je gemeten van extra lange avonden in Walibi World. Het park is van 13 juli tot en met 23 augustus elke dag tot en met 20.00 uur geopend. Dit niet alleen.op 22 en 29 juli en 5 en 12 augustus staat Walibi World helemaal in het token van Oud Nieuw w tijdens het festival New Year's Eve. Het park is maar liefst tot 24.00 uur geopend. Ook oliebollen, champagne, sterretjes en een groots vuurwerk ontbreken natuurlijk niet! K al:,. 1 Tegen inlevering van deze coupon bij de kassa van Walibi World ontvang je 1 op de normale entreeprijs 1 (maximaai 5 personen per coupon). Deze coupon is geldig t/m 30 September 2009. Niet geldig <4 i.c.m. andere acties kortingen e-tickets of Airmiles en niet inwisselbaar voor contant geld. Plu: volwassenen 90984 kinderen 90985 1 Maasstad Weekbladen Wekelijks wat je wilt weten! Woensdag 24 juni 2009 TX96-b Cees van de peppel van Tamoil, dat samen met Argos Oil en CNG Net de biobrandstoffenbarbecue organiseert. ROTTERDAM) Biobrandstoffen BBQ Voor nieuwe of gebruikte caravans BOVAG ONDERHOUD SCHAOESERVICE Weg en Land 23 Bergschenhoek Tel. 010-5217118 MARCO LEER B.V. NIJVERHEIDSWEG 31 HEINEN09RD weekbladen imker zospoedig voorbij hevige storm otide vrouw aristocratie uitroep van verbazing Europees volk autoriteiten deel van een ketting grasstengel 5 T T met het bedoelde afgesloten stand 7 erfeiijke stof ahrorens pracht 6 aluminium wereiddeel een en ander zoogdier 4 jaloezieiat 3 T hrtsrg deel van een geweer qedrukte ameeiding schrijfbe- nodigdhetd loofboom T omroep levenslucht aanraden vreemd mens 2 golf plechtige verklaring iangs noordoost boksterm boutsoort uitsiuitend penode na de bevaliing 1 100 gram Vul hier de gevonden letters in 'Ion hoi hot u/nnrH Hnnr via HQfi en bel het woord door via 0909-50 50 344 1 CVer de uit*ldb AaA 4e#qec«fresoondeefd worden PriieuAnftaArdofttVkrlkjdk Autoreaffsih schrif1eHjiaberi*ht 1 I I I Vlak bij natuurgebied De Groote Peel ligt Landal Domein De Schatberg. Het park is voorzien van diverse waterfaciliteiten waaronder een recreatieplas met zandstrand, binnen- en buitenbad en een minihaven. Verder fietst u zo vanuit uw bungalow de prachtige natuur van Limburg in. U verblijft een midweek of weekend in een zespersoons bungalow, voorzien van alle gemakken. U heeft een keuze uit alle aankomstdata tot 11 oktober 2010 m.u.v. feestdagen een schoolvakanties. Kijk voor meer informatie op www.landal.nl of bel 0900-8842 0,20 p.m.) 4 x waarde €350,- Los het Zweedse raadsel op. In de genummerde vakjes leest u de oplossing. Die oplossing kunt u van woensdag 24 t/m dinsdag 30 juni 2009 doorgeven via (70 ct. p.m.). Pallieterburght is een nieuw te bouwen tehuis met dag- en nachtopvang voor ongeneeslijk zieke kinderen die in ziekenhuizen uitbehandeld zijn. 0m de ouders te ontlasten kunnen de kinderen hier tijdelijk logeren. Stichting Pallieter doet dit samen met het Sophia Kinderziekenhuis, IJsselland Ziekenhuis, Thuiszorg Rotterdam, De Zellingen en Stek Jeugdzorg. Dit unieke project wordt geheel gerealiseerd door vrijwilligers. Kijk voor meer informatie op: www.pallieterhelpt.nl U kunt zo vaak bellen als u wilt. En wie vaker belt, heeft meer kans... De meeropbrengst van deze actie gaat naar Pallieterburght! De oplossing uit nummer 19: fruit. Een collier met hanger van Luxenter is gewonnen door: F. Borter, Nieuwerkerk aan de Ussel; J. Visser, Puttershoek; M. Hofman, Rotterdam. H>JO09-t>utz4 will services

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2009 | | pagina 29