Gemeenteberich Deel je plannen tijdens een speeddate met stadspromotor en wethouder! Bestuursvergadering Verkenning locaties ondergrondse afvalcontainers in Schiedam Centrum Afsluiting tijdens filmopnames op 3 juli Wijkoverleg Schiedam Groenoord Jl. gemeente Schiedam Niemand kent Schiedam heter dan de Schiedammers zelf. Wat mag een bezoeker van de stad absoluut niet missen, wat zijn de verborgen schatten en wat maakt het interes- sant om in Schiedam te wonen of een bedrijf te starten of te heb- ben? Deel uw verhalenideeen en plannen op vrijdag 26 juni vanaf 11.00 uur tijdens een speeddate met stadspromotor Annemieke Loef en als u bij de eerste zes aanmeldin- gen zit, ook met wethouder Menno Siljee! Menno Siljee is als wethouder Stadspromotie en Toerisme nauw be- trokken bij het stimuleren van de cre- atieve bedrijvigheid, het woonaan- bod, stadspromotionele activiteiten en evenementen, allemaal ingredien- ten die samen het product Schiedam vormen. Annemieke Loef is per 1 mei 2009 de nieuwe stadspromotor van Schiedam. Als directeur van Stichting Promotie Schiedam (SPS) is een van haar taken om de promotie van Schiedam verder te ontwikkelen tot stadspromotie en uiteindelijk ci- tymarketing. Voor Loef en Siljee is het belangrijk om met de inwoners van Schiedam te praten om de plannen voor stadspro motie verder te kunnen ontwikkelen: 'Zij zijn de ambassadeurs, de gasthe- ren en -vrouwen van de stad, en we- ten als geen ander wat de verborgen schatten van de stad zijn en waar de kansen voor Schiedam liggen. Het product Schiedam waarvoor mensen komen, moet door alle betrokkenen, en vooral ook door de inwoners, ge- dragen worden. Wat je uitdraagt over de stad, moet immers wel kloppen met de werkelijkheid.' Er zijn wel spelregels aan de speeddate verbon- den. Inwoners worden uitgenodigd om de positieve kanten van de stad te belichten en over oplossingen en ideeen te spreken. Aanmelden De speeddate vindt plaats bij de VVV/St. Promotie Schiedam, Bui- tenhavenweg 9. De eerste zes aan- meldingen hebben een speeddate met stadspromotor Annemieke Loef en wethouder Menno Siljee, de ande- ren met Annemieke Loef. Wie wil speeddaten, geeft zichzelf op via in- fo@vvvschiedam.nl of 010-4733000. De speeddate sessie begint vrijdag 26 juni om 11.00 uur en iedereen die zich aanmeldt, krijgt maximaal 10 minuten gesprekstijd. Van tevo- ren wordt per e-mail of telefonisch bekendgemaakt hoe laat mensen ver- wacht worden. Het bestuur van het Gemeenschap- pelijk Orgaan van ROGplus Nieu we Waterweg Noord vergadert op donderdag 9 juli 2009 om 9.15 uur in het stadhuis van Maassluis, Koningshoek 93050, zaal "De Buys". De vergaderstukken liggen vanaf 2 juli 2009 ter inzage bij het secre- tariaat van ROGplus Nieuwe Water weg Noord, stadhuis Maassluis. In de strijd tegen meeuwen- en zwerfvuil streeft de gemeente Schiedam naar een stadsbreed ge- bruik van ondergrondse afvalcon tainers. Na de wijken Nieuwland. Groenoord, West en Oost, is nu Schiedam Centrum aan de beurt. In week 27 wordt gestart met een onderzoek naar mogelijke contai- nerlocaties binnen het gebied dat wordt omsloten door de Broersvest, \oordvest en Westvest. In verband met het beschermde stads- gezicht van de binnenstad, wordt extra zorgvuldig gekeken naar ge- schikte containerlocaties. Daarna is een verkenning naar de ondergrond se infrastructuur noodzakelijk. Met het graven van proefsleuven wordt onderzoek gedaan naar onverwachte kabels en leidingen. De sleuven wor den direct na opening weer gedicht en herbestraat. Hierna kan een defi- nitief containerplan voor de binnen stad worden opgesteld. De graafwerkzaamheden starten in week 27 en beslaan circa vijf we- ken (zomer werkstop van week 29 t/m 32). Volgens planning is het bo- demonderzoek in week 35 voltooid. Het is mogelijk dat u kort hinder ondervindt van de werkzaamheden. Zo kunnen parkeervakken tijdelijk worden afgesloten of kan het verkeer kortdurend worden omgeleid. Voor vragen en opmerkingen kunt u contact opnemen met dhr W. Urgert (projectleider gemeente Schiedam) bereikbaar via w.urgert@schiedam. nl en 010-2191878. Op vrijdag 3 juli 2009 vinden er i.i Schiedam filmopnames plaats. lliervoor is op 3 juli 2009 van 17.30 uur tot 20.00 uur verkeershinder mogelijk op de Grote Markt. Op 3 juli 2009 is in verband met de opnames van 20.00 uur tot 00.30 uur de Lange Haven ter hoogte van de Appelmarktbrug tot en met Lange Haven 71 afgesloten voor het ver keer. Het verkeer kan omrijden via de Walvisstraat - Westvest. Er geldt van 10.00 uur tot 00.30 uur een parkeerverbod op de Vismarkt. Ook geldt een parkeerverbod voor de, parkeerplekken vanaf de Appel marktbrug tot en met Lange Haven 71Aan de andere zijde van de Lange Haven vanaf de Appelmarktbrug tot en met Lange Haven 74 (ter hoogte van het jenevermuseum) geldt even- eens van 10.00 uur tot 00.30 uur een parkeerverbod. Het wijkoverleg van de wijk Groenoord zal plaats- vinden op: Datum: Donderdag 2 juli 2009 Locatie: Van Beethovenflat, Van Beethovenplein 161 Aanvang: 20.00 uur Besproken wordt o.a.: - het verslag van de vorige vergadering; - kredietoverzicht; nieuwe aanvragen. Voor informatie kunt u terecht bij de wijkproces- manager. dhr. Huseyin Kalyoncu, tel. 010-2191026 of e-mail: h.kalyoncu@schiedam.nl. Voor het bijwonen van de vergadering kunt u zich aanmelden bij het secretariaat van de afdeling Wijk- ontwikkeling: telefoon 010-2191023 of per e-mail: l.jongebreur@schiedam.nl. Wet bodembescherming Beschikking (Fokkerstraat 550) Onderwerp Op grand van artikel 39c van de Wet bodembescherming hebben burge- meester en wethouders van de gemeente Schiedam van N.V. 1R ADO voor de locatie Fokkerstraat 550 (postcode 3125 BE), kadastraal bekend gemeente Schiedam, sectie I nummer(s) 6118 (geheel). 6117 en 5843 (beide gedeeltelijk) een melding ontvangen met betrekking tot het verzoek in te stemmen een saneringsverslag. Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend dat zij naar aan- leiding van de melding hebben besloten: - in te stemmen met het saneringsverslag; - het opstellen van een nazorgplan niet noodzakelijk is; - het nazorgplan zo spoedig mogelijk, maar uiterlijk binnen een termijn van 6 maanden na dagtekening van deze beschikking ter beoordeling aange- boden dient te worden aan het bevoegd gezag Inzage U kunt de beschikking en de overige van belang zijnde stukken vanaf 24 juni 2009 gedurende 6 weken op de volgende plaatsen inzien: - bij de balie Bouwen Wonen en Milieu, Stadswinkel, Stadserf 1 maandag 12.00 uur tot 16.00 uur, dinsdag, woensdag en vrijdag van 08.00 tot 16.00 uur en donderdag van 08.00 tot 20.00 uur, telefoon 010 - 2465565. De beschikking is ook digitaal te bekijken op de website van de gemeente Schiedam. Zie hiervoor www.schiedam.nl. Vervolgens klikt u onder het kopje 'snel naar' op vergunningen en bekendmakingen. Bezwaarschrift Tegen dit besluit kunnen belanghebbenden ingevolge artikel 7:1 van de Al- gemene wet bestuursrecht bij ons een gemotiveerd bezwaarschrift indienen. Dit bezwaarschrift moet binnen zes weken na de dag van bekendmaking van het besluit (verzenddatum) worden verzonden, onder vermelding van "Awb- bezwaar" in de linkerbovenhoek van de enveloppe en het bezwaarschrift. Dit bezwaar moet worden gericht aan het College van burgemeester en wethou ders van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. U wordt verzocht om tegelijkertijd met het indienen van het bezwaarschrift een afschrift van het bestreden besluit mee te zenden. Voorlopige voorziening Krachtens artikel 6:16 van de Algemene wet bestuursrecht schorst het beroep de werking van dit besluit niet. Gelet hierop kan - als tegen dit besluit beroep wordt ingesteld - ingevolge artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht in verbinding met hoofdstuk 20 van de Wet milieubeheer en in verbinding met artikel 36 van de Wet op de Raad van State, bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag, een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening worden ingediend. Wij verzoeken u een kopie van dit verzoek om voorlopige voorziening toe te zenden aan burgemeester en wethouders van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer A.G. van Vliet van de afdeling Ruimtelijk Gebruik, telefonisch bereikbaar op: 010-2191 796. Wbb-code: SC060600243 Aanvraag ontheffing ten behoeve van de opensteffing van de winkel op zondagen en feestdagen Supermarkt CoopCodis, Malmo 1, 3124 KG Schiedam NMS Supermarkt BV, Nieuwlandplein 10-17, 3119 AH Schiedam Bij het college van burgemeester en wethouders is een ontheffing aange- vraagd als bedoeld in artikel 6 van de Verordening winkeltijden Schiedam ten behoeve van de openstelling op zon- en feestdagen van supermarkt CoopCodis, gevestigd in het pand met adres Malmo 1 te Schiedam en de NMS supermarkt, gevestigd in het pand met adres Nieuwlandplein 10-17. De aangevraagde openingstijden zijn elke zondag en feestdagen van 16.00 uur tot 21.00 uur. Op grand van artikel 6 van de Verordening winkeltijden kan het college op aanvraag ontheffing verlenen van het in de Winkeltijdenwet gestelde verbod voor winkels om op zondag en op feestdagen geopend te zijn, als een winkel tussen 0.00 uur en 16.00 uur gesloten is op die dagen ep er hoofdzakelijk eet- en drinkwaren worden verkocht (met uitzondering van sterke drank). Vanaf 24 juni 2009 ligt de aanvraag twee weken ter inzage bij het Gemeente- lijk Informatiepunt in de Stadswinkel. Gedurende deze periode bestaat voor belanghebbenden de mogelijkheid mondelinge of schriftelijke zienswijzen over de aanvraag naar voren te brengen. Schriftelijke zienswijzen kunnen worden gericht aan het college van burgemeester en wethouders van Schie dam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. iSHKEoaMflH X,

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2009 | | pagina 6