lezers in beeld 'Dus ik moet myn auto ergens in Maassluis gaan parkeren' 'ledereen neemt waterdieren voor ons mee' 'Ook na zijn dood wordt Michael Jackson niet met rust gelaten' Oproepen Panelleden Mijn mening Mijn gedicht Mijn mening Lezerspanel Mijn huisdier Op 15 augustus 2008 heb ik een bekeuring gekregen wegens het parkeren op de stoep aan de Aletta Jacobs- straat te Schiedam. Dit is een wijk (woudhoek) te Schie dam Noord. Omdat dit een welbekende parkeer-pro- bleemwijk is was ik genood- zaakt mijn auto op de stoep te parkeren. Ik kan hem im- mers moeilijk op het dak van mijn woning zetten. Ik heb hier bezwaar tegen gemaakt, omdat in mijn ogen deze be keuring onterecht was. Het team van de lichtblauwe bri gade kennen deze parkeer- problemen en zullen niet snel bekeuren. Nou heb ik na een aantal keren bezwaar maken en schrijven de mo- gelijkheid gekregen dit pro- bleem voor te kunnen leggen aan de kantonrechter. Uiter- aard heb ik foto's gemaakt van de situatie. Met vol ver- trouwen in de Nederlandse rechtsgang heb ik onlangs de rechtzitting gehad. Om een lang verhaal kort te houden heeft de rechter de volgende uitspraak gedaan. De rechter acht het verweer ongegrond, omdat de rechter vindt dat ik mijn auto op de daarvoor be- stemde plekken moet parke ren en indien dit niet het ge- val kan zijn dat ik dan maar mijn auto ergens in Maasluis moet parkeren. Zeg nou eer- lijk is het recht in Nederland 00k echt recht? Of is het nou echt zo dat het recht in Ne derland zo is dat je beter een moord kan begaan, omdat je dan met een taakstraf weg- komt? OLIVIER LAGERWERF Voor het lezerspanel zijn wij op zoek naar panelleden die hun mening willen geven over een actuele stelling. Tweewekelijks ontvangt u een stelling via e-mail, waar- op u in een paar zinnen kunt reageren. Bij uw mening plaatsen wij uw pasfoto. Ge- interesseerd? Mail naar wa- terweg@maasstad.nl. Stuur een pasfoto mee. Zit u iets dwars? Bent u er gens juist heel enthousiast over? In de rubriek 'mijn me ning' plaatsen wij korte reac- ties op het nieuws van lezers. Heeft u 00k een mening over iets dat u bezighoudt, mail naar waterweg@maasstad. nl en wellicht vindt u uw bij- drage op deze pagina terug. Aeolus een naam door mensen gegeven aan 'De God van de Wind'. Een toren die ik zag iedere morgen als klein kind. Trots stond hij daar log en groot op de kop van de dijk, eeuwen oud 30 meter hoog, voor een ieder te kijk. Voor mij was het een baken op de weg naar mijn huis, waar hij stond, moest ik zijn daar hoorde ik thuis. Wei zonder wieken en geen kap op de kop, er stond alleen een klein hokje boven op. Er kwam vrede in ons land, en mijn wens kwam er aan. Ik mocht aan opa's hand al die trappen opgaan, ver- sleten treden en het waren er zoveel voor een kind, maar eindelijk stond ik boven op 'De God van de Wind'. Ik voelde me zo groot, de huisjes beneden zo klein, een moment nooit vergeten, het was er zo fijn! Als tiener zag ik hoe de molen werd hersteld, hij kreeg een kap en 4 wieken welgeteld. De trots van Vlaardingen, de molen kompleet, wat een feest. Eeu wen oud maar zo fier en mooi was hij nooit geweest. Nu ben ik oud en woon al lang daar niet meer, maar toch bij het ontwaken iedere morgen telkens weer. Kijk ik naar Aeolus mijn "God van de Wind", en voel me weer even dat vrolijke kind. Nee, de molen is geen baken meer op weg naar mijn huis. Maar als ik hem nu in de verte zie weet ik 'Hier hoor ik thuis'. Het toilet van de familie Bosman uit Hoogvliet is een beetje van iedereen. „We verzamelen dolfijnen, sala manders, vissen en zeester- ren op het toilet. Op vakantie zoeken we in souvenirwin- kels nieuwe 'waterdieren' die we in onze wc kunnen h&n- gen. Familie en vrienden ne- men ze 00k mee, dus zodoen- de hebben we al beeldjes uit Aruba, Tunesie, Barcelona, Turkije, Ibiza, Griekenland en Portugal. Ze vinden het leuk om ze in onze wc te zien hangen." Geheel in stijl is de wc-bril doorzichtig blauw met schel- pen erin. Op de blauwe wc- mat staan vissen en schelpen en er ligt een zeepje in de vorm van een zeester. „Nu je het zegt, we hebben inder- daad 00k als luchtje Oceanic Breeze van Ambi-Pur", lacht Ine Bosman. „Het wordt steeds gezelliger, het is ge- woon een genot om op de wc te zitten. Op verjaardagen blijven mensen wat langer weg, omdat er zoveel valt te kijken." Aan de muur hangen 00k een Marjolein Bastin verjaar- dagskalender en een week- kalender met pen. Ine: „Daar staan al onze afspraken op, want een agenda werkt bij ons niet. De kalender hangt tegenover je als je op de wc zit, dus niemand kan zeggen dat hij niet wist welke af spraken we hebben staan." Michael Jackson was, voor zover hij een leven gehad heeft, al een legende toen hij nog leefde. Alle verhalen rondom zijn dood zijn een mengeling van lugubere fan- tasie en bijna even lugubere werkelijkheid. Als artiest was hij fenomenaal, in die hoedanigheid zal hij als een 'icoon' voortleven... Hij was nou eenmaal een bij- zonder persoon. Dat touw- trekken over zijn kids en be- zittingen, da's altijd als er ie- mand overlijdt. Schandalig! Op mijn kamer hingen pos ters van hem en van Madon na... Mijn zoons vinden zijn nummers ook goed. Ik vind het een gemis en was zeer benieuwd naar zijn tour. Als je als popster zo hoog ge- rezen bent, dan ziet iedereen je op deze aarde. En ja, als er een ster uit de hemel valt, dan ziet ook iedereen dat. Ik word alleen niet goed van al die lui die ineens opduiken en menen aanspraak te moe- ten doen op wat dan ook. Die noemt men toch 'aasgie- ren' Michael is een fenomeen als artiest met diep trieste ach- tergrond, een persoon die al tijd kind is gebleven met ta lent en muzikaliteit. Een danser die elke spier in zijn lichaam beheerste en dat ook door prachtige passen en een verbluffende gratie tot een visueel plaatje maakte en het publiek in extase bracht. „Wij hebben drie katten waarvan een een heilige Birmaan, Joris, hij is nu vijf jaar oud", vertelt Conny Kappelhof- Streep. „En wat doet Joris vooraL.plagen, grote lol wanneer hij zijn twee andere viervoetige huisgenoten plaagt maar het vrouw- tje plagen is helemaal te gek! Hij is reuze in zijn element om dan ook vooral vlak nadat het vrouwtje de donkerrode bank kussentjes eens flink heeft ontdaan van zijn lange blonde ha- ren juist dan op de kussentjes te gaan liggen. Het maak hem niet uit hoe hij ligt...maar hij zal en moet op de rode kussen tjes liggen. Zou je hem niet...ja, een knuffel geven." Maasstad Weekbladen Waterweq Woensdaq 8 juli 2009 WX92-C CORRY SILVIUS V.D. MERWE Het Kleinste K3IH6rtj0 'n deze rubriek gluurt Maasstad onbeschaamd blnnen bij lezers. En dan met name in het toilet. Deze week de vissen en dolfijnen van Ine Bosman. De familie Bosman verzamelt op het toilet vissen en dolfijnen. Familie en vrienden nemen 00k vaak souvenirs mee. „Ze vinden het leuk om die op onze wc te zien hangen." TRUUS DE GRAAF> ARANKAORY BERTHA> PIET M0L> GERHARD DE K0K> Zonnebadende schilpad „Deze waterschildpad, die al enige jaren in't Hof vertoeft, geniet regelmatig lekker van het zon- netje. Twee weken geleden was hij ook weer in het zonnetje te vinden", zegt fotografe Margreet Sleeuwenhoek. Ook een zomerfoto? Mail deze naar: waterweg@maasstad.nl o.v.v. 'mijn foto'.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2009 | | pagina 15