3&\wm Geef uw mening over het Gemeentearchief Schiedam Ondertekening protocol 'Collectieve horecaontzegging' www.schiedam.nl Gemeenteberichten Bouwzaken Geinteresseerden kunnen over het onderstaande en voor inzage in (archief-)stukken nadere informatie verkrijgen bij de balie Bouwen, Wonen en Milieu, Stadswinkel, Stadserf 1, maandag van 12.00 tot 16.00 uur, dinsdag, woensdag en vrijdag van 08.00 tot 16.00 uur en donderdag van 08.00 tot 20.00 uur, telefoon (010) 2191252. Ingekomen bouwaanvragen van 22 juni 2009 t/m 29 juli 2009 Albert Cuijpstraat 25, 3117 WB het plaatsen van een dakterras Troelstralaan 85, 3118 VC Verleende bouwvergunningen Verzonden 3 juli 2009 Ringvaart 161, 3124 PB Zijlstraat t.o. nr. 70 het vernieuwen van de samenstelling van de gevel het plaatsen van een balkonbeglazing het plaatsen van een fietshangar N.B. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belangheb- benden tegen een besluit (verleende/ geweigerde bouw- en sloopvergunning of -melding) binnen zes weken na de verzenddatum van het besluit (schriftelijk) een gemotiveerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders indienen. U wordt verzocht om tegelijkertijd met het indienen van het bezwaarschrift een afschrift van het bestreden besluit mee te zenden. Omdat het indienen van een bezwaarschrift de werking van het besluit niet schorst, kan de belangheb- bende, indien hij/zij van mening is dat de behandeling van zijn/haar bezwaren onverwijlde spoed vereist, verzoeken om een voorlopige voorziening (waardoor het besluit wel geschorst kan worden). Een verzoek om voorlopige voorziening dient te worden gericht aan de Rechtbank Rotterdam (sector Bestuursrecht), t.a.v. Voorzieningenrechter, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Een dergelijk verzoek kan pas worden gedaan nadat een bezwaarschrift is ingediend. Sloopzaken Geinteresseerden kunnen over het onderstaande en voor inzage in (archief-)stukken nadere informatie verkrijgen bij de balie Bouwen, Wonen en Milieu, Stadswinkel, Stadserf 1, maandag van 12.00 tot 16.00 uur, dinsdag, woensdag en vrijdag van 08.00 tot 16.00 uur en donderdag van 08.00 tot 20.00 uur, telefoon (010) 2191252. Ingekomen sloopaanvragen van 22 en 29 juni 2009 Anthonie Muysstraat 38, 3117 LE het verwijderen van asbesthoudende Iepenlaan 68, 3121 BC Westvest 3 tm 207/Lange Nieuwstraat 229 t/m 249 materialen het verwijderen van asbest het slopen van asbest dakleien N.B. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belangheb- benden tegen een besluit (verleende/ geweigerde bouw- en sloopvergunning of -melding) binnen zes weken na de verzenddatum van het besluit (schriftelijk) een gemotiveerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders indienen. U wordt verzocht om tegelijkertijd met het indienen van het bezwaarschrift een afschrift van het bestreden besluit mee te zenden. Omdat het indienen van een bezwaarschrift de werking van het besluit niet schorst, kan de belangheb- bende, indien hij/zij van mening is dat de behandeling van zijn/haar bezwaren onverwijlde spoed vereist, verzoeken om een voorlopige voorziening (waardoor het besluit wel geschorst kan worden). Een verzoek om voorlopige voorziening dient te worden gericht aan de Rechtbank Rotterdam (sector Bestuursrecht), t.a.v. Voorzieningenrechter, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Een dergelijk verzoek kan pas worden gedaan nadat een bezwaarschrift is ingediend. Aanwijzirig Gehandicaptenparkeerplaatsen Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend, gelet op het bepaalde in artikel 26 BABW, dat zij, op basis van artikel 12 BABW in het algemeen belang van het verkeer hebben besloten: 1. de onderstaande plaats aan te wijzen als een gehandicaptenparkeerplaats voor een bepaald voertuig, aan te geven door plaatsing van het bord model E6 bijlage I RVV met onderbord: Besloten op 7 juli 2009: Lisztplein, voor pand nr. 12, (3122 LA) Wij wijzen u erop dat u op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht tegen dit besluit binnen zes weken na de dag van deze bekendmaking een gemoti veerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders kunt indienen. Indiening van een bezwaarschrift schorst niet de werking van het bestre den besluit. Als u dat wilt bereiken, bestaat de mogelijkheid in geval van onverwijlde spoed en gelet op de betrokken belangen een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de president van de Arrondissementsrechtbank, d.t.v. de sector Bestuursrecht, postbus 3981, 3003 BB Rotterdam. Informatie kan worden ingewonnen bij dhr. M. Timmermans, tel.nr. 2191862. Het besluit kan worden ingezien op het Gemeentelijk Informatiepunt in de Stadswinkel van het Stadskantoor gedurende een termijn van 6 weken na de dag van deze bekendmaking. Schiedam, 8 juli 2009 namens burgemeester en wethouders van Schiedam, Afdelingsmanager Beheer Openbare Ruimte, Mr. J.W. Spruijt Het Gemeentearchief Schiedam wil te alien tijde de kwaliteit van zijn dienstverlening verbeteren. Daarom kunt u ook dit jaar weer meedoen aan de 'Kwaliteitsmoni- tor Dienstverlening Archieven een onderzoek onder archiefbezoekers in Nederland en Belgie. Op de webstek van het Gemeentearchief, http://archief.schiedam.nl, vindt u de internetvragenlijst. De vra- gen gaan over zowel fysiek bezoek als internetbezoek. U hebt tot 30 oktober 2009 de tijd om aan de enquete mee te doen. In de jaren 2001,2003,2005 en 2007 deed het Gemeentearchief Schiedam ook al mee aan de kwaliteitsmoni- tor, een onderzoek in opdracht van Erfgoed Nederland te Amsterdam. Tel kens kwam het archief zeer goed uit de resultaten naar voren. In 2005 gaven bezoekers het Gemeente archief voor het totale pakket liefst een 8,1. Destijds was het gemiddelde cijfer voor alle deelnemende instel- lingen een 7,9. De respons onder bezoekers van het Gemeentearchief is doorgaans ook hoog. Zo hoog zelfs, dat de kwali- teitsmonitor in 2007 hierbij rekening I Het motto van het Gemeentearchief Schiedam: bestaat niet". Wat niet is vastgelegd. moest houden met het berekenen van de resultaten. Dit jaar doen wij we- derom een beroep op u! Wij vragen u vriendelijk de vragenlijst serieus en volledig in te vullen. Wie weet zit er weer een mooie score in voor het Gemeentearchief. Het Gemeentearchief Schiedam is iedere werkdag geopend van 9.00 tot 17.00 uur en gevestigd op de derde verdieping van de nieuwbouw van het Stadskantoor, Stadserf 1. E-mail: arcTiief@schiedam.nl. Bezoek ook de webstek archief.schiedam.nl en de tentoonstellingen in de Stads winkel. Het Gemeentearchief bewaart infor matie over Schiedam en Schiedam- mers van 1286 tot gisteren en stelt deze gratis beschikbaar. Op zaterdag zullen 25 juli 2009 de gemeente Schiedam, de Politie Rot- terdam-Rijnmond en de afdeling Schiedam van Koninklijk Horeca Nederland het 'Protocol Collectieve horecaontzegging' ondertekenen. Dit gebeurt in het kader van het samenwerkingsverband Kwaliteits- meter Veilig Uitgaan (KVU). In het kader van de Kwaliteitsmeter Veilig Uitgaan zijn en worden di verse maatregelen getroffen. Een van deze maatregelen is het ontwikkelen en implementeren van een collectief ontzeggingenbeleid voor overlastge- vend en/of crimineel handelend uit- gaanspubliek, met als doel dergelijk publiek (al dan niet preventief) te kunnen weren uit het Schiedamse uitgaansleven en de veiligheid te verbeteren. De samenwerkende ho- recaondernemers die deelnemen aan het collectieve ontzeggingenbeleid krijgen de mogelijkheid om hore- cabezoekers die zich misdragen, de toegang te ontzeggen tot alle deelne mende bedrijven voor een bepaalde periode. In het protocol wordt aan- gegeven onder welke condities een collectieve horecaontzegging wordt opgelegd en welke waarborgen gel- den voor de personen die geconfron- teerd worden met een CHO. Het protocol wordt ondertekend door burgemeester W.M. Verver-Aartsen namens de gemeente Schiedam, de heer G. van der Heiden, hoofd wijkpolitie van het district Water- weg-Noord van de Politie Rotter- dam-Rijnmond en mevrouw J. van der Vlies, voorzitter van de afdeling Schiedam van Koninklijk Horeca Nederland. Kennisgeving Erfgoedverordening 2008 Schiedam Ontwerpbeschikking Onderwerp Burgemeester en Wethouders van Schiedam maken bekend de navolgende aanvraag om vergunning op grond van de Erfgoedverordening 2008 Schiedam te hebben ontvangen. Op 16 maart 2009 is een aanvraag ontvangen van Stich- ting Monumenten Beheer Schiedam om een vergunning voor het wijzigen van het gemeentelijk monument Korte Haven 125, 3111 BH Schiedam. De aanvraag betreft in hoofdlijnen het wijzigen van de entree deuren van het object. Burgemeester en Wethouders van Schiedam hebben het voornemen de gevraagde vergunning te verlenen. Aan de vergunning zullen voorwaarden worden verbonden. Inzage U kunt de ontwerpbeschikking, de aanvraag en de overige van belangzijnde stukken van 8 juli tot en met 18 augustus op werkdagen inzien: maandag van 12.00- 16.00 uur, dinsdag, woensdag en vrijdag van 8.00-16.00 uur en donderdag van 8.00-20.00 uur. Zienswijze Wanneer u een zienswijze hebt over de inhoud van de ontwerpbeschikking kunt u deze tot en met 18 augustus 2009 schriftelijk of mondeling kenbaar maken aan Burgemeester en Wethouders van Schiedam p/a Afdeling Wonen en Milieu, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Uw persoonlijke gegevens worden niet be kend gemaakt als u hierom, bij voorkeur in een aparte brief, vraagt. Als u behoefte hebt aan een gedachtewisseling over het ontwerp van de beschikking, kunt u daarom telefonisch bij de Gemeente Schiedam verzoeken. Een verzoek om een gedachtewisseling kan tot uiterlijk ddn week voor het einde van de inzage termijn worden gedaan. U kunt te zijner tijd alleen beroep tegen de beschikking instellen als u belanghebbende bent en als u een ziens wijze hebt ingebracht tegen de ontwerpbeschikking. Dit is ook mogelijk als u kunt aantonen dat u redelijkerwijs niet verweten Kan worden dat u geen zienswijze hebt ingebracht tegen de ontwerpbeschikking. De beschikking zal afgegeven worden met in acht name van ingediende zienswijzen. Inlichtingen Voor informatie over de aanvraag en de ontwerpbeschik king kunt u zich wenden tot de heer G. Roodbol van de Gemeente Schiedam, telefoonnummer 010-2191809. 8 juli 2009 nummer 27 Pagina 4 r, {MEENTEARCHIEF Colofon Stadskantoor Tel.: (010) 246 55 55 Fax: (010) 473 70 21 E-mail: info@schiedam.nl Infomiatien^jitide, b^d^vwnkei: (010) 246 54 57 Gemeentelijk Informatiepunt Stadswinkel. Stadserf 1 Tel.: (010) 246 53 04 Postadres Postbus 1501 3100 EA Schiedam Eindredactie Gemeente Schiedam

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2009 | | pagina 7