Beleef :a live op Het Kasteel Competitieprogramma 2009 - 2010 Zakelijk scoren bij Sparta RHJXE Axfefea? Q\TGT- djTL LifcCMTCi H[M6£ITl£ 6l£ 'Eerst veilig spelen, dan verder omhoog kijken' Doelstelling KNVB-bekertoernooi Competitiestart I I I I I De Eredivisie live meemaken is het leukste. En dan echt live, door op Het Kasteel aanwezig te zijn bij de thuiswedstrijden van Sparta Rotterdam. E'ke thuiswedstrijd staat garant voor een sportief, gezellig en veilig uitje voor het hele gezin. De gezinskaarten van Sparta Rotterdam zijn zeer aantrekkelijk geprijsd. De club uit Rotterdam-West staat bekend als een club waar je zonder problemen met het hele gezin naar toe kan komen en die laagdrempeligheid is iets waar Sparta veel aandacht aan geeft. Heeft u interesse in een seizoenkaart van Sparta Rotterdam, neemt u dan contact met ons op via telefoonnummer 010 - 890 92 10 of e-mail naar administratie@sparta-rotterdam.nl Zaterdag 1 augustus Sparta Rotterdam FC Twente 19:45 uur Zaterdag 15 augustus Sparta Rotterdam Willem II 18:45 uur Zondag 13 September Sparta Rotterdam RKC Waalwijk 14:30 uur Zondag 27 September Sparta Rotterdam sc Heerenveen 14:30 uur Zondag 18 oktober Sparta Rotterdam Feyenoord 16:30 uur Zondag 1 november Sparta Rotterdam NEC 14:30 uur Zaterdag 7 november Sparta Rotterdam Roda JC 19:45 uur Vrijdag 27 november Sparta Rotterdam PSV Eindhoven 20:45 uur Zondag 13 december Sparta Rotterdam FC Groningen 16:30 uur Zondag 24 januari Sparta Rotterdam ADO Den Haag 14:30 uur Woensdag 3 februari Sparta Rotterdam Vitesse 20:45 uur Zondag 14 februari Sparta Rotterdam VW-Venlo 14:30 uur Zondag 28 februari Sparta Rotterdam NAC Breda 14:30 uur Zondag 7 maart Sparta Rotterdam Ajax Amsterdam 12:30 uur Zondag 21 maart Sparta Rotterdam AZ Alkmaar 14:30 uur Zaterdag 10 april Sparta Rotterdam Heracles Almelo 20:45 uur Zondag 18 april Sparta Rotterdam FC Utrecht 14:30 uur Onder voorbehoud van wijzigingen. Op het gebied van commercie gaat het bij Sparta Rotterdam, ondanks een economisch mindere periode, vrij goed. Niet alleen de verkoop van seizoenkaarten loopt voorspoedig, wij verwachten een stijging van circa 8%, maar ook de verkoop van onze zakelijke faciliteiten gaat de goede kant op. De (s)Port of Rotterdam Businessclub, speciaal gericht op de havensector, in Het Kasteel zit helemaal vol, de Business- Friends zijn uitverkocht en van de Business-seats op de Hoofdtribune is circa 80% verkocht. Ook voor onze exposure- mogelijkheden via bijvoorbeeld LED-boarding zijn nog enige posities verkrijgbaar. Mocht u zakelijke interesse hebben in de Businessclub van Sparta Rotterdam neemt u dan gerust contact met ons op via 010 - 890 92 10 of via commercie@sparta-rotterdam.nl 'Waar voor mij de uitdaging ligt om te werken bij Sparta? Die vraag is me sinds mijn benoeming al meer gesteld, ik ga er aan de vooravond van het echt serieuze werk op deze plek nog maar eens even op in. Los van dat ik in dienst ben getreden bij een mooie club die in het hele land op veel sympathie kan rekenen, vind ik het zeer interessant om te kunnen werken met jong talent, waar er op Het Kasteel en Nieuw Terbregge zoveel van rondloopt. Dat te kunnen laten doorgroeien in zijn ont- wikkeling, het beste eruit halen en daarbij dan zien hoe ver we als team zijn, daar ligt voor mij een belangrijke reden om enthousiast toe te happen hier in Rotterdam. Uiteraard widen wij zo hoog mogelijk eindigen, maar we moeten wel rea- listisch blijven. De resultaten hangen nu eenmaal in belangrijke mate af van de beschikbare begroting en kijken we naar die van Sparta, dan zie je dat we met onge- veer 10.5 miljoen euro op het financi- ele vlak behoren tot de meest bescheiden bvo's in de Eredivi sie. We richten ons dit seizoen derhalve op het eerder veiligJ spelen om vanuit die positie trachten zo hoog mogelijk te eindigen. Voor de jonge jongens die vorig seizoen zijn doorgebroken en hebben bijgedragen tot een bevredigende afronding geldt dat het aansluitende jaar van de bevestiging veel lastiger is dan het jaar van de doorbraak. Daar staat min of meer tegenover dat een aantal vorig seizoen aangetrokken routiniers door blessures hun werkelijke kwaliteiten niet hebben kunnen tonen en dat inmiddels mag worden aangenomen dat ze komend jaar van meer betekenis voor Sparta kunnen zijn. Onlangs tijdens de loting voor het KNVB-beker toernooi kwamen Sparta Rotterdam en FC Volendam zowaar samen uit de koker. Vanzelfsprekend is dat voor mij als trainer, die daar net is vertrokken, zeer pikant. De leuke kant van het verhaal is het weerzien met allerlei vrien- den en bekenden. De vervelende kant is dat het een verdomd lastige wedstrijd zal worden. Zie de opmars van FC Volendam vorig seizoen in het bekertoernooi waarin zij tot de halve finale kwamen en zelfs Ajax wisten uit te schakelen. We hadden het dus makkelijker kunnen treffen, maar het is niet anders. Als je verder wilt komen in het bekertoernooi, moet je je wedstrijden nu eenmaal winnen. We weten wat ons te doen staat. De competitiestart is sowieso zeer pittig met eerst FC Twente thuis, vervolgens AZ uit dan Willem II thuis en daarna Ajax uit. Maar het voordeel daarvan is wel dat we weten dat we van het eerste tot het laatste fluitsig- naal vol aan de bak zullen moeten om tot aanvaardbare resultaten te komen. Bij elkaar zijn die eerste vier ronden zwaarder dan gemiddeld, maar uiteindelijk zal het alle- maal niet veel urtmaken. Je komt elkaar nu eenmaal toch twee keer tegen. Als je het dan toch over een voordeel wilt hebben, dan zeg ik dat ik de ouverture op zaterdag 1 augustus tegen FC Twente liever thuis afwerk dan in Enschede. Komen we goed uit de startblokken, dan zal dat in Sparta-krin- gen een grote opluchting betekenen, gezien de slechte ervaringen met openingswedstrijden in de voorbije seizoenen. Van die traditie trek ik me in elk geval niets aan, statistieken zijn er om doorbroken te worden.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2009 | | pagina 11