Ruil uw bromfietscertificaat om voor 1 oktober Geboorteakte of parkeer- vergunning aanvragen? gemeente Schiedam 111 7 Kennisgeving Monumentenwet 1988 Ontwerpbeschikking Onderwerp Burgemeester en Wethouders van Schiedam maken bekend de navolgende aanvraag om vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 te hebben ontvangen. Op 5 September 2008 is een aanvraag ontvangen van Northwood Bouwprojecten B.V. om een ver gunning voor het wijzigen van de rijksmonumenten Korte Haven 127 en Westmolenstraat 22-26, 3111 CH Schiedam. De aanvraag betreft in hoofdlijnen het herbestemmen van de panden tot woningen en appartementen. Burgemeester en Wethouders van Schiedam hebben het voornemen de gevraagde vergunning onder voorwaarden te verlenen. Inzage U kunt de ontwerpbeschikking, de aanvraag en de overige van belangzijnde stukken van 30 juli 2009 tot en met 10 September 2009 op werkdagen inzien: maandag van 12.00-16.00 uur, dinsdag, woensdag en vrijdag van 8.00-16.00 uur en donderdag van 8.00-20.00 uur. Zienswijze Wanneer u een zienswijze hebt over de inhoud van de ontwerpbeschikking kunt u deze tot en met 10 Septem ber 2009 schriftelijk of mondeling kenbaar maken aan Burgemeester en Wethouders van Schiedam p/a Afdeling Ruimtelijk Gebruik, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Uw persoonlijke gegevens worden niet bekend gemaakt als u hierom, bij voorkeur in een aparte brief, vraagt. Als u behoefte hebt aan een gedachtewisseling over het ontwerp van de beschikking, kunt u daarom telefonisch bij de Gemeente Schiedam verzoeken. Een verzoek om een gedachtewisseling kan tot uiterlijk edn week voor het einde van de inzage termijn worden gedaan. U kunt te zijner tijd alleen beroep tegen de beschik king instellen als u belanghebbende bent en als u een zienswijze hebt ingebracht tegen de ontwerpbeschikking. Dit is ook mogelijk als u kunt aantonen dat u redelij- kerwijs niet verweten kan worden dat u geen ziens wijze hebt ingebracht tegen de ontwerpbeschikking. De beschikking zal afgegeven worden met in acht name van ingediende zienswijzen. Inlichtingen Voor informatie over de aanvraag en de ontwerp beschikking kunt u zich wenden tot mw. C. Bakker of dhr. G. Roodbol, telefoonnummer 010-2191792 of 010 - 2191809. Projectnummer: 252-2008 Verleende Evenementenvergunning De burgemeester van Schiedam heeft de onderstaande vergunningen verleend voor het organiseren van een evenement. Het betreft: o Overnachtingsweekend, tentenkamp, 21 t/m 22 au- gustus 2009 en 29 t/m 30 augustus 2009 bij Zwembad Zuid, Westfrankelandsedijk 3; o Zomerfeest Spaland, 29 augustus 2009 van 13.00 uur tot 22.00 uur op het plein Boekweitakker. Vanaf 5 augustus 2009 ligt een afschrift van de verleende vergunningen gedurende zes weken ter inzage bij het Ge- meentelijk Informatiepunt in de Stadswinkel, Stadserf 1. Gedurende de bovengenoemde periode kunt u tegen het verlenen van de vergunning een bezwaarschrift indienen. Hieraan zijn geen kosten verbonden. In het (gedateerde en ondertekende) bezwaarschrift moet staan waarom u tegen de verleende vergunning bent en waarom u vindt dat u rechtstreeks in uw belang bent getroffen. Het bezwaar schrift kunt u sturen aan de burgemeester van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Intussen blijft de vergunning geldig. Als u echter vindt dat deze meteen moet worden geschorst dan kunt u daarvoor een verzoek sturen naar de voorzieningenrechter van de rechtbank Rotterdam, t.a.v. de sector bestuursrecht, Post- bus 50951, 3007 BM Rotterdam. Voorwaarde hiervoor is dat u tevens een bezwaarschrift heeft ingediend. Aan een procedure bij de rechtbank zijn kosten verbonden. Aanwijzing Gehandicaptenparkeerplaats Gelet op het bepaalde in artikel 26 BABW maken Bur gemeester en wethouders van Schiedam bekenddat zij op basis van artikel 12 BABW in het algemeen belang van het verkeer op 4 augustus 2009 hebben besloten de volgende plaats aan te wijzen als een gehandicapten parkeerplaats voor een bepaald voertuig, aan te geven door plaatsing van het bord model E6 bijlage I RVV met onderbord: Van Leeuwenhoeckstraat voor pand nr. 78 (3112 SW) Wij wijzen u erop dat u op grond van de Algemene wet bestuursrecht tegen deze besluiten binnen zes weken na de dag van deze bekendmaking een gemotiveerd bezwaar schrift bij burgemeester en wethouders kunt indienen. Indiening van een bezwaarschrift schorst niet de werking van het bestreden besluit. Als u dat wilt bereiken, bestaat de mogelijkheid in geval van onverwijlde spoed en gelet op de betrokken belangen een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de president van de Arrondissementsrechtbank, d.t.v. de sector Bestuursrecht postbus 3981 3003 BB Rotterdam. Het besluit kan worden ingezien op het Gemeentelijk Informatiepunt in de Stadswinkel van het Stadskantoor gedurende een termijn van 6 weken na de dag van deze bekendmaking. Schiedam 5 augustus 2009 Namens burgemeester en wethouders van Schiedam, Afdelingsmanager Beheer Openbare Ruimte a.i. E.R. Mangert Aanwijzing Gehandicaptenparkeerplaats Burgemeester en wethouders van Schiedam maken be kend, gelet op het bepaalde in artikel 26 BABW, dat zij, op basis van artikel 12 BABW in het algemeen belang van het verkeer hebben besloten: 1.de onderstaande plaatsen aan te wijzen als een gehan dicaptenparkeerplaats voor een bepaald voertuig, aan te geven door plaatsing van het bord model E6 bijlage I RVV met onderbord: a. Besloten op 21 juli 2009: Willem Andriessenlaan, voor pand nr. 43, 3122 JS 2. onderstaande gehandicaptenparkeerplaatsen voor een bepaald voertuig in te trekken door het verwijderen van het bord model E6 bijlage I RVV met onderbord: a. Besloten op 21 juli 2009: 's-Gravelandseweg, voor pand nr. 918, 3119 NJ Wij wijzen u erop dat u op grond van de Algeme ne Wet Bestuursrecht tegen deze besluiten binnen zes weken na de dag van deze bekendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethou ders kunt indienen. Indiening van een bezwaarschrift schorst niet de werking van het bestreden besluit. Als u dat wilt bereiken, bestaat de mogelijkheid in geval van onverwijlde spoed en gelet op de betrokken belangen een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de president van de Arrondissementsrechtbank, d.t.v. de sector Be stuursrecht, postbus 3981, 3003 BB Rotterdam. Informatie kan worden ingewonnen bij dhr. M. Timmer- mans, tel.nr. 2191862. Het besluit kan worden ingezien op het Gemeentelijk Informatiepunt in de Stadswinkel van het Stadskantoor gedurende een termijn van 6 weken na de dag van deze bekendmaking. Schiedam, 5 augustus 2009 namens burgemeester en wethouders van Schiedam, Afdelingsmanager Beheer Openbare Ruimte a.i., E.R. Mangert Kapvergunningen Op grond van artikel 4.4.2. van de APV - Schiedam zijn op 31 juli 2009 kapvergunningen verleend voor het rooien van: - 1 Berk, in verband met overlast, omdat deze boom te dicht tegen de woning Burgemeester Knappertlaan 32 staat - 2 Coniferen, in verband met overlast door schaduw en de omvang van de bomen, staande in de tuin van de woning Wattstraat 22b, te Schiedam - 1 Zwarte Den, in verband met het wegnemen van zonlicht en de slechte conditie van de boom, staande in de voortuin van de woning Hovenierstraat 6 te Schiedam - 1 Esdoorn, in verband met overlast, staande in de achtertuin van de woning Sint Liduinastraat 44a te Schiedam - 1 Berk, in verband met overlast, staande in de tuin van het pand Wattstraat 12a te Schiedam Een vergunning wordt verleend onder de standaardvoorwaarde van feitelijk niet-gebruik tot het moment van definitief worden van de vergunning. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen dit besluit een gemotiveerd bezwaarschrift indienen binnen 6 weken na de dag van verzending van de vergunning. Het bezwaarschrift dient te worden gericht aan het college van burgemeester en wethouders van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Omdat het indienen van een bezwaarschrift de werking van het besluit niet schorst, kunnen belanghebbenden, indien zij van mening zijn dat de behande- ling van hun bezwaren onverwijld spoed vereist, bij de voorzieningenrechter een verzoek om een voorlopige voorziening indienen (waardoor het besluit wel ge schorst kan worden). Een dergelijk verzoek dient te worden gericht aan de voor zieningenrechter van de Rechtbank te Rotterdam, sector Bestuursrecht, Postbus 509513007 BM Rotterdam. Dit verzoek kan overigens pas worden gedaan als een bezwaarschrift is ingediend. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer C.J.R. Menick van de afdeling Vergunningen en Hand-having, tijdens kantooruren rechtstreeks bereikbaar onder telefoonnummer: (010) 2191893. Bent u in het bezit van een bromfietscertificaat? Dan dient voor 1 oktober 2009 het certificaat om te ruilen voor een bromfietsrijbewijs (rijbewijs categorie AM). Na 1 oktober 2009 is het certificaat niet meer geldig en dus ook niet meer omwisselbaar! Heeft u in de tussentijd een autorijbewijs gehaald dan is omwisselen niet nodig. Op het autorijbewijs wordt automatisch categorie AM (bromfietsrij bewijs) bijgeschreven. Voor het aanvragen van het rijbewijs categorie AM moet u een pasfoto meebrengen, gemaakt door een professionele fotograaf. Deze zijn op de hoogte van de eisen die aan de foto gesteld worden. Verder moet u uw bromfietscertificaat meebrengen en een geldig identiteitsbewijs (paspoort of identiteitskaart). De kosten voor het aanvragen van een rijbewijs bedragen 34,00 euro. Als u het rijbewijs AM heeft aangevraagd kunt u dat na vijf werkdagen weer ophalen. Sinds 1 oktober 2006 bestaat er geen vrijstelling meer voor het aanvragen van een bromfietscertificaat of bromfietsrijbewijs voor mensen die voor 1980 geboren zijn. Voor het verkrijgen van een bromfietsrijbewijs moet een theorie-examen gedaan worden bij het CBR. Nadere informatie hierover kunt u krijgen bij het CBR tel. 0900-227 0227. Voor het omruilen van het bromfietscertificaat kunt u in de Stadswinkel terecht tijdens de openingstijden of u kunt een afspraak maken via tel. 010- 219 1888. Openingstijden Stadswinkel: Maandag van 12.00 uur tot 16.00 uur Dinsdag van 8.00 uur tot 16.00 uur Woensdag van 8.00 uur tot 16.00 uur Donderdag van 8.00 uur tot 20.00 uur Vrijdag van 8.00 uur tot 16.00 uur Dat kan 24 uur per dag via het Digitaal Loket op Schiedam.nl Digitaal Loket

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2009 | | pagina 8