Dinertafel even spannend als roulettetafel 3 v a x i woensdaq 19 auqustus 2009 - TX10 iinner JACKPOT Wist je dat de Dinner jackpot in ieder restaurant twee keer per avond valt? het actuele menu van ieder restaurant op hollandcasino.nl te vinden is? Steeds meer gasten ontdekken dat je bij Holland Casino ook aan het juiste adres bent voor een heerlijk uitgebreid diner. In de dertien vesti- gingen met restaurant ziet de chef-kok er persoonlijk op toe dat de gasten op een smake- lijke wijze aan Hun avondje uit beginnen. Unieke culinaire ervaringen Allround verrassend Dinner Jackpot Originals Summer Menu's province H0llAND ZUID Bekendmaking Ontwerp Reglement van bestuur voor het Waterschap Hollandse Delta Ontwerp Reglement van bestuur voor het Hoogheemraadschap van Delfland Ontwerp Reglement van bestuur voor het Hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard ADVERTENTIE I MAASSTAD WEEKBLADEN gen ze voortdurend nieuwe gerechten aan de kaart toe, waarbij ze gebruik maken van verse seizoensproducten. Dit blijkt bij- voorbeeld uit de Summer Menu's, waarin een speciale rol is weg- gelegd voor vis. Een zomerse salade geserveerd met in de oven gegaarde harderfilet, vormt een prima entree voor de proeverij van zalm. Dit gerecht laat je de smaak van zalm op drie manieren beleven: als zalmtartaartje met een aardappelblini en spinazie- schuim, zalmfilet met een salade van haricots verts en zeewier, en een naturel gegrilde zalmfilet. Aan culinaire diversiteit is geen gebrek bij Holland Casino. Zo vind je in de speelzaal Downtown van Holland Casino Breda de mediterrane fingerfoodbar Bites en kun je bij Le Jardin van Holland Casino Valkenburg terecht voor een zomers openlucht- diner met uitzicht op het Geuldal. Voel je meer voor een trendy en intiem restaurant met jgen muzikale omlijsting van easy liste ning, jazz, soul en peaceful lounge? Dan is restaurant TOMs van Holland Casino Rotterdam beslist een adres om te onthouden. In een casino draait alles om kans. Maar als het op lekker eten aankomt, laat Holland Casino niets aan het toeval over. De eigen invulling van zowel de kaart als de sfeer maakt ieder restaurant een bezoek meer dan waard. Daarnaast kun je er ook nog eens tot een uur's nachts terecht - ideaal voor wie alle tijd wil nemen voor zijn casinobezoek. Daarom mag met recht gezegd worden dat Holland Casino op alle vlakken garant staat voor een verras- sende avond uit. In het bijzonder als het op dineren aankomt. Het is dus zeker aan te raden om binnenkort eens (sfeer) te komen proeven. Spanning zit Holland Casino in het bloed, en dat kun je geduren- de deze maand ook in de restaurants ervaren. Iedere gast maakt nu namelijk kans op het winnen van de Dinner Jackpot: een gra tis diner voor de hele tafel. Zo krijg je de smaak van Holland Casino letterlijk en figuurlijk te pakken. Op de kaart van ieder Holland Casino-restaurant vind je vijf gerechten die onder de noemer Originals vallen. Geen toevallig gekozen naam, want dit zijn stuk voor stuk culinaire hoogstand- jes waar je graag voor terug zult komen. Bijvoorbeeld de marbree van gerookte kipfilet met Italiaanse pastrami en een frisse salsa van mango, tomaat en dragon. Of de lasagne van gebakken tong- scharfilet en rivierkreeftenstaartjes met een saus van strandkrab- betjes en saffraanroom. De chef-koks van Holland Casino zijn trots op hun Originals, maar ook op de variatie die ze zelf in de keuken brengen. Daarom voe- Kennisgeving ter inzage legging ontwerp Havenafvalplan 2010 als bedoeld in artikel 6, derde lid, Wet voorkoming verontreiniging door schepen jo. artikel 5 Besluit havenontvangstvoorzieningen. Achtergrond Havenbedrijf Rotterdam N. V. is als beheerder van de Rotterdamse haven verplicht voor een termijn van ten hoogste drie jaar een passend plan vast te stellen voor de ontvangst en ver- werking van scheepsafval en overige schadelijke stoffen of restanten daarvan afkomstig van schepen. Eenzelfde verplichting geldt voor de beheerders van de havens van Schiedam, Vlaar- dingen, Maassluis, Dordrecht en Moerdijk. De Wet voorkoming verontreiniging door schepen maakt het mogelijk dat twee of meer havenbeheerders gezamenlijk een havenafvalplan vaststel- len voor de door hen beheerde havens. Alle voornoemde havenbeheerders wensen gebruik te maken van deze mogelijkheid, waarmee het Rotterdamse havenafvalplan ook voor de havens van Schiedam, Vlaardingen, Maassluis, Dordrecht en Moerdijk zal gaan gelden. Het ontwerp van het Havenafvalplan 2010 voor de havens van Rotterdam, Schiedam, Vlaardingen, Maassluis, Dordrecht en Moerdijk ligt vanaf 22 augustus 2009 gedurende een termijn van zes weken ter inzage bij: Havenbedrijf Rotterdam N.V. World Port Center Wilhelminakade 909 Rotterdam Kamer 11.030 Een digitale versie van het ontwerp is te vinden op www.portofrotterdam.com. Voor vragen over het ontwerp kunt u contact opnemen met de heer M.M.W.J. Prinssen, 010-2521575. Reageren Belanghebbenden bij het Havenafvalplan 2010 kunnen gedurende de voornoemde termijn van inzage en derhalve vanaf 22 augustus a.s. tot en met 2 oktober a.s. hun zienswijzen naar voren brengen. Deze zienswijzen dienen bij voorkeur schriftelijk te worden ingediend en kunnen worden gericht aan: Havenbedrijf Rotterdam N.V. Afdeling Havenontwikkeling/Scheepvaart t.a.v. de heer M.M.W.J. Prinssen Postbus 6622 3002 AP Rotterdam Zienswijzen kunnen ook mondeling worden ingebracht. Hiervoor dient tijdig, bij voorkeur uiterlijk een week voor het einde van de ter inzage legging, een telefonische afspraak te worden gemaakt via telefoonnummer 010-2522008 (raw. C^Mit lfci(e|).f Eind 2009 wordt de inwerkingtreding van de nieuwe Waterwet voorzien. Deze wet maakt aanpassing van de Reglementen van bestuur voor de waterschappen noodzakelijk. Het moment wordt ook benut om enige overbodige elementen uit de reglementen te verwij- deren en om op een enkel punt verduidelijkingen aan te brengen. Naast een aantal wijzigingen van technisch-juridische aard zijn de belangrijkste wijzi- gingen: verduidelijking van de taakomschrijving van de waterschappen daar waar het gaat om verwerking van bij de afvalwaterzuivering vrijkomende reststoffen; het verdwijnen van de goedkeuringsplicht voor peilbesluiten door Gedeputeerde Staten; het wijzigen van de (ontwerp)besluiten welke in het kader van toezicht aan de provincie moeten worden toegestuurd. Meer weten? De werkzaamheden van de waterschappen zijn voor iedereen die in de provincie Zuid- Holland woont, werkt of recreeert van belang. Daarom ook betrekken wij u graag bij de nieuwe regelgeving en nodigen wij u uit om kennis te nemen van de ontwerp reglementen van bestuur voor de waterschappen. Van 24 augustus tot 5 oktober 2009 liggen de ontwerp Reglementen van bestuur voor de waterschappen tijdens de gebruikelijke openingsuren ter inzage op de volgende lokaties: het Provinciehuis van de Provincie Zuid-Holland, Zuid-Hollandplein 1, Den Haag; het kantoor van het waterschap Hollandse Delta, Handelsweg too, Ridderkerk; het kantoor van het hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard, Maasboulevard 123, Rotterdam; het kantoor van het hoogheemraadschap van Delfland, Phoenixstraat 32, Delft. U kunt de ontwerp reglementen ook downloaden vanaf de website van de provincie Zuid- Holland, via www.zuid-holland.nl. U kunt tot 5 oktober 2009 reageren op de ontwerpregelingen. Wij ontvangen uw - bij voor keur schriftelijke - reactie uiterlijk op 4 oktober 2009 via het onderstaande adres. Gedeputeerde Staten van de provincie Zuid-Holland t.a.v. mw mrLJ.de Vrueh Postbus 90602 2509 LP Den Haag

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2009 | | pagina 16