Burcl ithuys w Rioolmonteur Vernieuwingen m/v vvij noaigen u nu uiti Toe aan een baan met uitzicht? daspaswerk.nl Tijdelijk een goede voor uw meubelen! 3000 vierkante meter woon/slaapplezier Betrouwbare Europese meubelen Evenwichtige prijs/kwaliteitverhouding Goede garantie en service Indien gewenst, interieur- advies aan huis Gratis parkeren voor de deur Tijdelijk inruilvoordeel! wonen slapen Berlagestraat 235 Rotterdam-Alexanderpolder tel. 010 - 456 48 22 - www.burchthuys.nl M/V MEDEWERKER ACTIVERING EN WERKTOELEIDING Werken bij Van der Velden Rioleringsbeheer telefoon: (010) 411 30 15 ADVERTENTIE I MAASSTAD WEEKBLADEN woensdaq 19 auqustus 2009 - TX08 Tijdelijk inruilvoordeel! Geopend: di. t/m vr.: 9.30-17.30 uur za.:10.00-17.00 uur gratis parkeren voor de deur Volg route winkelcentrum 'Het Lage Land' Het Maatschappelijk Centrum Rotterdam is onderdeel van de Stichting Leger des Heils Welzijns- en Gezondheidszorg. Bij het MCR zijn ruim 370 betaalde medewerkers werkzaam. Wij werken vanuit de gedachte dat iedereen die in Rotterdam een beroep op ons doet recht heeft op goede zorg, wat zijn of haar afkomst ot hulpvraag ook is. De basis van dit werk is gelegen in het Evangelie van Jezus Christus. Onze drijfveren zijn rechtvaardigheid, solidariteit en professionaliteit. Met maatwerk willen we gericht zorg bieden, waarbij wij uitgaan van de mogelijkheden en ontwikkelingskansen van elke individuele client. De hoofd- gebieden van de werkzaamheden van het Maatschappelijk Centrum Rotterdam zijn opgedeeld in drie clusters: Wonen Zorg, Wonen Jeugd en Opvang Wonen. In het cluster Wonen Zorg en Wonen Jeugd zijn de hoofdbestanddelen verzorging en begeleiding. In het cluster Opvang Wonen zijn de hoofdbestanddelen kortdurende opvang, beheersing, verzorging en doorverwijzing. Voor onze afdeling activering en werktoeleiding zijn wij op zoek naar een MET SPECIALISATIE HOUTBEWERKING, VOOR 32 UUR PER WEEK Binnen de afdeling activering en werktoeleiding is er in de afgelopen jaren gewerkt aan het opnieuw opzetten van een afdeling Houtbewerking. De betreffende medewerker brengt zijn kennis op het gebied van houtbewerking over aan onze clienten. Tevens wordt de medewerker ingezet op de andere activiteiten binnen de afdeling. De doelgroep wordt gevormd door clienten uit onze opvangvoorzieningen voor dak- en thuislozen. De standplaats is Rotterdam. Functie-eisen Afgeronde opleiding Houtbewerking op MBO-niveau Ervaring in of affiniteit met het werken met dak- en thuislozen Goede relationele, mondelinge en schrpftelijke communicatieve vaardigheden Flexibele instelling ten aanzien van werktijden en te werken plaatsen Christelijke geloofsovertuiging en het onderschrijven van de doelstelling van de Stichting Leger des Heils Welzijns- en Gezondheidszorg Arbeidsvoorwaarden Aanstelling vindt plaats in de functie van Sociaal Pedagogisch Werker. Arbeidsvoorwaarden volgens CAO Welzijn en Maatschappelijke Dienstverlening. Aanstelling geschiedt in eerste instantie voor 1 jaar. Daarna behoort, afhankelijk van het verloop van het project, een vaste aanstelling tot de mogelijkheden. Informatie Voor nadere functie-informatie kan contact worden opgenomen met de heer R. de Cock, Projectleider Begeleid Werken, telefoon 06 539 783 76, of bekijk onze website www.legerdesheils-mcr.nl. Reageren Je schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae dient uitertijk 31 augustus 2009 binnen te zijn bij Maatschappelijk Centrum Rotterdam, t.a.v. afdeling P&O, Kooikerweg 28, 3069 WP Rotterdam. Liever mailen? Mail )e curriculum vitae met een motiverende brief dan naar P&Osollicitaties@legerdesheils-mcr.nl. Conform het wervings- en selectiebeleid van de Stichting Leger des Heils Welzijns- en Gezondheidszorg hebben interne kandidaten voorrang. In verband met de vakantie zullen de gesprekken medio September plaats vinden. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. Met vijftien vestigingen is Van der Velden Rioleringsbeheer de grootste speler op het gebied van rioleringsbeheer in Nederland. Ruim 350 medewerkers zorgen dat rioolstelsels overal in het land optimaal func- tioneren. Iedere dag. Altijd. Hiervoor werken wij met modern materiaal en ervaren, gemotiveerde mensen. Voor de vestiging Rotterdam zoeken wij een: Kundige rioolmonteur met twee rechterhanden Als Rioolmonteur Vernieuwing bestaan jouw werkzaamheden uit het repareren en aanleggen van binnen- en buitenrioleringen. Het werk vindt voornamelijk plaats bij onze klanten. Het gaat om een afwisselende en verantwoordelijke functie. Hou jij van aan- pakken en ben je op zoek naar leuk, uitdagend werk? Heb je een opleiding op LBO-niveau afgerond en heb je een rijbewijs? Dan is dit jouw functie! We horen graag van je! Solliciteer vandaag nog! Solliciteren Wil je meer weten over deze functie of over de sollicitatieprocedure? Neem dan contact op met Niels Reijne, medew. w&s, tel. (010) 411 30 15 Of solliciteer via www.daspaswerk.nl Keileweg 65 3029 BR Rotterdam e-mail: niels.reijne@vandervelden.com Almelo Amsterdam Arnhem Buren Eindhoven Groningen Heerlen 's-Hertogenbosch Nijmegen Rotterdam Schalkwijk Tilburg Utrecht Venlo

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2009 | | pagina 18