Informatiemarkt 55+ en Wonen u Q Ontdek Schiedam.nu/Ken uw Stad cursus programma met stads- wandelingen www.schiedam.nl Gemeenteberichten Sloopzaken Gei'nteresseerden kunnen over het onderstaande en voor inzage in (archief- )stukken nadere informatie verkrijgen bij de balie Bouwen, Wonen en Milieu, Stadswinkel, Stadserf l, maandag van 12.00 tot 16.00 uur, dinsdag, woensdag en vrijdag van 08.00 tot 16.00 uur en donderdag van 08.00 tot 20.00 uur, telefoon (010) 2191252. Ingekomen sloopaanvragen van 30 juli t/m 11 augustus 2009 Kerkweg 89, 3124 KD Mina Krusemanstraat 26, 3123 SJ Molensingel 67, 3121 VK Volkstuinencomplex Thurlede, tuinnummer 26 het slopen van een woonhuis het verwijderen van asbest het verwijderen van asbest het verwijderen van asbest N.B. Op grand van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebben- den tegen een besluit (verleende/ geweigerde bouw- en sloopvergunning of -melding) binnen zes weken na de verzenddatum van het besluit (schriftelijk) een gemotiveerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders indienen. U wordt verzocht om tegelijkertijd met het indienen van het bezwaarschrift een afschrift van het bestreden besluit mee te zenden. Omdat het indienen van een bezwaarschrift de werking van het besluit niet schorst, kan de belanghebbende, indien hij/zij van mening is dat de behande- ling van zijn/haar bezwaren onverwijlde spoed vereist, verzoeken om een voorlopige voorziening (waardoor het besluit wel geschorst kan worden). Een verzoek om voorlopige voorziening dient te worden gericht aan de Rechtbank Rotterdam (sector Bestuursrecht), t.a.v. Voorzieningenrechter, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Een dergelijk verzoek kan pas worden gedaan nadat een bezwaarschrift is ingediend. Herhaling kennisgeving Wet geluidhinder Burgemeester en wethouders van de gemeente Schiedam maken bekend dat zij op 28 oktober 2008 geluidskaarten hebben vastgesteld voor de gemeente Schiedam als bedoeld in artikel 118 van de Wet geluidhinder. De verplichting tot het opstellen van een geluidsbelastingkaart is opgenomen in artikel 118 van de Wet geluidhinder en vloeit voort uit de implementatie van de Europese Richtlijn omgevingslawaai Nederland. De geluidsbelasting kaart is een weergave van de geluidsbelasting die veroorzaakt wordt door wegen, spoorwegen en bedrijven in of nabij de gemeente. Daarbij wordt ook duidelijk gemaakt hoeveel geluidsgevoelige objecten, geluidsgevoelige ter- reinen en stille gebieden er zijn. De kaarten zijn de basis voor het actieplan geluid dat burgemeester en wethou ders voor eind 2009 gaan opstellen. In dit plan staat het geluidsbeleid voor de periode 2009-2013. Centraal in het plan staan de zogenaamde plandrempels. Als de geluidsbelasting hoger is dan de plandrempel, worden ook de voor- genomen maatregelen aangegeven waarmee de overschrijdingen ongedaan kunnen worden gemaakt. Het ontwerp van dit plan zal worden gepubliceerd, waarbij iedereen daarover zijn zienswijze naar voren kan brengen. Het besluit en de aanvullende stukken liggen, tijdens openingstijden, bij de balie Bouwen, Wonen en Milieu van de Stadswinkel in het Stadskantoor (Stadserf 1 te Schiedam) gedurende 8 weken voor een ieder ter inzage van 22 juli tot en met 16 September 2009. De kaarten zijn tevens te downloaden op www.schiedam.nl, onder Vergunningen en bekendmakingen. Een nadere toelichting op de geluidskaarten wordt gegeven op woensdag 3 September 2009 van 11.00 uur tot 12.00 uur in kamer 13.026 op de dertiende verdieping van het Stadkantoor. Voor deze toelichting dient u zich vooraf aan te melden bij mevrouw A.M. Nix van de gemeente Schiedam via het telefoon- nummer 010-2191748 of via email am.nix@schiedam.nl. Tegen de vaststelling van de kaarten is geen bezwaar of beroep mogelijk. Verleende evenementenvergunningen De burgemeester van Schiedam heeft de onderstaande vergunning verleend voor het organiseren van een evenement. Het betreft: o Zomerfeest Woudhoek in het park Woudhoek aan de Bernardus IJzer- draatsingel op zaterdag 5 September 2009 van 12.00 uur tot 16.00 uur. Vanaf 19 augustus 2009 ligt een afschrift van de verleende vergunning gedurende zes weken ter inzage bij het Gemeentelijk Informatiepunt in de Stadswinkel, Stadserf 1. Gedurende de bovengenoemde periode kunt u tegen het verlenen van de ver gunning een bezwaarschrift indienen. Hieraan zijn geen kosten verbonden. In het (gedateerde en ondertekende) bezwaarschrift moet staan waarom u tegen de verleende vergunning bent en waarom u vindt dat u rechtstreeks in uw belang bent getroffen. Het bezwaarschrift kunt u sturen aan de burgemeester van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Intussen blijft de vergunning geldig. Als u echter vindt dat deze meteen moet worden geschorst dan kunt u daarvoor een verzoek sturen naar de voorzie ningenrechter van de rechtbank Rotterdam, t.a.v. de sector bestuursrecht, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Voorwaarde hiervoor is dat u tevens een bezwaarschrift heeft ingediend. Aan een procedure bij de rechtbank zijn kosten verbonden. De gemeente Schiedam organiseert zaterdag 12 Septem ber voor de zesde maal de 'Informatiemarkt 55+ en Wo nen' in de Grate of Sint Janskerk. In de kerk staan allerlei kramen, waar bezoekers informatie kunnen krijgen over alles wat te maken heeft met wonen, zorg en welzijn voor senioren in Schiedam. De informatiemarkt is een initiatief van het team Wo nen en Milieu van de gemeente Schiedam samen met het Platform Wonen, waarvan wethouder Yorick Haan voorzitter is. Deelnemende organisaties zijn Stichting Woonpromo- tie Schiedam, Veringmeier tandprotheticus, Franke- landgroep, ouderenbonden KBO, ANBO en PCOB, VAC Schiedam, Argos Zorggroep, Seniorenwelzijn, NVVE, H.S.H.S. Stricklede, Steunpunt Vrijwilligers- werk, VGOS, SIR-55, ROGplus, WMO-loket, Careyn en Tunstall (domotica). De Informatiemarkt 55+ en Wonen wordt gehouden tus- sen 10.00 en 14.00 uur in de Grate of Sint Janskerk aan de Lange Kerkstraat. De toegang is gratis. Dit najaar kunt in het theater van Bibliotheek Waterweg, in het kader van 'Ontdek Schiedam.nu, genieten van de succesvolle cursus 'Ken uw Stad', verzorgd door de Historische Vereniging Schiedam. Het programma zal bestaan uit dertien voordrachten en twee stadswande- lingen. De cursus wordt georganiseerd door Bibliotheek Waterweg in samenwerking met de Historische Vereni ging Schiedam, en de gemeente. Voor een actueel pro gramma overzicht (cursusoverzicht en data) kunt u kij- ken op: www.scyedam.nl en www.bibliotheekwaterweg. nl en het is voorts te verkrijgen bij de bibliotheeklocaties Stadserf en Bachplein. Voor inschrijvingen en informa tie kunt u bellen naar 010-7146304 of mailen naar: mgottschal@bibliotheekwaterweg.nl Data: 15-10-2009 tot 11-02-2010 elke donderdag avond van 19.30-21.30. Stadswandelingen vinden plaats op zaterdag. Locatie: Bibliotheek Waterweg Stadserf 1 Schiedam(theater) Verleende exploitatievergunning, lunchroom "De Beurs", Dam 2, 3111 BD te Schiedam Door de burgemeester is op grand van artikel 2.3.2 van de Algemene Plaatselijke Verordening Schiedam een exploitatievergunning verleend voor het uitbreiden met een terras van het horecabedrijf "Lunchroom De Beurs" in het pand met adres Dam 2 te Schiedam. Vanaf 20 augustus 2009 ligt deze vergunning gedurende 6 weken ter inzage bij het Gemeentelijk Informatiepunt in de Stadswinkel. Belanghebbenden kunnen tegen het verlenen van de vergunning binnen zes weken na bekendmaking daar- van schriftelijk een bezwaarschrift indienen bij de burgemeester van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA te Schiedam. Hieraan zijn geen kosten verbonden. Het bezwaarschrift moet zijn ondertekend en ten minste te bevatten de naam en adres van belanghebbende, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waarte- gen het bezwaarschrift is gericht, de gronden van het bezwaar en een volmacht, indien het bezwaar niet door de belanghebbende maar door een ander, namens hem, wordt ingediend. Het indienen van een bezwaarschrift heeft geen opschor- tende werking. Mits tijdig bezwaar is gemaakt, kan de indiener van het bezwaarschrift als onverwijlde spoed dat - gelet op de betrokken belangen - vereist, eveneens een voorlopige voorziening vragen bij de voorzieningen rechter van de Rechtbank Rotterdam, Postbus 50951, 3007 BM te Rotterdam. Aan een procedure bij de voor zieningenrechter zijn wel kosten verbonden. 5 augustus 2009 nummer 31 Pagina 2 Colofon Stadskantoor Tel.: (010) 246 55 55 Fax: (010) 473 70 21 E-mail: irrfo©scMedam.nl Informatlenummer stadswinkel: (010) 246 54 57 Gemeentelijk Informatiepunt Stadswinki II >1 Eind redact ie Stadswtnkel, JJtadserf 1 Tel.: (010) 246 53 04 Postbus 1501 3100 Schiedam Gemeente Schiedam

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2009 | | pagina 5