Pleinfeest voor kinderen bij opening Centrum voor Jeugd en Gezin Collegeweblog ONTHULLING kunstwerk Tom Claassen gemeente Schiedam - Op woensdag 9 September 2009 opent het Centrum voor Jeugd en Gezin (CJG) aan de Noordvest 20 in Schiedam officieel haar deuren. Het Centrum voor Jeugd en Gezin is het centrale punt voor alles wat met op- voeden en opgroeien te maken heeft. Voor ouders/verzorgers, voor kinde ren en jongeren zelf en voor profes sionals. De opening wordt gevierd met leuke activiteiten voor kinderen en hun ouders op het Doeleplein, gelegen naast het CJG. Van 15.00 - 17.00 uur zijn er activiteiten op het plein voor de jeugd. Zo kunnen kinderen rijden op de kinderkartbaan en een voorstelling bijwonen van het mobile kindertheater. Er is voor iedereen iets te drinken en ook zal er voor iedere aanwezige een speciaal cadeautje klaar liggen. De officiele opening van het CJG zelf vindt om 16.00 uur plaats. Iedereen is dus van harte welkom! ZO 6 SEPTEMBER 2009 11:30 - 13:00 UUR JULIANAPARK SCHIEDAM Kennisgeving Monumentenwet 1988 Beschikking Onderwerp Burgemeester en Wethouders van Schiedam hebben een aanvraag om vergunning op grond van de Monu mentenwet 1988 ontvangen. Op 16 maart 2009 is een aanvraag ontvangen van Northwood Vastgoed BV om een vergunning voor het wij- zigen van het rijksmonument West- vest 106, 3111BZ Schiedam. De aanvraag betreft in hoofdlijnen het wijzigen van het interieur. Burgemeester en Wethouders van Schiedam hebben besloten de ge- vraagde vergunning te verlenen. Aan de vergunning zullen voorwaarden worden verbonden. lnzage U kunt de beschikkingen, de aan vraag en de overige van belangzijnde stukken van 26 augustus 2009 tot en met 6 oktober 2009 op werkdagen inzien in de stadswinkel: maandag van 12.00-16.00, dinsdag, woensdag en vrijdag van 8.00-16.00 en donder- dag van 8.00 - 20.00. Beroep Binnen zes weken, gerekend vanaf de dag na de verzenddatum van dit besluit, kan alleen beroep worden in- gesteld als u belanghebbende bent en als u een zienswijze hebt ingebracht tegen de ontwerpbeschikking. Dit is ook mogelijk als u kunt aantonen dat u redelijkerwijs niet verweten kan worden dat u geen zienswijze hebt ingebracht tegen de ontwerpbeschik king. Uw beroepschrift kunt u richten aan de Rechtbank Rotterdam (sector Bestuursrecht). Omdat het indienen van een beroep schrift de werking van het besluit niet schorst, kan de belanghebbende, een verzoek om voorlopige voorziening (waardoor het besluit wel geschorst kan worden) indienen. Een verzoek om voorlopige voorziening dient te worden gericht aan de Rechtbank Rotterdam, t.a.v. de Voorzieningen- rechter, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Een dergelijk verzoek kan pas worden gedaan nadat een beroepschrift is ingediend. Inlichtingen Voor informatie over de aanvragen en de beschikkingen kunt u zich wenden tot dhr. G. Roodbol van de Gemeente Schiedam, telefoonnum- mer 010-2191809 Projectnummer: (09INK04201) Gecoordineerde besluitvorming Aan de Houthaven te Schiedam bestaat het voornemen om woningbouw op te richten. Dit bouwplan is in drie afzonderlijke delen onderverdeeld. Thans is het eerste deel van de woningbouw actueel. Het betreft de percelen aan de oostkant van de Houthavens. Om de bouw van de woningen mogelijk te ma ken, moet van de bestaande bestemmingsplannen worden afgeweken. Om een bouwvergunning voor dit bouwplan te kunnen verlenen, moet ook een nieuw planologisch kader worden vastgesteld en is het noodzakelijk om hogere waarden vast te stellen voor de ten hoogste toelaatbare geluidsbelasting op de gevels van de te bouwen woningen. Voor dit bouwplan is het dus noodzakelijk dat er meerdere besluiten worden genomen. De raad heeft daarom op 3 juni 2009 voor het deelplan I van het bouwplan Houthaven besloten: 1. een projectbesluit voor te bereiden; 2. de bevoegdheid tot het vast stellen van dat projectbesluit te delegeren aan het college; 3. tot coordinate van de voorbereiding en bekendmaking van a. het besluit tot het vaststellen van hogere grenswaarden; b. het projectbesluit en c. de benodigde bouwvergunningen Tegen het raadsbesluit van 3 juni 2009 staat geen beroep open. Tegen de afzonderlijke besluiten zelf staat wel rechtsbescherming open. Nadat deze besluiten zijn genomen wordt daarvan kennis gegeven. Beleidsregels ter uitvoering van artikel 49 van de Wet GBA met betrekking tot briefadres (per 1 September 2009) Hierbij maakt het college van burgemeester en wethouders bekend te hebben besloten: Beleidsregels ter uitvoering van artikel 49 van de Wet GBA met betrekking tot briefadres (per I September 2009) Briefadres Elke inwoner van Nederland wordt ingeschreven in de Gemeentelijke Basis- adminstratie Persoonsgegevens (GBA). Wanneer u tijdelijk geen woonadres heeft, moet u zich inschrijven op een briefadres. Een briefadres is het adres van een familielid, vriend of kennis met wie u afspreekt dat hij of zij uw post ontvangt Deze persoon moet ervoor zorgen dat uw post u ook persoonlijk bereikt. Het is niet (meer) mogelijk om een briefadres te hebben op een postbus of een leegstaande woning. Een briefadres is dus alleen mogelijk als u tijdelijk geen woonadres heeft. De gemeente controleert dit. Een adres mag niet voor meer dan twee briefadressen worden gebruikt. Een gezin met minderjarige kinderen wordt hierbij als een inschrijving be- schouwd. Bij een inschrijving vanuit het buitenland of bij een onbekend adres is het aanvragen van een briefadres niet mogelijk. Waar kan een briefadres worden gekozen? Een briefadres kan worden gekozen in heel Nederland. U moet de aanvraag echter wel indienen bij de gemeente waar de familie of vriend of kennis waar u het briefadres kiest, woont. Briefadres is tijdelijk Een briefadres is in de gemeente Schiedam slechts mogelijk voor een pe- riode van maximaal een half jaar. Daarna moet u zich inschrijven op een woonadres. Het niet naleven van deze regel kan tot gevolg hebben dat u uit de gemeentelijke basisadministratie wordt uitgeschreven. Vijf maanden na registratie van het briefadres, krijgt u een brief van de gemeente Schiedam met daarbij een formulier, waarin u de noodzaak voor het verlengen van het briefadres moet aangeven. Voor personen die in een instelling verblijven, wordt een uitzondering ge- maakt. Hoe regelt u de aanv raag van een briefadres? U kunt voor de aanvraag van de benodigde formulieren ophalen in de Stads winkel of downloaden van internet. De formulieren moeten door u en door de eigenaar/hoofdverhuurder worden ingevuld en getekend. U moet ook een kopie van het identiteitsbewijs van de eigenaar/hoofdhuurder overleggen. Om een briefadres aan te vragen moet u persoonlijk naar de Stadswinkel komen en u legitimeren. Voor personen die in een instelling verblijven, wordt een uitzondering gemaakt. Mensen die gebruik maken van een briefadres of een briefadres op hun woonadres ingeschreven hebben staan, zullen een brief van de gemeente ontvangen. Lees het weblog van burgemeester en wethouders op schiedam.nl i De gemeente Schiedam heeft het genoegen u uit te nodigen voor de onthulling van een bijzondere aanwinst voor het Julianapark Beeldend kunstenaar Tom Claassen heeft in opdracht van de gemeente Schiedam een beeldengroep vervaardigd die op zondag 6 September feesteli|k onthuld zal worden Vanaf 130 uur bent u welkom in het Julianapark Er is koffie met iets lekkers en Rutger van Houwelingen en Salome Aussen zorgen voor de muzikale aankleding. Om 14.00 uur start bij de koepel in het park de laatste culturele middag van deze zomer met ondermeer Dansateliers en Cubaanse muziek van het Estudiantina Ensemble Julianapark. Burgemeester Knappertlaan Anj Prinslaan Schiedam www.cultuur-julianapark nl info@schiedamwest.nl

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2009 | | pagina 6