Het Gemeentebestuur bedankt... Andre Rieu boot wint Gondelvaart Feestelijke start bouw Lentiz LIFE College op Schieveste Wijkoverleg Schiedam West gemeente Schiedam LiLiS Met Gemeentebestuur wil alle vrijwilligers, deelneniers en bezoekers danken voor een geweldig weekend. De 25sU Brandersfeesten was dankzij bun inzet en betrokkenheid weer een on^eevenaard Schiedams evenement. Graag tot volgend jaar! Op het schippersbal in de aula van het Stedelijk Museum werd door burgemeester Verver de win- naar van de Gondelvaart bekend gemaakt. De boot die dit jaar het origineelst versierd was en met de prijs naar huis gaat is de Andre Rieu-met orkest-en dansers-boot! I Foto's: Jan van der Ploeg In het bijzijn van vertegenwoor- digers uit het onderwijs, leerlin- gen, de plaatselijke politiek en an- dere belanghebbenden hebben de Schiedamse wethouders Maarten Groene (Schieveste) en Christine Daskalakis (Onderwijs) op dinsdag 22 September gezamenlijk de eerste paalgeslagen voor het Lentiz LIFE College op Schieveste. Met de komst van het Lentiz LIFE College krijgt niet alleen de ontwikkeling van het nieuwe stedelijke gebied Schieveste een krachtige impuls, maar neemt ook de betekenis van Schiedam als onderwijsstad verder toe. Tijdens de bijeenkomst kregen de beide wethouders tevens het boek am urbanuitgereikt waarin de unieke visie op onderwijs van het Lentiz LIFE College staat beschreven en waarin groeneopleidingen cen- traal staan. Het is de bedoeling dat het nieuwe scholencomplex medio September 2010 zal worden opge- leverd zodat de leerlingen reeds volgend schooljaar op Schieveste hun lessen kunnen volgen. Het Lentiz I LIFE College, dat on derwijs gaat bieden aan leerlingen van 12 tot 20 jaar, wordt een school die anders wordt dan alle andere scholen. 'Het is een school voor het leven,' stelde Gert Kant, voorzitter van de Raad van Bestuur van de Lentiz onderwijsgroep, tijdens de feestelijke bijeenkomst die georga- niseerd was ter gelegenheid van de start bouw. 'We leren leerlingen hoe ze hun talenten echt kunnen ontwik- kelen en hun dromen kunnen waar- maken. Bij ons begint een leerling met een vmbo-opleiding en verlaat hij of zij de school uiteindelijk met een mbo-diploma op zak. Op Lentiz I LIFE College ontwerpen we ook nieuwe beroepsopleidingen die in- spelen op Green in the City.' Voor Schieveste betekent de reali- satie van het Lentiz I LIFE College tevens een belangrijke stap in de verdere ontwikkeling van het gebied. 'In combinatie met de nieuwbouw van DCMR krijgt Schieveste een nog sterker profiel met aandacht voor groen, milieu en duurzaamheid', aldus projectwethouder Maarten Groene. 'Met het Lentiz I LIFE Col lege wordt Schiedam nog meer een onderwijsstad en dat is goed voor de locatie, voor de stad Schiedam en voor de regio.' Het wijkoverleg van de wijk West zal plaatsvinden op: Datum: Dinsdag 6 oktober 2009 Locatie: Jan van Avennesstraat 32 Aanvang: 20.00 uur Besproken wordt o.a.: - stand van zaken aanpak openbare ruimte (terug- koppeling door cluster manager mevrouw Lydia Buist in vervolg op haar bezoek aan het wijkoverleg 29 September 2008) - bespreking concept wijkjaarprogramma 2010 - presentatie stand van zaken aanpak overlast en overbewoning (regelgeving rondom kamerverhuur, interventieteams aanpak hennepteamsj flankerend beleid arbeidsmigranten) - verslag van de vorige vergadering, kredietoverzicht 2009 nieuwe aanvragen - stand van zaken ontwikkelingen in de wijk West - het verslag van de vorige vergadering, krediet overzicht, nieuwe aanvragen. Voor informatie kunt u terecht bij de wijkproces- manager, mw. Bobby Scheepe, tel. 010-2191028 of e-mail: b.scheepe@schiedam.nl. Voor het bijwonen van de vergadering kunt u zich aanmelden bij het secretariaat van de afdeling Wijk- ontwikkeling: telefoon 010-2191023. Intrekken Gehandicaptenparkeerplaatsen Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend, gelet op het bepaalde in artikel 26 BABW, dat zij, op basis van artikel 12 BABW in het algemeen belang van het verkeer op 4 augustus 2009 hebben besloten de onderstaande gehandicaptenparkeerplaats voor een bepaald voertuig in te trekken door het verwijderen van het bord model E6 bijlage IRVV1990 met onderbord: a.Haringvlietstraat voor pand nr. 19, 3114 WD Wij wijzen u erop dat u op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht tegen deze besluiten binnen zes weken na de dag van deze bekendmaking een ge- motiveerd bezwaarschrift bij burgemees-'ter en wethouders kunt indienen. Indiening van een bezwaarschrift schorst niet de werking van het bestreden besluit. Als u dat wilt bereiken, bestaat de mogelijkheid in geval van onver- wijlde spoed en gelet op de betrokken belangen een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de president van de Arron- dissementsrechtbank, d.t.v. de sector Bestuursrecht, postbus 3981, 3003 BB Rotterdam. Het besluit kan worden ingezien op het Gemeentelijk Informatiepunt in de Stadswinkel van het Stadskantoor gedurende een termijn van 6 weken na de dag van deze bekendmaking. Schiedam, 30 September 2009 Namens burgemeester en wethouders van Schiedam, Afdelingsmanager Beheer Openbare Ruimte a.i. E.R. Mangert Aanwijzing Gehandicaptenparkeerplaatsen Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend, gelet op het bepaalde in artikel 26 BABW, dat zij, op basis van artikel 12 BABW in het algemeen belang van het verkeer hebben besloten: 1. de onderstaande plaatsen aan te wijzen als een gehandicaptenparkeerplaats voor een bepaald voertuig, aan te geven door plaatsing van het bord model E6 bijlage I RVV met onderbord: a. Besloten op 24 September 2009: Oosterstraatvoor pand nr. 51, 3112 SE Wij wijzen u erop dat u op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht tegen deze besluiten binnen zes weken na de dag van deze bekendmaking een ge- motiveerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders kunt indienen. Indiening van een bezwaarschrift schorst niet de werking van het bestreden besluit. Als u dat wilt bereiken, bestaat de mogelijkheid in geval van onver- wijlde spoed en gelet op de betrokken belangen een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de president van de Arron- dissementsrechtbank, d.t.v. de sector Bestuursrecht, postbus 3981, 3003 BB Rotterdam. Informatie kan worden ingewonnen bij dhr. L.v Vught, tel.nr. 2191864. Het besluit kan worden ingezien op het Gemeentelijk Informatiepunt in de Stads winkel van het Stadskantoor gedurende een termijn van 6 weken na de dag van deze bekendmaking. Schiedam, 30 September 2009 namens burgemeester en wethouders van Schiedam, Afdelingsmanager Beheer Openbare Ruimte a.i. E.R. Mangert Wet bodembescherming; Besluit uniforme saneringen (Bakkershaven 13) Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend dat de volgende melding als bedoeld in de artikelen 28 en 39b van de Wet bodembescherming is ontvangen van: Marktkramenverhuur Kersbergen-de Jong d.d. 21 September 2009. Deze melding betreft het voornemen de bodem op de locatie Bakkershaven 13 (postcode 3113 BA) kadastraal bekend gemeente Schiedam sectie L nummer 3779 bekend onder de code SC060600462 te saneren volgens het Besluit Uniforme Saneringen categorie Indien de melding in overeenstemming is met het Besluit uniforme sane ringen kunnen de saneringswerkzaamheden binnen na ontvangst van de melding aanvangen tenzij binnen een termijn van circa 4 weken na ontvangst van de melding schriftelijk is medegedeeld dat de melding niet in overeen stemming is met het Besluit uniforme saneringen. Indien de melding in overeenstemming is met het Besluit uniforme saneringen moet de saneerder uiterlijk 6 maanden na ontvangst van de melding zijn aangevangen met de saneringswerkzaamheden. Deze mededeling betreft geen beschikking in de zin van artikel 1:3 van de Algemene wet bestuursrecht (Awb). Het Besluit uniforme saneringen kent geen inspraak-, terinzageleggings-, zienswijzen-, bezwaar- en beroepsproce- dure naar aanleiding van de melding. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer E.L.D. Korving van de afdeling Ruimtelijk Gebruik, telefoon 010-2191 Wbb-code: SC060600462 r I

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2009 | | pagina 4