Vacatures voor: CV-bank Vacatureservice E-mailservice PersDDnlijke bemiddeling en loopbaanadvies Kijk snel op ww.care2care.nl SERVICECENTRUM TE HOOGERBRUGGE KOK m/v Medewerker Wonen 28- 32 uur per week Woningassistent 8 uur per week Ondersteunend medewerker Wonen 20 uur per week Wij zijn ook op zoek naar invaikrachten. j Clientcoordinator m/v S Heeren Loo I18 tot 32 uur P®r week De dientcodrdinator is een steunpilaar voor Varenhof 182 - 3069 KM - Rotterdam-Ommoord zoekt voor haar bewonersrestaurant met spoed een enthousiaste, zelfstandig werkende voor 19 uur per week (2 dagen per week en een weekend in de drie weken) Tevens flexibel oproepbaar (voornamelijk in de schoolvakanties en bij ziekte van collega's) De functie: - Het bereiden van maaltijden voor onze bewoners; ook bij partijen en festiviteiten. - Het verrichten van algemene keuken- en restaurant werkzaamheden. - Bij toerbuurt werkzaamheden verrichten op zaterdag/zon- en feestdagen. Het profiel: - Minimaal 5 jaar aantoonbare horeca- of cateringervaring opgedaan in soortgelijke functie. - Affiniteit met 55 plussers. - Goede contactuele eigenschappen. Service en klantgerichtheid staat bij de medewerkers van het servicecentrum centraal. Wij bieden u een prettige werksfeer met een aantrekkelijk salaris en overige arbeids- voorwaarden. Deze worden vastgesteld volgens de CAO Woondiensten. Hebben wij uw belangstelling gewekt? Dan zien wij uw sollicitatie graag tegemoet. Voor inhoudelijke vragen kunt u contact opnemen met de heer F.RJ. van Dam (Directeur), onder telefoonnummer 010 - 420 2939 (bij voorkeur na 16.00 uur). ADVERTENTIE MAASSTAD WEEKBLADEN M3aAJa/ij«W(rtEs«tf9:7A>Atober 2009 - TX08 Voor onze locatie in Rotterdam, gebouw Stadssingel Boezemkade, zijn wij op zoek naar: In de woningen wordt ondersteuning en begeleiding aangeboden aan 15 jongeren met een lichte verstandelijke handicap. Als medewerker wonen houd je je bezig met de persooniijke begeleiding van de clienten. Je hebt een grote verantwoordelijkheid binnen het team bij het opstellen en uitvoering geven aan zorgplannen. Het draaien van slaapdiensten is onderdeel van het vaste rooster. Wij verwachten dat je in het bezit bent van een relevant diploma: Z- of B- verpieegkunde, MBO SPW 4 of HBO. Verder heb je een positieve instelling, kun je daadkrachtig handeien, goed met conflictsituaties omgaan en heb je een goed inlevingsvermogen! De functie is ingedeeld in FWG 40 (max.€ 2455). Een verklaring omtrent gedrag dien je te kunnen overleggen. Voor het uitvoeren van huishoudelijke en voorkomende regelzaken met of zonder de clienten Yvonne Schuppers (teamleider) 010-2827196 geeft je graag meer informatie over de vacature Sollicitatiebrieven o.v.v. vacaturenummer zw0952 (med. Wonen) Sollicitatiebrieven o.v.v. vacaturenummer zw0953 (woningass.) Je sollicitatie kun je binnen 10 dagen sturen naar: -Zuidwester, t.a.v. de afdeling PO&O, postbus 16,3240 AA Middelharnis. T 0187 898888, toestel 8785/8786 E P&o@zuidwester.org I www.zuidwester.org Op termijn start Zuidwester een woonlocatie voor 24 clienten met een licht verstandelijke beperking aan de Gordelweg, Rotterdam-Noord. Geinteresseerden met een relevante opleiding op niveau 3 en 4 kunnen reageren o.v.v. referentienummer zw 0954 In een werkgebied omgeven door water, biedt Zuidwester zorg en dienstverlening aan mensen met een verstandelijke beperking en aan jongeren met een sociale en gedragsproblematiek. Zelfbeschikking, kwaliteit van bestaan en respect staan hierbij centraal. De medewerkers van Zuidwester werken vanuit deze thema's actief in het aanbieden van ondersteuning aan ruim 1000 clienten. Zuidwester is te vinden op allerlei locaties in Zuid- Holland, Zeeland en West-Brabant. Voor onze Regio Noord, locatie Brielle, Oosterschelde 8 zijn wij op zoek naar: In een geschakelde woning in de Wijk Nieuwland wonen 6 vrouwen en 4 mannen met een verstandelijke handicap in de leeftijd van 19tot66jaar. Als ondersteunend medewerker wonen geef je uitvoering aan de dagelijkse werkzaamheden binnen de woning en de werkzaamheden met betrekking tot de zorg en begeleiding conform de uitgangspunten van de individuele zorgplannen. De clienten worden begeleidt door een team van medewerkers die op zoek zijn naar jou om samen, 24 uur per dag, het hele jaar door, vooral handen op de rug" begeleiding te kunnen bieden. De clienten hebben behoefte aan een duidelijkheid en voorspelbaarheid die jij hen moet kunnen bieden. Zij vragen jou hun leven te helpen organiseren en inrichten. Methodisch werken en plannen is daarom een vereiste. Samenwerken, klantgerichtheid, expertise en integriteit zijn je competenties. Wij verwachten dat je in het bezit bent van een relevant diploma MBO SPW 3. Verder heb je een positieve instelling, kun je daadkrachtig handeien, goed met conflictsituaties omgaan en heb je een goed inlevingsvermogen! De functie is ingedeeld in FWG 35. Een verklaring omtrent gedrag dien je te kunnen overleggen. Informatie wordt graag verstrekt door de teamleider wonen, mevr. Adrie Klompenhouwer 0181-410642/418 Vaak is de invalkracht de vaste collega in de toekomst. Sollicitatiebrieven o.v.v. vacaturenummer zw0955 kun je binnen 10 dagen sturen naar: Zuidwester, t.a.v. de afdeling PO&O, postbus 16,3240 AA Middelharnis. T 0187 898888, toestel 8785/8786 E P&o@zuidwester.org I www.zuidwester.org onze clienten Locatie Westerhonk, Monster Stichting Ouderenhuisvesting Rotterdam

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2009 | | pagina 20