331 www.sani-well.nl Boek nu de mooiste reizen bij Peter Langhout Reizen 719 nu€ 125,- 69 139 .UPERAANBIEDiMGl Douchezuil Douchezuil met thermostaat Busreizen VMegreizen Autoreizen TIP van Piet Paulusma: Kroatie Kerstreis Kroatie Cruises naar Groot Brittannie naar Duitslandi Hf - naar Egypte ..••a naar Gran Canaria naar Frankrijk Vjow- normaal 495,- ^diani-Well Rotterdam Pittsburfjhstraat 31 Rotterdam Tel: 010 - 4378586 Fax: 010 - 4376525 ben.muylaerKfOsaniwell-rotterdam.nl ADVERTENTIE MAASSTAD WEEKBLADEN Najaar 2009 i m 12 dagen Hotel Istra o.b.v. halfpension - vertrek 22 december Er lekker tussenuit met de feestdagen? Wat dacht u bijvoorbeeld van een 12-daagse reis naar Kroatie. U verblijft in het bekende Opatija, waarvandaan we u meenemen op diverse interessante excursies. Een geweldige reis boordevol bezienswaardige uitstapjes! Reiscode: BE33011 Kerstshoppen Engelanc 5 dagen Holiday Inn Maidenhead Hotel o.b.v. logies en ontbijt diverse vertrekdata v.a. Kerstinkopen doen in Engeland is een ware belevenis. In de mooi versierde winkelstraten komt de kerstmuziek u tegemoet en de etala- ges zijn echt schitterend. Nu het Britse Pond zo'n gunstige wisselkoers kent is het extra voordelig! Reiscode: BE33101 Kerstreis Sauerland 6 dagen Hotel Lindenhof o.b.v. halfpension vertrek 22 december v.a. Dat is nog eens een leuk idee voor de Kerstdagen: gezellig er tussenuit naar het prachtige Sauerland. We brengen o.a. een bezoek aan de kerstmark- ten in Dusseldorf en Munster. Natuurlijk laten we u tijdens deze reis volop genieten van de mooie omgeving. Reiscode: BE33094 3 dagen BOOM Chicago Minicruise o.b.v. logies vertrekdata 6 november v.a. Neem plaats in de nachtdub en maak u klaar voor een avond heerlijk lachen! BOOM Chicago zorgt al meer dan 15 jaar voor hilarisch improvisatie toneel De shows zijn improvisatie theater van de bovenste plank! Geniet op zowel de heen- als op de terugreis van deze show! Reiscode: BE33508 5* I Alleengaande Kerstreis Hodenhagen 6 dagen Best Western hotel Domicil o.b.v. halfpension vertrekdata 22 december 498 Hodenhagen is een klein plaatsje in Niedersach- sen waar Heide, bos en water elkaar afwisselen. We bezoeken de enorme kerstmarkt en we maken een schitterende natuurtocht. Geniet van de natuur; proef de geschiedenis en cultuur in een van de vele kastelen, dorpen of musea. Reiscode: BE33172 Kerstshopping Trier en 3 dagen NH Hotel o.b.v. logies en ontbijt diverse vertrekdata v.a. Ga heerlijk winkelen in de mooie steden Trier en Koblenz. Behalve deze steden bezoeken we ook groothertogdom Luxemburg. Trier is de oudste stad van Duitsland en ligt aan de rivier de Moezel. U vindt er vele historische gebou- wen met als meest bekende de Porta Nigra. Reiscode: BE33050 Egypte 15 dagen highlights of Egypte o.b.v. logies en ontbijt diverse vertrekdata ..798 Deze 15-daagse rondreis door Egypte met ver trek vanuit Amsterdam is een aaneenschakeling van hoogtepunten. Onze deskundige Nederlands- sprekende gids laat u uitgebreid kennis maken met de rijke geschiedenis van dit prachtige land. Reiscode: BE33186 rto o Gran Canaria 8 dagen App. Los Salmones o.b.v. logies diverse vertrekdata 1 o.b.v. 3 personen Los Salmones is zeer populair bij de Nederlanders. Het complex heeft een prima ligging ten opzichte van het centrum en het strand. Ook staat het complex bekend om zijn vriendelijke personee!. Reiscode: BEA5139 caatste Cote d'Azur 9 dagen Hotel van der Valk Saint-Aygulf o.b.v. logies en ontbijt vertrekdatum 14 november 398 De Cote d'Azur is een prima uitvalsbasis voor interessant excursieprogramma. Ook in november kunt u hier nog regelmatig genieten van een heerlijke "nazomer", waarbij u op de terrassen nog kunt genieten van temperaturen van 20 graden en meer. Reiscode: BE33016 MAASSTAD42 Meer weten of boeken? Kijk op www.peterlanghout.nl of bel 0900-0991 (0,15 p/m). Ook op zondag telefonisch bereikbaar! Boek via peterlanghout.nl en bespaar tot €10,- reserveringskosten. Oktober elke zom van 11.00 - 16.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2009 | | pagina 20